nasiona marihuany

5x Blue Cheese HPS 3x 600W, 5,25m2 by gothir

Wyszukiwarka Forumowa:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Musisz czekać, preflowery mogą pojawić Ci się do 2 tygodni.
A i tak mogą się jeszcze wyciągać.
Więc radziłbym Ci ja łamać lub mocno gnieść łodygi, przychamuje to je
 

Gothir

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2016
Postów
57
Buchów
0
Dzieki za odpowiedź. Poki co naginam ale dwa dni i są znow proste. Ciągle podciągam yoyo.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Hej witajcie. Potrzebuje małej pomocy. To jest 5ty dzień jak zmieniłem światło na 12/12. 44 dzień vege. Zaraz mi boksa rozsadzi a kwiatów jak nie było tak nie ma. Czy jest jeszcze jakiś sposób inicjalizacji kwitnienia oprócz zmianą światła? W tej chwili muszę naginać rośliny za pomocą yoyo do doniczek bo niedługo będę musiał wywalić namiot. Z góry dzięki za każdą wskazówkę.
Daj top maxa albo jakis nawoz z mikroelementami i powinno skoczyc.
 

Gothir

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2016
Postów
57
Buchów
0
Dzięki za podpowiedzi panowie.

45 dzień veg, 1 dzień flo

Temperatura dzień (średnia z dnia): 22,9c, wilgotność 45%
Temperatura noc(średnia z nocy): 28,1c, wilgotność 39,5%


Dziewczyny wszystkie się określiły, bez pitolenia parę fotek.

1~0.jpg



2~2.jpg



3~2.jpg



4~2.jpg



5~2.jpg



6~2.jpg



7~2.jpg



8~13.jpg



9~12.jpg



10~9.jpg



11~12.jpg



Pozdrawiam, z buchem!
 
Ostatnia edycja:

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Ładnie roślinki się rozrosły a to jeszcze nie koniec. Jedna roślinkę przenieś na zewnątrz, spokojnie dojdzie a pozostałe i tak zajma całego boxa.
 

Gothir

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2016
Postów
57
Buchów
0
Hej witam ponownie! Mamy 52 dzien, 7dmy dzien flo!

Panny mają się bardzo dobrze, w końcu dostały to co chciały po zmianie światła czyli, normalnie a+b golden label, top fish, top max od biobizz, EC 1.4 PH 6.0. Wyciągnalem najmniejsza, nie jestem w stanie wyciągnąć z boksa największej dziewczyny, która mierzy 165 cm (z donica). Prawię jak ja :D Niedługo będę ją łamał. Dziwie się trochę, że 2 poszły w górę z małą ilością liści wiatrowych, 3 bardziej wszerz i z wiekszą ilością wiatrowe, no ale coż. Domniemam, że plon będzie większy z tych mniejszych jak z tych dużych sądząc po kwiatach. Póki co wpadł kolejny cooltube 600W drugiego dnia flo, w sumie docelowo 3x600W czyli 342W na metr kwadratowy, musiałem zmienić wiatrak na dolocie do cooltubów z 37W na 100W. Dmucha dużo lepiej i temperatura spadła. Było 31c w nocy, jest 28c. Wilgotność okolice 45%, będzie trzeba kupić osuszacz. Dziewczyny piją średnio 7l płynów na 3 dni. Systematycznie je rozciągam, podkręcam śruby :D Przerzedziłem trochę dolne partie i lekko górne w trzech mniejszych, dużych nie dotykałem, mają dostatecznie dużo światła. Ale dobra fotki, choć za dużo się nie zmieniło:


Otwieram dziś boksa po 3dniach, od ostatniego podlania, a tu ktoś chcę się ze mną przywitać i pjone dać :D


4~3.jpg



1~1.jpg



2~3.jpg



3~3.jpg



5~3.jpg



6~3.jpg



7~3.jpg



8~1.jpg



Największa:


9~2.jpg




Sorry za jakość zdjęć :/ ale niski poziom baterii i flash już nie chciał działać, poprawię się nastepnym razem!

Pozdrawiam, z buchem! <wodna>



 

Gothir

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2016
Postów
57
Buchów
0
Witam!

66 dzień, 3 tydzień flo

Od 4 dni podaje tylko pk, bez pozywki, z ph 6.2. Temperatura dzień 29 stopni, noc 22, wilgotność noc około 70%, w dzień 35%

Abyście o mnie nie zapomnieli pyknąłem kilka fotek, choć i tak o mnie nie pamiętacie :D


1~66.jpg


2~51.jpg


3~36.jpg


4~40.jpg
 

Gothir

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2016
Postów
57
Buchów
0
78 dzień, 5week

nie chcecie za dużo pisać to ja też za dużo się rozpisywać nie będę :lol3:

Topki:

1~3.jpg


2~5.jpg


3~5.jpg


4~5.jpg


5~5.jpg


6~5.jpg


7~5.jpg


10~3.jpg


11~3.jpg


12~1.jpg


13~1.jpg


14~1.jpg


15~0.jpg


16~0.jpg


17~0.jpg


25~0.jpg


26~0.jpg



To co tygryski lubią najbardziej :D

18~0.jpg


19~0.jpg


21.jpg




Rozwiązałem jedna z brzega, akurat ta jedna z trzech mniejszych (najwieksza mierzy 1,9m):

22~0.jpg


23~0.jpg


24~0.jpg




Akcja reanimacja, nie wytrzymała ciężaru:

27~0.jpg


Pytać, gadać, oceniać, krytykować! Niech się coś tu w końcu dzieje!




Na koniec gratis:

20171012_223643.jpg


Dziękuje wszystkim za dotychczasowe buchy! Pozdrawiam, z buchem!
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Ładne monstrumy :smoking:
trzeba się pewnie nameczyć z wyciąganiem z boksa ?
zdrowa zielen tak jak lubie :zjarany:
trym jednego krzaka to pewnie 1,30h zajmuje:scared-and-sweating
żywica to bezie z nich kapac niedługo
pozazdroscić ogrodu bo jest grubo :cigar-smoker:
:szczena:
 

Gothir

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2016
Postów
57
Buchów
0
Jak tam panny? Czekam na update jakis, pozdro

Hej kolego. Sorry ale nie miałem trochę ostatnimi czasy na fotorelację bo i zresztą za dużo się nie dzieje nic oprócz puchniecia i lekkiego przyplywu żółtych liści. Patrzyłem przez lupe to wszystko jeszcze czyste szkło. Same krople przezroczyste. Takze postanowiłem że jeszcze wejdzie jeden tydzień kwitnienia. Dojadę do piątku i wchodzę na czystą wodę. Nie byłem zadowolony z canna boost i postanowiłem przejść na organike. Wybrałem hesi boost. Cały czas leje w tym tygodniu na 45 litrów nazbiornik plus b golden label po 10 ml, 200 ml boosta, 20 ml canna rhizo, 40 ml fishmix. Caloksztaltnie podlewam po poltorej zbiornika co dwa dni. Jutro 5 minut przed włączeniem lamp porobie im pare zdjęć i wrzucę bo pod lampa nie będzie nic widac a nie chce je atakować fleszem. Zacząłem również korony które schodza się do siebie obrywac aby top szedł w boki a nie do góry, a te które mają w kształcie korony (każdą w inna strone) zostawiłem. Zbieram dzień dnia żółte liście które ledwo się trzymają i rośliny same już je odrzucają.


Pozdrawiam, z buchem!
 

Gothir

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2016
Postów
57
Buchów
0
Do końca tygodnia jadę na bloom i a plus b jak wyżej opisałem i robię tydzień płukania. Czyli tak z półtorej tygodnia, tak jak pojawia się brązowe kryształy w przynajmniej 50% jak widzisz wszystko jeszcze kryształ :D

---------- Post Zaktualizowany 20:16 ---------- Data pierwszego postu 20:06 ----------

Proponuję Ci dac tam wiecej roslin. Koszt pradu przekroczy zysk.. jak to pierwszy raz to nawet 300 gram noe będziesz miał.. do tego z planowanym miesiecznym wegiem..


I chyba jednak będzie te 300g co? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół