nasiona marihuany

[COCO][HPS 600W][1,44m2] - 9 x Grenn Crack [HSO]

Wyszukiwarka Forumowa:

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Jak na 7 dzien wygladaja dobrze.. przy nastepnym grow pomyśl o zarówce MH na veg... zobaczysz jak pieknie rosliny beda sie "krzaczyć"..
 

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Siemka, mam chwilkę więc coś wrzucę. Dziewczyny mają obecnie 12 dzien wega, rosnąć coś tam rosnąc ale zauważyłem że jakoś liście mają oklapinięte - sami zobaczycie na zdjęciach niżej. Obecnie podaje im rhizo+ A+B w mniejszysz dawkach niż zaleca producent. W poniedziałek upie****e im szczyty potrzymam jeszcze pare dni na weg i przelączę na 12/12.

Tak to wygląda obecnie :











A tutaj mały Critical Kush



Proszę o rady!

Co do wegboxa, myślałem też nad lampą mh zamiast cfl ale chodzi mi też bardziej o koszty, brak jakich kolwiek zasilaczy i mniej wydajniejszą jak i cichą wentylacje. Co do następnego grow i MH zamiast HPS jest to raczej pewne ale to zobaczymy co czas pokaże :)
 
L

Lansky

Guest
Ja trzymam dwie matki ponad 80cm wielkości na malutkich zarowkach 6500K w boxie 80x80 i dają radę spokojnie.
 

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Cześć i czołem! Dziewczyny rosną, dziś zostają przełączone na FLO, dla większości dziewczyn jest to 23 dzien weg a dla małej damy 12 dzien, zobaczymy co z nią będzie. Dziewczyny sie troche rozkraczyły. Myślicie żeby założyć im tą siatkę nad szczytami i poprzekładać jak będą szły w góre? Narazie podlewam ciągle rhizo+ a+b, tak to wygląda :



Malutka, schowana











Prosze o rady!
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Cześć i czołem! Dziewczyny rosną, dziś zostają przełączone na FLO, dla większości dziewczyn jest to 23 dzien weg a dla małej damy 12 dzien, zobaczymy co z nią będzie. Dziewczyny sie troche rozkraczyły. Myślicie żeby założyć im tą siatkę nad szczytami i poprzekładać jak będą szły w góre? Narazie podlewam ciągle rhizo+ a+b, tak to wygląda :



Malutka, schowana











Prosze o rady!


Daj tą malutka do góry na książkach jakies drewienko czy ki ch*j zeby je wyrównać z tmatymi nie będzie taka zagłuszona ;) a tak to lux!
 

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Siemka, mineło prawie 12 dni od przełączenia na FLO, dziewczyny podskoczyły strasznie do góry, dużo jedzą bardzo dużo, trochę czasu im zajęło do pokazania włochów i dopiero teraz zaczynam liczyc im FLO czyli dziś Dzień 1 kwitnienia.

Podlewanę są ciągle rhizo , coco A+b a od czwartku dostają małe dawki big buda, carboload i callmagu, jak wy byście nawozili panny w takim etapie życia? Zobaczcie na zdjeciach jak wyglądają.









Mała dama




Co zrobić żeby zahamować im wzrost? Odłbyśnik zajmuje sporo miejsca, nie dużo jeszcze mogę go podnieść do góry dlatego trochę sie obawiam że panny bedą zbyt wysokie jak i kruche, co myślicie?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jezeli chcesz ograniczyc wzrost to pozostaje lamanie, ja bym sie jednak wstrzymal do momentu az przestana tak szybko rosnac, zeby nie opoznic poczatkow kwitnienia. Inne opcje? Miazdzenie lodyg albo uciecie czubka topka, ale ja wole ulamac i ustawic topa w poziomie lub w ksztalcie litery N. Jezeli nie mozesz dogladac panien codziennie to lam juz teraz, jezeli jednak mozesz poczekac i podnosic lampe do max wysokosci to tak rob i moze sie zatrzymaja :)

Co do nawozow - nie uprawiam w coco, ale w glebie podczas indukcji mam taki system: przelaczam na 12/12, do czasu pojawienia sie topow zjezdzam z dawka nawozow na weg i zaczynam od malych dawek lac nawozy na kwitnienie. Jak zaczynaja ladnie kwitnac i formowac topki to strzal 100% i jak nie pokazuja, ze za duzo papu to kontynuuje podawanie nawozow... a coco jak to w coco, czyli nie wiem jak ;)
 

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Siemka, mam mały problem te 2 po prawej stronie ciągle idą w góre, jedną dwukrotnie już jakby złamałem, trachenłą i opadła, za jakiś czas już wygląda jak na zdjęciu niżej, nie wiem co może być przyczyną że tylko one a reszta wydaję mi się ze staneła już w miejscu, badylowate takie zrobiły.. Jest to 5dzień FLO, panny pokazują włochy, odżywki nic sie nie zmieniły.
Ta mała coś stoi w miejscu, zauważyłem że strasznie dużo wody zbiera sie w podstawce, jak tylko moge staram się ja opróżnić ale nie co dziennie mogę przy nich być. Odbłyśnik wisi już najwyżej jak tylko może, tzn przy wyższyk kombinacjach możnaby go jakoś jeszcze wyżej zamocować ale do tego potrzebuje trochę więcej czasu a jak narazie na nic go nie starcza i to jest problem.

Jeszcze zastanawia mnie dlaczego rosną jakby od lewej patrząc od najmniejszych do największych? wątpie żeby to była genetyka, myślicie że nie rownomiernie światło pada?

Zobaczcie sami i powiedzcie co o tym myślicie









 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Na zdjeciu wydaje sie jakby prawa strona byla mniej doswietlona... Albo takie pestki poprostu.
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Green crack od HSO ma 2 pheno.. jedne sa niskie i internody krotkie.. drugie zas bardziej sativowe.. czyli beda isc mocniej w gore. Po prostu trafiles 2 pestki z innym pheno. Na pocieszenie dodam ze to wlasnie te wysokie pheno jest najbardziej pozadane przez growerow ze wzgledu na swoj haj... nic z tym nie zrobisz..
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Te niskie pheno które trafiłeś da ch***wy plon (mały)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Miałem green cracka HSO z gratisu, co prawda po toppingu ale ogólnie niska kompaktowa roślinka dała jak dobrze pamiętam 75g po 4 tyg vega.
To które mi się trafiło pheno? To pożądane czy nie? Palonko spoko ale bardziej traktowałem jako przerywnik lub zamiast kawy w sobote rano :D
DSC_1844.JPG
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No to jest te lepsze...
Ja miałem coś takiego i widziałem u jednego usera z tego forum takiego GC:
DSC_0026~1.JPG


To jest te chu**we....
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Miałem green cracka HSO z gratisu, co prawda po toppingu ale ogólnie niska kompaktowa roślinka dała jak dobrze pamiętam 75g po 4 tyg vega.
To które mi się trafiło pheno? To pożądane czy nie? Palonko spoko ale bardziej traktowałem jako przerywnik lub zamiast kawy w sobote rano :D
DSC_1844.JPG

czyli jak z moca tego palenia?.. bo wlasnie w nast grow planuje green cracka od HSO i nie wiem czy sie zdecydować?..

---------- Post Zaktualizowany 19:46 ---------- Data pierwszego postu 19:44 ----------

Te niskie pheno które trafiłeś da ch***wy plon (mały)

Typowy miał chyba 9 green crackow w 1.44m2 i plon jaki osiagna pod 600w to cos kolo 680gr a to juz dla mnie wysoki wynik.. miał własnie te niskie.. Gren crack z tego co czytałem i obserwowałem to daje własnie porządny wynik..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół