nasiona marihuany

Bat Guano

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Na dwóch plantach dosyć dawno, jako Top Dressing i wtedy się sprawdziło. Teraz będę znów wracać bo technika uprawy się zmienia wraz z oświetleniem, nasionami itp.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Zmieszałem trochę nawozu z odrobina ziemi, na górę doniczki i normalnie podlewane.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Dostałem od ziomka kilka próbek po ok 150g bat guano z guanakolong i właśnie ruszam z nowym projektem (mam juz 8 dniowe sadzonki w małych doniczkach). Chciałbym dodac guano do ziemi w doniczkach docelowych i tu pytanie ile go dać na jakieś 12 litrów ziemi atami kilomix?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Do kilomixa to nic, ta ziemia ma chyba najwięcej nawozow na rynku, mega naladowana EC.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
to w razie czego na flow zostawić jakby było potrzeba? Jeszcze w tej ziemi nie uprawiałem a że tylko organicznie lecę to chciałem po wielu razach w biobizie jednym i drugim spróbowac czegoś innego. To dodam tylko mikoryze z biotabsu i podleje baktrexem i zobaczymy jak to będzie.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Spoko, zamierzam lać samą odstana wodę. Dobrze że siewek nie wsadziłem do niej jak taka bogata jest.
 
E

Elprofesor

Guest
Kurde miałem zamiar wsadzić moje przyszłe muluszki właśnie do takiej ziemi :

https://www.growweed.pl/pl/p/Ziemia...MIpuGfn4On4AIVEqqaCh35RgeLEAQYAyABEgKaW_D_BwE
czy to jest zły pomysł ?


Chce zrobić w tym roku sporego Outdoora i chce użyć właśnie nawozów organicznych

Marzec : przekopanie ziemi z obornikiem bydlęcym granulowanym i azofoska
Kwiecień : Przekopanie z obornikiem bydlęcym granulowanym + DOlomit + mikoryza <musze poczytać czy dolomit nie zabije mikoryzy> Ewentualnie mikoryza przy wsadzaniu do ziemi na gotowo <

Jeśli pogoda dopisze wysadzę dziewczyny na spocie w doniczkach torfowych właśnie z tą ziemią : Ziemia Plagron Batmix 50L teraz pytanie do was czy to dobry pomysł :
Z Majem wsadze do ziemi dziewczyny na gotowo podleje wodą z rozrobioną mikoryzą.

Zastanawiam sie właśnie co do nawozów na flow .
Nie wiem czy inwestować w biobizza czy zrobić na tym Guano

Na Wega myśle że ma i tak maxa a więc na wega po 3 tygodniach Dostana gnojownik z pokrzywy .
Myślałem na flow : Guanokalong-BatBoost + Banan lub Palm Tree Ashes + top max chyba nie bedzie za dużo .. Organiczne ciężko przedawkować .
<joint>

PESTKI OCZYWIŚCIE OD GGS !! :) ( PÓŁAUTOMATY ) Pozdrawiam ! :)
Jest ktoś mądry kto juz to przerabiał i może sie wypowiedzieć?? :spalony: :jaraczz:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Wstawiamy liki do growshopow obecnych na forum. :)
 
E

Elprofesor

Guest
Wstawiłem pierwszy lepszy jaki znalazłem :D wybacz :D


Juz myślałem ze dostane odp a tu takie zaskoczenie :D
 

karabin

Active member
Rejestracja
Kwi 16, 2020
Postów
27
Buchów
1
Czołem,
zamówiłem na nadchodzącą uprawe biocanna terra plus, mysle zeby dorzucic guano od poczatku - ale czy to nie bedzie za duzo w tym mixie - on juz jest nawieziony podobno ?

no i czy guano od plagronu jest ok ? czy nie ma wielkiego znaczenia jaki wezme ? A tak przy okazji, co na flo dodatkowo do tego guano byście polecili?

To będzie pierwsza organiczna uprawa. w poprzednich dawalem pk13/14, canna boost, melase (tez ja tym razem dam pewnie),canna terra flores i na okolo 10 odmian jakie testowałem, wszystkie były takie upie****acze i nie wiem czy to nie przez te nawozy które stosowałem, stad próba w organiku.
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Witam. Wszystkich. Widzę, że jest tutaj wątek dot. produktu Guanokalong więc tutaj napiszę zamiast wprowadzać nowy wątek.
Wcześniej używałem nawozów mineralnych ale stwierdziłem, że chcę używać mikroryzę do upraw więc musiałem się przerzucić na nawozy organiczne.
Zakupuiłem:
Mikoryzę BIOPON
Asvit nkp 3-9-2
Guanokalong Complete Organics npk 2-5-3
Guanokalong Powder npk 1-10-1
Guanokalong Palm tree ashes nkp 0-1-30
Plan jest taki:

Ziemia plagron light mix mieszana z mniejszą częścią mega worm (humus koprolitowy) do tego ASTVIT lub Complete Organics i mikoryza na fazę wzrostu.
Poźniej na bloom Guano Powder i Palm tree ashes jako zamiennik mineralnego nawozu pk 13/14. Ogólnie od czasu do czasu woda z melasą dla karmienia grzybów i bakterii.
Tak się zastanawiam czy te nkp 1-10-1 i 0-1-30 nie będą za mocne dla roślin i trzeba by było dawkować nawóz w mniejszej ilości i zastanawiam się na zamianą ASTVITU na nawóz BIO GARDENA, który ma moim zdaniem lepszy stosunek nkp 7-7-7.
Mam jeszcze takie pytanie Mega Worm z Plagronu to nawóz, który można zastąpić czymś takim samym tylko tańszym??
 
U

Usunięty 81741

Guest
Tak się zastanawiam czy te nkp 1-10-1 i 0-1-30 nie będą za mocne dla roślin i trzeba by było dawkować nawóz w mniejszej ilości
Palm Ash na pewno w mniejszej ilości, używałem, popaliłem, żałowałem. Co do tego wiem co pisze, bo z autopsji.
Reszta pomysłu jak najbardziej. Co ze stymulantami jakimis? Amino? Wit?

Mam jeszcze takie pytanie Mega Worm z Plagronu to nawóz, który można zastąpić czymś takim samym tylko tańszym??
Wpisz sobie na Olx wermikompost z ddzownic kalifornijskich, może znajdziesz coś taniej. Bo to jest to samo. Chcesz to napisz dam ci namiar od gościa którego kupuje. Zamawiam 5 worków i mam spokój na rok jak nie dłużej.
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Astvit sypki jest spoko, tym nie popalisz krzaków.. Ja mieszam lightmix/all mix do tego dolomit i astvit po przesadzaniu w docelowe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół