nasiona marihuany

Royal Cheese Automatic, Super Skunk Automatic, Cheese Autoflowering, Cream Mandarine XL Auto (Outdoor 2017)

Wyszukiwarka Forumowa:

T100

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
12
Buchów
0
Cream Mandarine XL Auto i Super Skunk Automatic poszły już pod kosę (jakoś kilkanaście dni temu), dzisiaj poszły też Royal Cheesey które okazały się sezonówkami, brakowało im trochę ale pogoda jest jaka jest i plecha zaczęła już brać. Zdjęcia sprzed ścinki niżej, myślę że to już przedostatni post z tego growloga, jeszcze na dniach jak się uda wrzucę fotkę suszu z sezonówek i to będzie na tyle. Na razie mogę powiedzieć że z 14 pierwszych ściętych automatów wyszło 200g (bardzo dokładnie otrymowanych topów, bez liści przytopowych i gałązek jakie można oglądać w większości gl na forum a potem liczby z kosmosu że z 10 af pół kilo, post wyżej widać mandarynkę która była mocno rozkrzaczona i nieźle spuchnięta, ok. 90cm automat, dała 25 rzetelnie liczonego palenia a nie topów z liściochami i łodyżkami). Potem z mandarynki 25g i z super skunka af 18g co daje łącznie z automatów 243g. Czekamy na wynik z tych biedasezonówek, które od dzisiaj się suszą. Zaskoczyły mnie trochę, nastawiłem się na 100% automatyczny ogródek, no ale zawsze te parę g będzie. W następnym roku polecą jak się uda AFy od Dutch Passion i Grass-O-Matic, na RQS w końcu się sparzyłem a chwaliłem sobie do tej pory. Fotki sprzed kosy:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół