nasiona marihuany

LEONURUS SIBIRICUS (serdecznik syberyjski)

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
... zwany takze marichuanilla!

Mieliscie stycznosc z ta roslinką? Pochodzi chyba z indii... jest wykorzystywana w pszczelarstwie. Z jednego krzacka mozna zebrac 20g suszu. Tych rozowych platkow... maja podobno za***isty kwiatowy smak i moc jest taka jak sredniej jakosci marihuana.
Jest w Polsce calkowicie legalna.

Mam zamiar ja hodowac... 12zl za 30nasion razem z przesylka. 10 krzakow zasadzam i sie bede tym zielskiem przez zime bawil. Poniewaz moja uprawa in spalila na panewce. Licze... ze 200g mi wystarczy na cala zime az do wiosny. Podobno super baciki sie z nich kreci. Na out 06 tez je posadze.

FOTO:

leonurussibiricus33ai.jpg


Niestety nie potrafilem wstawic obrazka zeby go w temacie bylo widac...

edit: juz widac obrazek pozdr. greenlife
 
1

19(L)16

Guest
taa,to nie zadna sciema ?:> jesli nie to moze i ja sie w to pobawie :D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
mogłby ktoś napisać coś wiecej o high'u jaki dają działaniu itp, moze jakiś link czy cos?
Ogolnie lubie takie małoznane roślinki, dają dużo satysfakcji tak z chodowli jak i ze spozywania :p
Pozdro
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
19(L)16 napisał:
taa,to nie zadna sciema ?:>

Nie... to nie jest sciema :p W poniedzialek wysylam pieniazki i licze, ze za jakis tydzien poltora bede mial nasiona. A na wigilie bede mogl juz sobie palic.


Jendrol napisał:
mogłby ktoś napisać coś wiecej o high'u jaki dają działaniu itp, moze jakiś link czy cos?

:arrow: http://www.coffeshop.pl/sibiricus.html

A z tego co ja wiem... to te ziele pobudza. Smiech... gadka... jak po jakiejs slabszej sativie. Nie ma mowy o zlapaniu stone'a. To jest dobra alternatywa papierosow.

Jendrol napisał:
Ogolnie lubie takie małoznane roślinki, dają dużo satysfakcji tak z chodowli jak i ze spozywania

Daja duzo satysfakcji... bo nikt tego nie hoduje. Ja sie tym zainteresowalem po niewypaleniu indoora. A w planach mam dziurawca albo salvie. Zastanawialem sie nad peyote ale to jest gowno!
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
licze na jakiegoś gieta na probe jak już Ci slicznie wyrośnie :p
Pozdro i informuj o postępach!
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
mis to pisz tutaj o swojej uprawie tego serdecznika...albo jakies info co do uprawy jak masz...jakie warunki trzeba spelnic zeby cos wyrosło...ziemia, jakie doniczki, jaki czas jest veg jaki flov itd ...jak bede mial czas to cos poszukam o tym...ja tez bede miał nasionka za niedlugo :wink: ...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Warunkow duzych nie trzeba spelnic. To rosnie jak zwykly chwast. Mozna rzucic na ziemi i wyrosnie wiele krzakow. Ale wszystko wyjdzie w praniu.

Bede to trzymal poprostu na parapecie. Caly parapet bedzie obstawiony i w drugim pokoju pol parapetu. Po 2 miechach gdy zaczna kwitnac 4 najladniejsze wstawie pod HPS'a zeby kwiatki byly ladniejsze.

Moge troszke probek powysylac :D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
byłoby kozacko :p
A starzy nie bedą sapać o to? jakiś bajer puściłeś, czy poprostu sie zgodzili?;>
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie maja o co sapac. Roslina w 100% legalna... wyglada ladnie. Beda sie cieszyc ze mam hobby a nie siedze na lawce. Ale przez to lawki nie porzuce nie... :mrgreen:

Bedzie wypas...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Marihuanilla jest cieniutka, nie zawsze działa, a jeśli nawet podziała, to BARDZO słabo.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No zasadzilem ja i mam narazie 6 malutenskich krzakow. Bardzo dziwnie rosnie i ma gibka lodyge. Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie.

Moze jest cieniutka ale lepsza do jointow niz tyton.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no ja tez mam kilka krzaczkow, maja pare dni, wiec ledwo co wystaja z ziemi... tj mowi Mis...moze do jointow sie nada... zapodam potem jakies foty jak cos wiekszego wyrosnie
 

szareczek

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
28
Buchów
0
To by było dobre do Blantów..Np. Jeśli ktoś ma mało marysi a chce sobie zrobić blanta to wystarczy wymieszać marysie z tym wynalazkiem i będzie za***iście :).. PS. jak już się tym zbakasz to opisz swoje doznania co i jak.. ! :) Może i ja bym sie tym zainteresował..!
Ps. Jeśli ktoś ma namiary gdzie to mniejwiecej rośnie ( o ile wogóle rośnie w Polsce) to prosze napisać.. :)
 
S

superadamcio

Guest
Ja tez nie chwaląć sie juz zdobyłem nasionka serdecznika jeszcze nie zasadziłem,
bo ogólnie chciałem sie zapytać o proces zasadzania tego oto kwiacóra,jak wystarczy wrzucić w ziemie i polać to ze duzo roboty nie bedzie ale wole sie zoriętować,acha i jeszcze ile tych nasionek sypać w doniczke to jest takie malutkie ze tego prawie nie widać ze to nasiono :D co innego zwykłe nasiono Konopi :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Starczy wrzucic do ziemi na pol centymetra po uprzednim namoczeniu w wodzie przez 12-24h. Wychodzi na powierzchnie po okolo 1-2tygodniach.

Moja roslina ma juz miesiac i ma okolo 25cm wzrostu i piekne zielone liscie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół