nasiona marihuany

Canna cure spray vs biobizz leaf coat.

Wyszukiwarka Forumowa:

pieknyadziu

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2016
Postów
50
Buchów
0
Canna cure > leaf coat.


Tak sie zlozylo ze mam oba. Jeden kupilem, drugi dostalem.
Jedna rosline spryskalem biobizz druga canna

Biobizz popalil mi rosline i jej kolor stal sie matowy i w ogole fuj.
Po cannie roslinka jest zieloniutka i wyglada przyzwoicie ;)

Canna to pieniaca siempraktycznie bezwonna woda natomiast w biobizie plywaja jakies dziwne biale fusy i pachnie intensywnie.
czy biobizz u was tez mial te fusy?


A jakie samwasze odczucia? Uzywacie/lisce?
Biobizz podobno jest zapobieegawczy jesli chodzi o plesn co jest atutem, i to sporym bo z moich wyliczen wynika zenharvest szykuje mi sie pd koniec października

Pozdro ogrodnicy

---------- Post Zaktualizowany 21:01 ---------- Data pierwszego postu 20:56 ----------

 
R

ruski wentylator

Guest
ja stosuje biobizza już 4 grow i zawsze pryskam raz w tygodniu od późnego weg do późnego flo, z jakies strzepy które osadzaja się na sciankach od góry i pachna za***iscie intensywnia dla mne a nie jak gowniane grow
a pryskasz przy wylaczonych lampach ?
pamiętam ze raz dostaly jakiś plam raz ale to pryskalem zaraz po wylaczeniu lamy i pierwsze pryskanie dostaly na wegu- mysle ze to dlatego tak się stało
a tak to zawsze będę polecal - niczego innego niestosowalem
 

pieknyadziu

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2016
Postów
50
Buchów
0
ja stosuje biobizza już 4 grow i zawsze pryskam raz w tygodniu od późnego weg do późnego flo, z jakies strzepy które osadzaja się na sciankach od góry i pachna za***iscie intensywnia dla mne a nie jak gowniane grow
a pryskasz przy wylaczonych lampach ?
pamiętam ze raz dostaly jakiś plam raz ale to pryskalem zaraz po wylaczeniu lamy i pierwsze pryskanie dostaly na wegu- mysle ze to dlatego tak się stało
a tak to zawsze będę polecal - niczego innego niestosowalem
Ja out, aoe kurdemto moze byc to, ze spryskalemmgorace liscie, bo robil3m to tuz po tym jak promienie przestaly padac mi na rosline. Pzdr!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół