nasiona marihuany

Fotopułapka HC-300m- problem

Wyszukiwarka Forumowa:

guciowaty

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
96
Buchów
0
Witam. Mam pewien problem, i liczę na pomoc ludzi znających się troszkę w temacie. Posiadam fotopułapkę jw, fotopułapka wczesniej byla zawieszona wysoko na drzewie, konfiguracja jest dobrze ustawiona, zdjęcia na fotopułapce dobrze wyglądały, jak i filmiki 30sekundowe również. Problem byl gdy zdjęcia zaczęły przychodzić na telefon/maila. Zdjęcia przychodzą bardzo prześwietlone, wręcz białe. Tak jak napisałem, na fotopułapce zdjęcia są pełne kolorów, na mailu jak i telefonie już nie. Myslałem że może chodzic o światło, i przeniosłem fotopułapkę niżej, w inne miejsce, ale to nic nie dało. Zasięg na fotopułapce na wysokości około 4m to 3kreski, na wysokości 2m to dwie kreski. Zakupiłem dodatkową antenę 13dbi do fotopułapki, mam nadzieję że polepszy ona zasięg. Zauwazylem jeszcze taką analogię, ze im gorszy zasięg, tym zdjęcie mniej rozmiaru zajmuje. Może chodzi o to że po prostu przy konwersacji dochodzi do tak dużego zniszczenia kolorów? Mial ktos podobny przypadek?

to zdjecie 52.6kB



a to juuż 30.03kB
 

maxx10

New member
Rejestracja
Wrz 17, 2017
Postów
1
Buchów
0
Witam
Mam podobny problem z fotopulapka. Widzę że ktoś pomógł to rozwiązać. Podajesz info w jaki sposób.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Mam podobny problem zdjęcia wychodzą bardzo przeswietlone. Nie wiem w czym problem
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
sprobujcie moze zmniejszyc ilosc diod podczerwieni, moze zwyczajnie za silne swiatlo daja. mam xrec 2.6cm i tez tak sie dzialo teraz poprotu zawsze mam wlaczone 19 diod a nie 40. swoja droga te tansze fotopulapki jak xrec czy hc300 to zwykly szit i zaluje ze ja kupilem. zrobi suka jedno zdjecie, zatnie sie i trzeba jechac zresetowac, co do wysylanych zdjec to wysyla moze 3 z dziesieciu zrobionych. jak kupowac taki sprzet to te z wyzszej pulki co by sie nie denerwowac. z ta antena ma lepszy zasieg? rozwazam nad zakupem lepszej anteny.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Właśnie też mam xrec 2.6cm i dałem na 19 diod i to samo prawie. Ale filmik mi np nagralo normalnie już nie wiem o co chodzi
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Wyskakuje mi taki blad

Fotopulapka xrec 2.6cm. Wyskakuje to jak fotopulapka się konfiguruje zawsze na końcu wcześniej nie było żadnego błędu o co chodzi
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Wyskakuje mi taki blad

Fotopulapka xrec 2.6cm. Wyskakuje to jak fotopulapka się konfiguruje zawsze na końcu wcześniej nie było żadnego błędu o co chodzi

Już sobie poradziłem miałem złego operatora sieci ustawionego ale mam drugi problem
Fotopulapka jak się ustawi wyślę tylko jedno zdjęcie na początku a później wgl nie chce żadnego zrobić. Wiecie może w czym problem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół