nasiona marihuany

Zmiany w stosunku miejscowych do Polaków po referendum o Brexicie.

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Adresatami tego wątku są polscy imigranci w UK.

Piszcie czy zauważacie jakieś istotne zmiany w zachowaniu Brytyjczyków w stosunku do Polaków po referendum co do wyjścia UK z Unii Europejskiej.

Zacznę od siebie. Nie dostrzegłem żadnych negatywnych zjawisk. Nikt mnie nie atakował, nie obrażał, nie był niemiły dla mnie ani rodziny. Odwrotnie, spostrzegłem że tutejsi ludzie zrobili się po referendum bardziej otwarci i szczerzy a także - paradoksalnie - przyjaźni. Normalnie się rozmawia z nimi o róznych problemach związanych z byciem w Unii, wyjściem z Unii, zmianach w kraju w ciągu ostatnich lat, zmianach po referendum i (przewidywanych) po wystąpieniu. Ogólnie zmiany sa pozytywne tak jak ja to widzę.
 

kolter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
108
Buchów
9
Pracuję jako obsługa klienta w UK i również nie zauważyłem żadnej zmiany na gorsze ;) Wręcz przeciwnie, powiedziałbym nawet, że pocieszają i mówią, żeby się nie martwić, bo będzie dobrze. <peace> Ogólnie nie odczuwam, żadnej nagonki ze względu na to, że jestem tutaj obcy. Tu jest taki mix nacji, że wcale Polacy nie są tak bardzo źle tu postrzegani. Polish people, hard working people! :smokee: Pozdro z Gloucester! ?
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zero problemów tak jak było wcześniej jest teraz...
Ogólnie są tylko wk***ieni, że funt spada i wycieczki do ciepłych krajów są droższe po prostu nie byli świadomi, że moneta będzie tak pikować w dół...
 

Kadlubek

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
30
Buchów
0
przecież Brexit nic nie zmieni. Nastroje są antyimigranckie, ale ja osobiście nie widzę żadnej różnicy
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
Dokładnie nic się nie zmieniło i będzie tak jak było
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół