nasiona marihuany

Oprysk cannaboost outdoor - proporcje

Wyszukiwarka Forumowa:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Witajcie. Próbuję znaleźć jakieś informacje na temat oprysku z cannaboost i znajduje sporo sprzecznych informacji.
W jednym poście ktoś piszę żeby używać dobrze rozcieńczonego cannaboost np. 0.5-1ml/L oprysku a w drugim temacie piszą że można dawać pełną a nawet podwójną dawkę do oprysku np 4-8ml/L.
Tak więc jak to jest z tymi opryskami z cannaboost?
Próbuję troszkę zredukować koszta i podczas flo zamiast podlewać to prysnąć raz na 1.5-2tygodnie przy odwiedzinach spota a chcę aby miało to jakieś działanie, bo równie dobrze mógłbym prysnąć wodą bez boosta
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Na oprysk stezenie wieksze i moze byc 200% sam takie stosowalem tylko ze indor.
To naturalny booster czyli po prostu cukry i jakos szkody nim nie wyrzadzisz w postaci popalenia..
Ale wszystko z glowa.
Staraj sie opryskiwac liscie tez od spodu.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Jasna sprawa że lepiej podać poprzez podlanie i system korzeniowy. Jednakże łatwiej i oszczędniej będzie mi zrobić oprysk przy każdorazowym byciu na spocie. Z tego co wyczytałem na stronie producenta, cannaboost również jest wchłaniany przez liście, jedynie potrzebowałem informacji nt. rozcieńczenia.
Nie rozumiem tylko jednego. Jeżeli cannaboost jest naturalny to dlaczego producent posiada dwa odrębne acceleratory tj. Cannaboost oraz Bio Boost?

Tak czy siak dnx mnie uspokoiłeś i podczas flo podam 150% dawki tj. 5-6ml/L i zrobię oprysk.
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
więc jeżeli chodzi o outdoor sam opryskuje canna boostem na 5l wody daje 20ml boosta czyli 200% zalecanej, sam jestem w szoku jak idą przy braku słońca. śmiało można używać nie zauważyłem żadnych nie pożadanych skutków. Z fartem Wariacie ! :pr:

ps. CANNA BOOSTA leje także w korzeń oprysk robie poprostu dodatkowo, koszty tego są znikome 20ml boosta wystarcza mi na ponad 200 krzaków i to syto zroszonych, z tym że są na scrogu w "piaskownicach" w dość dużym zagęszczeniu
 

Sioubiz

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2010
Postów
39
Buchów
0
Nie rozumiem tylko jednego. Jeżeli cannaboost jest naturalny to dlaczego producent posiada dwa odrębne acceleratory tj. Cannaboost oraz Bio Boost?

W przypadku BioBoosta firma Canna zapewnia, ze kazdy zwiazek/substancja etc. zawarte w tym preparacie sa pochodzenia biologicznego. W przypadku cannaboosta, ktory jest wytworzony organicznie nie moga tego zapewnic. Przykladowo w CannaBooscie ryba, ktorej "pozostalosci" znajduja sie w tym preparacie niekoniecznie byla zywiona organicznym jedzeniem.

Reasumujac. Nawoz organiczny - wytworzony jest w sposob naturalny ale niekoniecznie rosliny, zwierzeta byly odzywiane organicznie. Nawoz biologiczny to taki, ktory zawiera w sobie tylko i wylacznie zwiazki, ktore biora sie od roslin, zwierzat karmionych czysto biologicznie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół