nasiona marihuany

Do Moderatorów

Wyszukiwarka Forumowa:

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
no rozumiem, nigdy sie jakoś nie angażowałem miałem wątpliwości co do względów bezpieczeństwa w sumie to logowałem się tylko jak coś potrzebowałem i tyle, ale trochę czasu minęło, przestałem raczkować, zacząłem już sobie chodzić po forum :p
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
no witam 2 raz dzisiaj , szefy specjalnie czekałem cały dzień żeby powysyłać priv , a wysłałem 1 teraz i Możesz wysłać tylko 4 wiadomość/ci co 1500 minut. ???

---------- Post Zaktualizowany 22:48 ---------- Data pierwszego postu 22:32 ----------

oki działa , dziękówa ,THX:))
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ej nie srac zarem pany.. Chcesz jeden z drugim bezpieczniej czy jak..
Milicji tu nie brakuje jak by co wiec mysle ze trza zrozumiec pewne reguly tym bardzie ze wiekoszc j userow jest z czarnogrodu.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
ta , mi chodziło bo skrypt nawalał chyba, wysłałem 1 wiadomość a mi 4 przysługują :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
ta , mi chodziło bo skrypt nawalał chyba, wysłałem 1 wiadomość a mi 4 przysługują :)

Aaaaa to nie mowili Ci jeszcze o # abonamencie <lol>
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Nie ma sprawy tu niech mi z pita ściągają, bo na tvp nie dam za Ch**A :)
 
Ostatnia edycja:

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Witam serdecznie w chu*.*.* deszczową niedzielę , można prosić o zdjęcie na dziś limitu tych 4 wiadomości ???
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
równiez witam ;) przykro mi ale regulamin jest dla wszystkich taki sam . . .


https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?91674-Ograniczenia-nowozałożonych-kont


kazdy przez to przechodził więc moderacja raczej nie widzi potrzeby robić w tym przypadku wyjatku . . . sorrki

oki , no nic ... a można mi jeszcze wyjaśnić co to jest sb (sand box ?) i kiedy będę miał to włączone ? bo nigdzie ani w regulaminie nie pisze ani nie znalazłem infa żadnego ? za rok ??? hehe ???
No i 4 priv co 25h ? czyli jak wyślę 2 wiadomości po 25h powinienem mieć czyste konto tak ? a skrypt zaczyna odliczać dopiero od 4 wiadomości te 27h??? wyśle 2 priv minie 30 godzin wyśle 2 priv *** odliczanie ...
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
oki , no nic ... a można mi jeszcze wyjaśnić co to jest sb (sand box ?) i kiedy będę miał to włączone ? bo nigdzie ani w regulaminie nie pisze ani nie znalazłem infa żadnego ? za rok ??? hehe ???

shout box i pisze w regulaminie, pisze tylko nie czytasz ze zrozumieniem . . .


cytat z regulaminu do ktorego link wkleilem wyzej:
3. Shoutbox czyli czat dla użytkowników forum.
Dostęp do shoutboxa następuje po 3 miesiącach od daty rejestracji i napisaniu 100 postów.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
OK możliwe że coś nie doczytałem ... no to spoko ten sb to lux jak jest :D ok no to jak 3 miechy to nie jest źle , thx za info
3. Shoutbox czyli czat dla użytkowników forum.
Dostęp do shoutboxa następuje po 3 miesiącach od daty rejestracji i napisaniu 100 postów.

alem ślepy stary dziad :p
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Witam Serdecznie !!!!! Pisze tutaj do naszego wspaniałego per Patrón'a (ICE KING) bo skończył mi się limit priv!!! :(((( i nie mam jak odpisać ,
per Patrón można prosić o jeszcze 1 wiadomość priv żebym mógł ci odpisać ?????

Chodzi o odblokowanie mi wiadomości priv bo mam tylko 4 na 1500 min ? i nie mam jak ci odpisać , możesz mi przyznać jeszcze do wysłania 1 wiadomość priv bo tak to muszę czekać 1500min :((((
 
Ostatnia edycja:

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Przestan juz czlowieku zawracac du*e z tymi wiadomosciami. Myslisz, ze sam jedyny masz takie ograniczenia czy co? Regulamin jest dla wszystkich!
Inni potrafia sie dostosowac, a Ty trujesz du*e jak dziecko. Wez sie ogarnij.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nikt Ci tu regulaminu nie zmieni kolego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół