nasiona marihuany

Norwegia: zioło, hasz, itd.itp.

Wyszukiwarka Forumowa:

Czarodziej_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
174
Buchów
0
Siema mieszkam tymczasowo w spikkestad. Jest tu jakaś dobra duszyczka w okolicach dworca Oslo sentral która puściłaby mi kilka/naście g haszu lub trawki? Apteka też wchodzi w grę ;) Albo może wiecie gdzie konkretnie uderzyć? Z góry dzięki, pozdro.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Wiem, że w dzielnicy 'Gronland' (norweski zapis zmienia się w jakieś krzaczki) można dostać wszystko i to bez większego problemu. Prawdopodobnie odpowiednie duszyczki - niekoniecznie krystalicznie dobre - same zaczepią Cię z pytaniem, czy chcesz coś kupić. Oslo to jedna z tych stolic, która ma spory problem z używkami w handlu na ulicy. Przy okazji polecam cykl książek o Harrym Hole - pięknie wchodzi przy dymku! Pozdrawiam!
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Jedź na Gronland, po paru minutach czarnuch sam się spyta czy nie chcesz kupić hashu, czy koxu.
 

mustasj

Active member
Rejestracja
Sty 28, 2013
Postów
31
Buchów
0
na Gronlandzie jest lipa straszna jeśli kogoś nie znasz ,bo wlepi gówno. Wszyscy dostawcy co znam na urlopie ,a ja w potrzebie. Ma ktoś w okolicach Oslo hasz lub suszu troche ? bede bardzo wdzieczny .
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Nie mogę odpisać na PW - limit 4 wiadomości na 1500 minut. Niestety obecnie znajomych w Oslo brak, tak więc nie pomogę. Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniu tematu. Uważaj na siebie przy okazji... :yeahh:
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
Kiedys wybralem sie z ziomkiem do Oslo, 25minut po wyjsciu z dworca, 1 w nocy byla, kupilismy wszystko co trzeba, sklep spozywczy stala grupka murzynow, wystarczy przyjaznie zapytac co slychac, pozniej temat juz sie kreci, idziesz z takim na miejscoweczke gdzie stoi inna grupka dostajesz wszystko co chcesz, co ciekawe jak juz powiedzielismy co chcemy typ podszedl do kosza na smieci i wyjal z niego podarki. bylo wszystko jak trzeba. wracalismy tam co noc heh ;-)
 

mustasj

Active member
Rejestracja
Sty 28, 2013
Postów
31
Buchów
0
Dobra już poradziłem sobie i powiem Wam że jeżeli chodzi o Gronland to jest tanio i różnie , gosciu nam mowił (norweg) że trzeba patrzeć kto ma, jak chcesz dobre to patrz czy to dresiarz nie ogarnięty czy koleś lepiej ubrany. Nie mówie tutaj że typy mają być w garniakach ale dziś z tą radą poszedłem i podbił normalnie ubrany czarny i byłem zadowolony, kawałek dalej zaczepiali jakies brudasy w dresach to mało czyli drożej i podejrzewam że shit, to co trafiłem jak najbardziej na plus :) za 200kr ładna kuleczka haszu . Jakby ktoś chciał namiar na miejscowke to priv :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

Czarodziej_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
174
Buchów
0
Wybacz "koleżko", przyzwyczajenia z hajpa. Właśnie wracam z Gronland uwalony dobrym haszem. Szukajcie Alexa, wątłego, niskiego czarnucha. Pod mostem kolejowym się kręci :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół