nasiona marihuany

Test w Czechach

Wyszukiwarka Forumowa:

pretorian41

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2014
Postów
68
Buchów
0
Witam
Przedwczoraj zjadłem trochę MJ.
Wczoraj wypiłem parę piwek.
Dziś jadąc TIR-em po autostradzie miałem kontrolę w Czechach.
Do testu zbierali ślinę z policzków.
Ku mojemu zdziwieniu test wyszedł negatywny.<peace>
Na swoim prywatnym na mocz wychodzi nawet po kilkunastu dniach.
Może ma znaczenie, że nie paliłem tylko jadłem w postaci budyniu?
Może mi to ktoś wyjaśnić?
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
335
Buchów
83
Rutynowa kontrola narkotestem? Często ci się zdarzają takie akcje w eu? Pytam bo ten sam zawód ;) pozdrawiam kierowcę!
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
W Czechach sie zdaza. Wozesz palic jointa pod komisariatem, ale kierowcow po mj i piwie tepia ostro.
 

pretorian41

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2014
Postów
68
Buchów
0
Test miałem pierwszy raz.
W Czechach można uprawiać 1 czy 2 krzaczki legalnie dlatego więcej kontroli.
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
te testy na ślinę są po prostu słabe, mi kuratorka robiła a dzień wcześniej jarałem, przepraszam, cały miesiąc jarałem i wzięła mnie na test, próbowałem na początku coś oszukiwać ale nie dało rady, a na teście wyszły tylko jakieś środki uspokajające i pytała się czy jakieś tabletki jem :p
 

pretorian41

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2014
Postów
68
Buchów
0
Być może tak mają działać.
Pokazywać tylko tych co są pod wpływem, po spożyciu.
Teraz się boję wsiąść do ciężarówki.
 
R

ruski wentylator

Guest
od mojego kolegi slyszalem ( raczej prawda a nie bajka ) ze psy braly test slin i nic nie wykazalo a rano jaral trochę ze 3 godziny wcześniej

ja robilem test na mocz po ostrym wieczornym jaraniu tylko ze po 5 godzinach od palenia ( leb ciezki i zamotany był wtedy )i na teście taki najtańszy z allegro wykazalo mi ze jestem pod wlywem, zresztą chyba najdłużej mocz trzyma thc, potem krew i najsłabiej slina
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Robia test na ślinę, ponieważ tam legalnie możesz zajarać, jakby robili testy z moczu czy krwi to jeśli by wyszło nie byliby pewni czy jeździsz pod wpływem thc czy po prostu jarales np. 2 dni temu. Test ze śliny działa w 80% tylko wtedy kiedy jesteś aktualnie zbakany.
 
J

Jake Sully

Guest
Test miałem pierwszy raz.
W Czechach można uprawiać 1 czy 2 krzaczki legalnie dlatego więcej kontroli.

Ziomus nie wiem kto ci glupot nagadal ale w czechach nie mozesz ani palic ani uprawiac zostalo to tam jedynie ZDEKRYMINALIZOWANE trudny wyraz co ? oznacza to mniej wiecej tyle ze za palenie dostaniesz tam mandat,a nie robia z ciebie kryminalist. Sprzedasz kupno uprawa SA NIELEGALNE W CZECHACH
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół