nasiona marihuany

High Quality Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rolnikdolpasz

Guest
Dlaczego nie ma już tego seedbanku i zakończył działalność. Rozpacz mnie ogarnia, bo to był rewelacyjny seedbank który oferował nasiona regularne i jak miał w ofercie odmiane fem, to była opisana 99% fem. Uczciwie opisane? Miałem książke o tym seedbanku i możecie mi wierzyć bądź też nie, ale ponoć wychodziło z odmiany BB&SS absolute komercial kweker 1000g na 1m2;
https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/high-quality-seeds-big-bud-super-skunk/prod_859.html
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
miałem od nich South African Durban Poison x Skunk i Original Hawaiian Maui Wowie Skunk, które skrzyżowałem. Potem zrobiłem backkrosa fem i mam gdzies dalej pestki z tego pylenia.

Fajne ziółko, ale czy ja wiem czy takie rewelacyjne było? Smaczne, klepliwe - przyzwoite.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nie mówię, ze wszystkie odmiany były rewelacyjne. Miałem 13lat temu książeczkę z ofertą tego seedbanku, którą kolega dostał w kofiszopie, to pisało, że z odmiany Big Bud Super Skunk wychodzi 1000g na 1m2. Nie wiem czemu w sklepach piszą, że wychodzi 450-550g na m2.
Ciężko na dzień dzisiejszy znaleźć coś co wychodzi na in ilościowo lepiej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
pisało, że z odmiany Big Bud Super Skunk wychodzi 1000g na 1m2.

No właśnie, pisało to jest słowo klucz. Bo nikt się nawet nie zbliżył i nie zbliży do takiego wyniku. Po prostu nie możliwe jest upchanie roślin lub rośliny tak ciasno na takiej powierzchni.

Nie wiem czemu w sklepach piszą, że wychodzi 450-550g na m2.

Może dlatego że jest to wynik jako tako do osiągnięcia jak się ma rękę, doświadczenie i w miarę produktywną odmianę w boxie. Zrobienie klocka na 1m2 jest niemożliwe i nigdy w to nie uwierzę. Jak sobie porównam 2,88m2 od znajomego z którego wyszło 1,3kg a top rósł przy topie i po prostu nie było fizycznej możliwości upchać tam coś jeszcze to opowieści o 1000g/m2 to bajki totalnie wyssane z palca. Każdy kto tego klocka lub trochę więcej zrobił Ci to powie.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Też myślę, że 1000g/m2 brzmi trochę jak chwyt marketingowy, aczkolwiek Big Bud Super Skunk w porównaniu do innych strainów zapewne wychodzi ilościowo bardzo dobrze. Podejrzewam, że dużo lepiej niż zwykły Super Skunk.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół