nasiona marihuany

200W LED COB 3500k [0.5m2] 1xBlueDragon 1XCottonCandy 1xTangie

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
Witam wszytskich!





- Rośliny - 1×BlueDragon Reg od Old School BA 1xCottonCandy od Delicious Seeds 1xTangie Reserva Privada
- Box - 100×50×180cm - 0,50m2 - LightHouse Max
- Oświetlenie - DIY LED CREE COB CXB3070 3500K bin BB 80cri 200W
- Medium - Biobizz Allmix + Plant Magic plus suprime/Canna coco coir Doniece 1.5l/18L
- Wentylacja - Black Orchid 4" - 180 m3/h + filtr Rhino Hobby 5" -500 m3/h
- Nawozy - Biobizz - Biogrow/Topmax/Alg a mic/Biobloom/Plant Magic Magne cal +/Buddhas Tree Solar Green/ Power/Mikoryza Great White/Vita Link Ph UP and Down
- Ogólne - utrzymać wszytskie 4 panie przy życiu do samego końca
- trening - LST jak sie uda + prawdopodobnie TOPPING moze
- miernik Ph Elektroniczny/nawilżacz/2 termometry elektroniczne/




Tak szczeze mowiac Panel mam w kawalkach na veg 50w reszte bede skladal na biezaco dozucam soczewki 120 stopni. Jak hajs sie znajdzie to chce Redy 660nm 50-70w dokleic puzniej. Musze dokupic ziemi Lightmix tak z 50.AirDooms 3szt czekaja w pogotowiu jak bede przesadzal do 18L to je dodam.Na biezoco bede kombinowal jak cos bedzie potrzebne.Bardzo bym chial zeby BD byla dziewczynka :yeahh:.









Chyle czola I niech spoczywa w pokoju
Chester Bennington




Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Lunar Shift

OneLove,OneLife,OneFate
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
225
Buchów
0
Elegancko czekamy na kolejne UPki jak sie pokażą perliczki oby ten reg okazał się kobitką
 
R

ruski wentylator

Guest
co powiesz o tych specyfikach ??????????

1- Plant Magic Magne cal - npk i magnez inne
Buddhas Tree Solar Green- krzem na budowę,strukturę

2 A bioheaven i acti vera biobizza ?

ladne masz doniczki air....mówisz o 18l to ile vega planujesz ?
 
D

DarkMessiah

Guest
1 bardzo dobry cal mag działa roślinki go lubią bo zawiera jeszcze inne pierwiastki i jest bio tak napisał producent. Solar green będę używał do oprysków nie wiele osób używa krzemu a jest on bardzo potrzebny roślinki budują bardzo szybo strukturę liścia poprostu rosną w oczach zaglądaj a przekonasz się czy działa.

2 a potrzebuje?

Dzięki muszę jeszcze je dokończyć, veg hmm... dobre pytanie nie wiem miesiąc? Zobaczę jak szybko będą rosły w tedy zdecyduje.
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Pamietaj ze Tangie nawozow musi miec 1/3 dawki. Ta odmiana nienawidzi nawożenia.
Zaopatrz sie tez w jakiś srodek ochrony roslin, bo to bardzo wybrana roslina.
Pozdrawiam
 
D

DarkMessiah

Guest
Siema Rąsia Łapka !


Nasionka Utonely powedrowaly na paier z Mikoryza i do propagatora!





Pozdro
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
no powodzenia bede zagladac a powiedz mi uzywales wczesniej Mikoryza Great White ? polecasz ? zastanawialem sie wlasnie czy zakupic ja na nastepny grow
 
D

DarkMessiah

Guest
Pamietaj ze Tangie nawozow musi miec 1/3 dawki. Ta odmiana nienawidzi nawożenia.
Zaopatrz sie tez w jakiś srodek ochrony roslin, bo to bardzo wybrana roslina.
Pozdrawiam

Bede ja bacznie obserowowal, bede mial na uwadze to co napisales Dzieki

---------- Post Zaktualizowany 18:24 ---------- Data pierwszego postu 18:22 ----------

no powodzenia bede zagladac a powiedz mi uzywales wczesniej Mikoryza Great White ? polecasz ? zastanawialem sie wlasnie czy zakupic ja na nastepny grow

Great White jest swietna mikoryza Polecam !00% usmiechu na usatch

---------- Post Zaktualizowany 18:29 ---------- Data pierwszego postu 18:24 ----------

Siemka

Dziewczyny powoli sie wydostaja na swiat!
Mega szybkie kielkowanie w piatek wieczorem zostaly wrzucone do wody a dzisiaj juz sa nad ziemia :jaraczz:




BD

Tangie


CC




 
D

DarkMessiah

Guest
Siemka Ludziska!

Dzisiaj Ustalam 1 dzien zycia Dziewczyn! Slonce ustawione na 200uMol 18/6 h. Temperatura 23C.Wilgotnosc 70%. Ziemia allmix 1.5l donice. Jak troszke podrosna zaczne opryski z Alg a mic i Solar Green Power.


DZIEN 1



Tangie

CC

BD


Dzieki za buchy! Zaparszam na pogaduchy


Pozdro
 
P

ProfesorG

Guest
Można zapytać dlaczego jeden reg?<sex>
Fajny zestaw <piwofuck> duzych palM zycze :harvest:<peace>
 
D

DarkMessiah

Guest
Można zapytać dlaczego jeden reg?<sex>
Fajny zestaw <piwofuck> duzych palM zycze :harvest:<peace>

Ponieważ nigdzie na świecie nie mogłem znaleść BD fem a bardzo ale to bardzo chce spróbować tej odmiany. Poniekąd jest to jedna z ulubionych odmian Boba Marley-a. SR tez mnie do tego przekonał jak i wygląd tej odmiany.
 
D

DarkMessiah

Guest
Ile vega planujesz Majsterku?

Plan był miesiąc ale zobaczę jak rosliny będą rosły i się dostosuje do nich :)

---------- Post Zaktualizowany 18:40 ---------- Data pierwszego postu 14:05 ----------

Dziewczyny sie troszke jeszcze wyciagly nie wziolem pod uwage pokrywki od propagatora ale juz naprawione swiatlo opuscilem do 230uMol zobacze jak zaraaguja a jutro jak bedzie ok to zostawie na jeszcze 1 dzien i podniose do gory na 200uMol.






Lubię jak są listki do góry
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół