nasiona marihuany

LEONURUS SIBIRICUS (serdecznik syberyjski)

Wyszukiwarka Forumowa:

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
Niech ktoś kto to uprawiał napisze taki malutli poradnik dla początkujących oraz recenzję 'czy warto', a jak tak to dlaczego. :D
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
powiem ci że nie warto nie zawsze podziała i taki smak zgoszniały i słaba moc
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Ja bym mocy tego nie porównywał do mocy ganji. Te rośliny zawierają całkiem inne substancje, mają inne działanie, a na herbarium pisze że moc jest baaardzo słaba :) Pozdro
 
G

Gość

Guest
bardzo to mało powiedziane spaliłem dziś chyba z 7 bong tego i gówno lepszą faze mam po jednym piwku nie warto sie tym bawić !!!
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Czy Wy nie rozumiecie, że to jest do zioła?
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Nie mogło to być z góry skazane na zioło, w końcu zostało stworzone w jakimś pewnym, określonym celu, żeby samo w sobie wykazowało pewne, pozytywne właściwości, podobnie jak inne odmiany leonotis / leonurus zawiera te same / podobne substancje, które, podobnie jak we wspomnianych przypadkach, same w sobie wykazują ciekawe, odczuwalne efekty, o sile powyżej placebo. Nie ma roślin mających same wady, nie możemy tylko w niektórych przypadkach odkryć tych dobrych stron i, kierując się opinią ogółu, odstawiamy je na bok i skupiamy się na czymś innym dołączając przy tym karteczkę z napisem "chwast". Zresztą niedługo co poniektórzy się przekonają i na bank zmienią zdanie na ten temat.
 
E

eatjpiaser5

Guest
podobnie jak inne odmiany leonotis / leonurus zawiera te same / podobne substancje, które, podobnie jak we wspomnianych przypadkach, same w sobie wykazują ciekawe, odczuwalne efekty, o sile powyżej placebo
czyli serdecznik pospolity też opłaca się ładować do jointa? wczoraj natknąłem się na serdecznik podczas wycieczki rowerowej, tyle że nie wiem czy to serdecznik syberyjski czy pospolity, zdjęcia na wiki i flikr nie pomogły, serdecznik ten rośnie w pobliżu uli, czy serdecznik pospolity opłaca się zbierać? miejsce gdzie rosną jest dosyć daleko, a wyrywanie płatków kwiatów czasochłonne, nie chcę tracić czasu na chwast :(
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Paliłem kiedyś serdecznik pospolity, efekty były odczuwalne. Nie wiem, jaka substancja w nich podziałała, ale było czuć lekką zmianę postrzegania rzeczywistości i lekkie zmiany wizualne. Pewnie jakiś alkaloid :)
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Potwierdzam ze to gowno rosnie dziko. niewiem jakim cudem ale widzialem w tym roku pare plantow tego czegos.
Btw. to mozna by z tego ekstrakt zrobic???
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Potwierdzam ze to gowno rosnie dziko. niewiem jakim cudem ale widzialem w tym roku pare plantow tego czegos.
to chyba raczej s. pospolity, choć trz by fotki zobaczyć

Btw. to mozna by z tego ekstrakt zrobic???
Jak najbardziej, najlepiej z kwiatów ale też można z ziela

serdecznik ten rośnie w pobliżu uli,
Serdeczniki są roslinami miododajnymi, więc posadzono je tam nie bez powodu
 
Ostatnia edycja:

impact

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2011
Postów
28
Buchów
0
Siemasz wszystkim z góry sorry za odkop tematu ale bez sensu jest tworzyć nowy, jak to jest z tym serdecznikiem mam kilka pytań

1. Lepiej dodawać serdecznik czy tyton do naszej kochanej MJ ?
2. Co się pali Liście, Liście kwiatów , całe kwiaty czy łodygi ? czy może wszystko naraz ?

3. ciężko się to hoduje czy wystarczy rzucić i sobie rośnie ?
4. czy taki zestawik z allegro bedzie pasowal do MJ zamiast tytoniu ?

dodam że w tym zestawie to jest wszystko w jednym gościu mówił że to jest 20cm od góry rośliny pocięte i ususzone

serdecznik-ziele-50g-od-herbalist
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół