nasiona marihuany

[COCO][HPS 600W][1,44m2] - 9 x Grenn Crack [HSO]

Wyszukiwarka Forumowa:

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Siemanko, pierwsze podejście do COCO, liczę na waszą pomoc. W rolach głownych wystąpią 9x Green Crack ( podróbke typowego :freak2: )

- Sprzęt
Dark Street II 120x120x185cm = 1,44m2
eballast, HPS 600 , odbłysnik xtrasun
Prima klima 460m3/h z regulacją i termostatem + filtr Prima klima eco 360-480m3/h
2 mieszające na klipsie
pH metr milwaukee
wlot pasywny
nawilżacz
9 x 11l doniczki - COCO w mixie na 11l / 1l perlitu
Plagron COCO Premium 50lx2, coco star 11l - w zapasie
Doszło jeszcze automatyczne nawadnianie od GIB po przedłużeniu węży


- Papu : Plagron COCO A+B, Green sensation 50ml(sampelek) Advanced Nutrients ; Big Bud, Overdrive, CalMag, Carboload. Canna ; rhizotonic. GHE ; flora kleen

Padło na pestki od HSO, po przeglądaniu fotorelacji typowego stwierdziłem że spróuje swoich sił z tą odmiana, spoko że to sativa i szybko dochodzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jako że to jest moje pierwsze podejście do coco będę często prosił o pomoc(mam nadzieję że jak najrzadziej)

Pestki lecą jutro do wody i tam zostaną do pokazania kiełków, spodobała mi się ta metoda kiełkowania. W zapasie mam jeszcze 3x Critical Kush od Barney's farm, jeżeli spieprzę coś z Green Cracami postaram się puste miejsce zastąpić własnie nimi. Chociaż rozmyślam czy może nie dać docelowo jednej czy dwóch sztuk Criticala ze względu że to jednak byłoby jakieś inne palonko - co myślicie?

Na chwilę obecną wygląda to tak, doniczki już stoją zapełnione kokosem prawie po brzegi.

Xtrasun- jest ***any bardzo ciężki






PAPU




Test nawadniania, 9 szklanek nawet nie mam :p Rozlane zostało około 250ml wody przez 13min i 30sekund. Tym też będę się kierował podczas podelwania, robił cykle po 14min, zobaczymy jak to będzie wyglądało z wypływem, wszystko w praniu.




Małe perełki

 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Powodzenia :)) ladny zestwe fajne pestki czekam na progresik :) pozdro
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
zestaw dobry pestki tez eleganckie
tak wiec zasiadam i ogladam

pozdrooo
 

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
Będę obserwował! Też właśnie lecę z tą odmianą, tyle że pod mniejszym słoneczkiem, także zapraszam do siebie. Planujesz jakiś trening? 5! <peace>
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Znowu green crack.. może i ja się dam przekonać...? ;-)
 

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Siemanko, ogólnie rzecz biorąc troche z***ałem z czasem wysiewu dziewczyn bo w sumie od środy zaczeły pokazywać łebki a od czwartku aż do dziś zostały bez opieki z hps przy samym dachu,dziewczyny powyciągały się, podsypałem je resztką kokosu. Na życie przyszło nam 7x Green Crack i Critical Kush któremu nie mogłem sie oprzeć, zapsaowe sionko już się moczy. Dziś na 500ml wody dodałem po 2ml rhizo i coco a + coco b. Boje się troche manewrować tym odłbyśnikiem bo jest kur***ko cięzki aż czasami się boję ze mi ***nie, easy rollsy ledwo dają rade sciśniete ile siły w rękach, ogólnie jakoś średnio mi przypadł do gustu, temperatura waha się 27-28stopni, pootwierałem górne otwory w namiocię i dopiero dziś sciągnąłem fitr, może to coś da.

Od dziś liczę dziewczyną pierwszy dzień WEG, miejsce puste na pewno zostanie zapełnione ale najwyżej tamta roślina zostanie przełączona jak i inne na flo, bez szczególnych warunków.

Lewy dolny róg to Critical Kush



Burdel




Rady prosz? Jak byście karmili takie małe pociechy moim arsenałem żarcia?

Pozdrówki!
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Ja weguje teraz w jałowej ziemi wysiewnej nowe sionka. Leję nawozy atamii w małych dawkach. Głównie wzmacniające korzenie, robię tak pierwszy raz i szczerze mówiąc jestem pod wielkim wrażeniem.. do tego lecę 12/12 od początku, a w 4 dniu są dużo ładniejsze niż w poprzedniej uprawie po 15.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Musisz pilnować żeby nie uschły i nie przelać medium bo wolno będą rosły jak za mokro będą mieć.
I po mojemu to tylko Rizo na początek, bez Plargon a&b.
Niech rozwija korzenie.
Ja lecę weg w coco na samym Rizo w od małych dawek aż do 150%. A Plargon a&b dopiero jak maja pare pięter i wykazują nie dobory
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
JOS dobrze prawi, na początku dawaj minimum nawozu (ja daję ok 1/4 dawki od samego początku) i lej do przelania co 2-3 dni, ale pilnuj żeby kokos nie przesuszył się całkowicie! Po ok 2 tygodniach musisz zadecydować czy idziesz metodą sucho-mokro czy multifeed. Perlitu mogłeś dać śmiało więcej. Plusem coco jest to ze po rozwinięciu korzeni nie można roślin przelać :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mam jedno ale: otwory wentylacyjne na gorze boksa. W ten sposob mozesz tylko zwiekszyc temperature - powoetrze jest zasysane przez wloty na gorze, czyli masz mniejszy przeplyw powoetrza na dole... temperature masz ok, po co taki zabieg?
 

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Siemaneczko, dziś przypada 7 dzien wegetacji dziewczyn, niestety nie udało mi się wykiełkować pozostałych nasion green cracka nie wiem dlaczego, tą samą metodą kiełkowania do małej doniczki z koko poleciał dziś critical. Dziewczyny jakieś takie suche, ponure, bez kolorków albo mi się tak zdaję. Swięce im narazie 400w, od piątku zacząłem podlewać automatycznie, sama woda z rhizo, dziś dostały 2ml na 1l wody Coco a+b. Zobaczcie jak wyglądają :

Green Crack




Critical




Wszystkie razem, lewy dolny róg to critical



Proszę o rady!


A teraz mam do was drugie pytanko, mam wolny boxik którego sklepiłem pare lat temu pod hps 150w, stoi nie używany więc pomyślałem że może przydałby sie do jakiegoś wegboxa z matula?

Szerokość 50cm Długość 48cm (wewnątrz) myślałem nad wsadzeniem tam jakieś cflki 200w na weg, tylko teraz pytanie jakie doniczki dla roślin na wegu są odpowiednie ? 1l doniczka wystarczyłaby? A matula w 6lmax? więcej chyba sie tam nie zmieśći, co myślicie? To kiełkowanie jest strasznie męczące, dużo uwagi trzeba poświęcać i dbać jak o jajko a ja rzadko mam na to czas niestety.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam
Na matkę wystarczy cfl 50w o zimnej barwie
W 11L , po dwóch miesiącach będziesz miał dużo materiału do klonowania.
Plus siateczka nad matkę oczywiście
Ja używam 1L doniczek do wegowania w weg boxie
 

IronOutdor

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2011
Postów
334
Buchów
1
Jeżeli chodzi o tego wegboxa dać tylko 50w cflke? czy dać 50w cflke na matkę plus do tego jeszcze jedną na młode rośliny? Rośliny w 1L doniczkach będą sie prawidłowo rozwijać na wegu i normlanie da rade je trzymać około 14dni i przesadzic do docelowych 11?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ja w 1L 16 szt. Trzymałem ponad 5 tyg zanim przesadziłem do docelowych 7L, z powodu opóźnionej ścinki . Trzymalem pod 70W i robilem treningi fim,lst. No i się już zaczęły wyciągać bo korzenie miały ciasno

Ale ja preferuję 50W na Matkę
A na weg dla sadzonek 70w+
W zależności ile szt i im więcej wat tym lepiej i mniej się wyciągają .
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jezeli mozesz to wrzuc do tego boksa MH 150w, zrobi lepsza robote niz CFL. 1l na pierwsze 2-3 tygodnie bedzie ok. Analogicznie zamiast 50w cfl lepiej wrzucic 75w mh.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół