nasiona marihuany

Szybki fim, ocena, pytania, porady, zdjecia, duzo tekstu

Wyszukiwarka Forumowa:

pieknyadziu

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2016
Postów
50
Buchów
0
Siemanko. Te dwa wieksze to automixy od rqs (diesel kush lub quick one) a te dwa malutkie to auto jacki od ps.

Wieksze rosliny maja grubo ponad 3 tygodnie na bank, mniejsze lekko ponad tydzien a miedzy nimi jest 2 dni roznicy.
Powodem skarlowacenia plantow sa insekty. Zdjeciemz zeszlego roku, ale to te same gnoje.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-837181

W zeszlym roku zakupilem spraya naturia firmy bayer garden i gdy dziewczyny troche podrosly postanowilem spryskac nim jedna z lasek. Padla calkowicie po ok 36h odmoprysku. Tj skulila sie i jej powierzchnia stala sie matowa. Ofc oprysk robilem wieczorem coby nie oopalic lisci.

Rosliny zyja w ciaglym stresie, bo na wybieram te insekty paluchami- byl okres, ze co wylazilem na jojka czy kiepa na balkon to po 3-5 sztuk tych szmat znajdowalem. W ch*j ciezko je odczepic od liscia, sa bardzo male (1mm dlugosci 0.2mm szerokosci) i bardzo szybkie momentalnie spieprzaja pod spod liscia.
Pokumale fakty zmtego i z zeszlego roku i na 99% winny sprowadzenia tych mend byl ukorzeniacz firmy hy pro w ktorym kielkowalem pestki. Przez ostatnie pare dni mialem spokoj z ta szarancza ale....

4 dni temu wrocilem z roboty,wbijam na balkon, a tam jeden z moich AJ lezy, wyciagnal sie za bardzo i lodyga nie utrzymala lisci...
Ja dlugomsie nie zastanawiajac wkopalem niemal w poziomie ta uschnieta lodyge (zaczynala tracic wode i wygladem zaczela przypominac korzen) i polecialem do ziomka po ukorzeniacz firmy atami dalem 1 ml na 2l wody (zalecane 1mlna1l) i podlalem gnoja.
Insekty wrocily.

Wczoraj w koncu odebralem nawozy. Zamowilem se biobizz leaf coat^zapobieegawczy,ochronny spray, bio gtow i bio bloom. Dostalem gez tester bio heaven.

Okolo godziny 20 30 zrbilem to hst, opryskalem tym leafem i podlalem dziewczyny 2ml bloom+2ml heaven na 2.5 wody.
Wracam dzis z roboty,wjezdzam na balkon, patrze a tam na wszystkich oprocx tej wkopanej brazowe plamy jamby mi sie rosliny popalily... podlewalem z nawozem tylko te od rqs, z ukorz3niaczem atami ta wkopana, a sama woda ta najmniejsza haha.

Gleba uniwersalna, na spodzie troszke kerazytu. Rqs w 18l AJ w przejsciowkach. Docelowo wdupie je chyba w 11l mam nadzieje, ze uda mi sie to zrobic w najblizsza sobote.
Aha, od samego poczatku rqs zero wyciagniecia,az ciezko mi sie je wkopywalo, ziemia musiala byc na styk z rantem, byly one w tekturowych doniczkach.
Paradoks AJ jest taki, ze ta wkopana wyskoczyla 2 dni wczesniej od tego maluszka a maluszek dodatowo byl 2 dni wczesniej wrzucony do ziemi. Wszystkie kielkowalem z ukorzeniaczem (to jest patent fchoj,serio).


Ok to teraz pytania.
Co dalej z hst? Naginac ja jeszcze pozniej?
Moze na tym 2 rqs dupnac samo lst?
Hst wykonane poprawnie?
Czy ta wkopana ma szanse przezyc?
widac w ogole cokolwoek na tych zdjeciach?


W wodzie mam 1x automazar od DP i 1x big bang od greenhouse, do mazara dam chyba 18l (wdzialem jakie to potrafi byc monstrum) do tego bb dam chyba >10l

Uffff, troche sie rozpisalem... to teraz czas na zdjecia. Mam nadzi3je,zemsiemdomyslicie co jest 5.
Nawijam ze zdezelowanego tableta takzemproszemo wyrozumialosc.

normal_20170719_170338.jpg
[


---------- Post Zaktualizowany 19:14 ---------- Data pierwszego postu 18:58 ----------

[/COLOR]Dodalem jeszcze 4 bo widze ze zlamilem i sa miniaturki. Te sa chyba wyrazniejsze, kazda roslinka oddzielnie, mam nadzieje, ze widac gdzie hst bylo probowane pzdr
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-909171]



.php?pos=-909174]
normal_20170719_190542.jpg
[/url]

/displayimage.php?pos=-909175]
normal_20170719_190532.jpg
[/url]

I cala rodzina w komplecie

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół