nasiona marihuany

Bat Guano

Wyszukiwarka Forumowa:

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Na dodatkowe micro-macro polecam volkano od top crop. Fajna sprawa
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Ogólnie na wzrost zamiast Astvitu i Guanokalong Complete Organics szukałem czegoś w stylu Gaia Green nkp 4-4-4 bo ma więcej azotu na początek ale nie mogłem znaleźć odpowiednika w Polsce. Tak jak pisałem wcześniej znalazłem BIO GARDENA https://biogardena.pl/sklep/nawozy/nawoz-do-owocow-warzyw/ekologiczny-nawoz-uniwersalny-1-kg/ tylko on siarki ma dość dużo po 5% i obawiam się, że może zakwasić mi glebę :(. Czy ktoś z was widział widział cos podobnego do Gaia Green???
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Witam , tak z ciekawości zapytam, czy różni się takie Bat guano znanych firm od zwykłego Bat guano co sprzedają prywatni ludzie? myślałem kupić pare litrów bo chyba 35 zł za 3 litry to nie dużo....
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Witam , tak z ciekawości zapytam, czy różni się takie Bat guano znanych firm od zwykłego Bat guano co sprzedają prywatni ludzie? myślałem kupić pare litrów bo chyba 35 zł za 3 litry to nie dużo....
Powiem ci, że nie mam pojęcia. Być może to zależy od gatunku nietoperza choć nie sądzę.
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Witam , tak z ciekawości zapytam, czy różni się takie Bat guano znanych firm od zwykłego Bat guano co sprzedają prywatni ludzie? myślałem kupić pare litrów bo chyba 35 zł za 3 litry to nie dużo....
Możesz na pw podesłać link do tego guano?
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Powiem ci, że nie mam pojęcia. Być może to zależy od gatunku nietoperza choć nie sądzę.
Uzyskałem info, że guano pochodzi z krajowych letnich kolonii, tak na chłopski rozum to nie powinno sie różnić od tych sklepowych gdzie jest zapodana solidna marża, leganckie opakowania itp ;D Nas interesuje zawartość jakby nie było...
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Uzyskałem info, że guano pochodzi z krajowych letnich kolonii, tak na chłopski rozum to nie powinno sie różnić od tych sklepowych gdzie jest zapodana solidna marża, leganckie opakowania itp ;D Nas interesuje zawartość jakby nie było...
A gdzie można takie kupić od prywatnych ludzi??
 

NewZeland

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2022
Postów
71
Buchów
45
Od siebie mogę serdecznie polecić guanokalong complete organics. Bardzo fajnie działa w połączeniu z mikoryzą i melasą. Jedyne co w moim przypadku było problemem to calmag więc w trakcie kwitnienia dodawałem calmagu od biobizza do odstanej kranówy.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Uzyskałem info, że guano pochodzi z krajowych letnich kolonii, tak na chłopski rozum to nie powinno sie różnić od tych sklepowych gdzie jest zapodana solidna marża, leganckie opakowania itp ;D Nas interesuje zawartość jakby nie było...
a to nie jest jakość przetwarzane ?? proces sterylizacji chociaż? byłem pewien tego jak zobaczyłem totalnie bezzapachowe nietoperze gówno w formie jednolicie rozdrobnionego pyłu; przecież Biobizz przy tym to śmierdziel straszny. ;-)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół