nasiona marihuany

Najlepsza żarówka hps250 DUAL!

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jak w temacie oświetlenie LED będzie robiona ale narazie jeszcze jedno grow. Szukam najlepszej jakościowo LAMPY DUAL do HPS 250, czy możecie podać waszym zdaniem jakieś żarówki? jedyne co przychodzi mi na myśl to LUMATEK DUAL.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Jak w temacie oświetlenie LED będzie robiona ale narazie jeszcze jedno grow. Szukam najlepszej jakościowo LAMPY DUAL do HPS 250, czy możecie podać waszym zdaniem jakieś żarówki? jedyne co przychodzi mi na myśl to LUMATEK DUAL.

Wez osobna na weg i osobna na flo i bedziesz zadowolony bardziej ;)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
tylko koszta x2 ;) ale mówisz że widoczna poprawa? czyli co na weg leci jedna potem tylko wykręcam daje na flo? Powiedz mi jedno czy tą na flo daje jak przłączam na 12/12 czy w momencie jak już się określa? Np: lece 25 dni wega na żarówce na weg/ potem włączam 12/12 żeby się określiły i w tym samym czasie daje żarówke na flow? czyli w 26 dni życia. Jeśli tak to nie jest to skomplikowany proces a jak ma być na + to czemu nie..
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
nie ma znaczenia
przerabiałem obydwie opcje
osobno wzrost + kwitnienie
i duale od najtańszych do najdroższych
nie ma żadnej różnicy w wzroście i kwitnieniu
osobiscie jade tylko na dualach a i z ciekawości zerknał bym jeszcze na gib extreme tylko tam masz 2 rodzaje
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Polecam sprawdzić jakie żarówki stostuje konopnymistrz. On coś wspominał o bardzo tanich i dobrych żarówkach na obie fazy.
Ja osobiście stosuje CULTILITE SON T AGRO 250W i wyniki mam dobre a należę do początkujących indoorowców. Ostatni indoor z automatami z lekkimi problemami odnośnie nawożenia dał 201g z 250W żarówki w boxie 60x60x140
 

Sioubiz

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2010
Postów
39
Buchów
0
Jak zastosujesz MH na wzrost w jednym boxie, a w drugim na wzrost HPS to zobaczysz golym okiem w boxie z MH więcej rozwiniętych części zielonych oraz głębszy kolor poszczególnych roślin. Bardziej sie rozkrzaczą i będą zdrowsze co pozwoli im na przyjecie wiekszej ilosci kwiatów. Green Power może i jest drogi ale to jest koszt warty swojej ceny. Kilka gramów z rosliny wiecej w plonie zniweluje ci koszt tej zarowki. Green Power ma dodatkową barwę potrzebną roślinom na wzrost. Nie musisz nic przekręcać jak w niektorych CFL. Po prostu pierwsze 3-4 tyg 18/6 a nastepnie przestawiasz na 12/12.
 
Ostatnia edycja:
R

rolnikdolpasz

Guest
Na wega MH GIB a na flo HPS GIB. Najlepiej jak na flo są dwie osobne lampy HPS+MH.

Na wega MH bije na głowe najlepsze lampy HPS, ale na flo super dual (HPS+MH) może być lepszy od lampy HPS.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Elektrox MH 250 znalazłem w przystępnej cenie. Panowie co o niej sądzicie? czy jednak dołożyc i wziąść GIB Advanced Growth Spectrum na flo będzie dual LAMPA HPS OSRAM 250W PLANTASTAR
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół