nasiona marihuany

LED COB CLU04H "pytanko"

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Eh to nie oplaca mi sie grzebac. Zanim te cree i clu mi padna pewnie będzie cos jeszcze lepszego ;)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=84329]DarkExpress[/MENTION] skąd zamówiłeś? jak można wiedzieć?
 
D

DarkMessiah

Guest
Tak jak wyżej pisałem digikey. Przesyła za free tylko VAT dodali. Te ledy nie są jakieś mocne tak mnie się wydaje. Ale zrobię pomiary par, dam je same lub dołączę do cxb3070
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Polacz je z cxb i bedzie elegnacko mysle. No to czekamy Dark na testy ;)
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Widział ktoś może coby deep red 660 od citizena? Albo innej firmy byle pracowały na prądzie większym niż 1050mA szukam od jakiegoś czasu i znalazłem tylko epileda albo bridgeluxa, myśle o wymianie mojej dopałki składającej się z fioletowych bridgelux na deep red, zależy mi na zmniejszeniu podawanego światła niebieskiego bo strasznie dużo liści mam. Dolne partie są słabo d doświetlone.
 
D

DarkMessiah

Guest
Widział ktoś może coby deep red 660 od citizena? Albo innej firmy byle pracowały na prądzie większym niż 1050mA szukam od jakiegoś czasu i znalazłem tylko epileda albo bridgeluxa, myśle o wymianie mojej dopałki składającej się z fioletowych bridgelux na deep red, zależy mi na zmniejszeniu podawanego światła niebieskiego bo strasznie dużo liści mam. Dolne partie są słabo d doświetlone.

Wiekszosc robi max 1000mA :D wiec masz pan problem mozesz sie bawic w jakies rezystory czy cos ale to tylko 50mA moze nie spalisz zadnego :D
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Podasz jakiś konkretny model? W tym momencie mam 1000mA x 9,5V i działa.

Większość deep będzie pracowala na 350-700. Jeżeli chcesz alternatywę dla np. Cree xp-e to polecam PROLIGHT OPTO PM2B-1LME.- są dwa razy tansze, Cree walą mocniej, ale są 2 x droższe :)
 
D

DarkMessiah

Guest
Cree xp-E osram oslon ssl maja Max 1000mA
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół