nasiona marihuany

Środki przed pleśnią

Wyszukiwarka Forumowa:

traponatione

Member
Rejestracja
Kwi 29, 2016
Postów
13
Buchów
0
Poszukuje najlepszego i najmniej chemicznego środka na pleśń.
Jakie polecacie najlepsze środki przed pleśnią ?
Czy te dadzą rade?
Od kiedy je stosować ?
Biosept Active
Polyversum WP



Mówie z góry czytałem forum i po prostu się upewniam ;)
 
R

ruski wentylator

Guest
mam biosept ( na bazie grejfruta)
ale polecam biobizz - leafcoat , w indor super się sprawuje, 1litr 55-65zl, pryskam raz na tydzień od późnego weg do późnego flo, jak inne nie wiem jak inne produkty -tylko jego stosowałem, jeśli chodzi o qutdoor to pomysl o 5l, taniej wychodzi niż bieganie po pol litra po każdym pryskaniu....
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Astvit likwiduje ogniska plesni i jest organiczny. Na stronie producenta masz wszystko podane :)
 

Sioubiz

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2010
Postów
39
Buchów
0
Leaf Cooat z Biobizz chroni roślinę w każdym stadium przed pleśnią w 100% organiczny. To jest zapobieganie przed wystapieniem plesni i grzybów ale również zwalczanie niemniej jednak jesli pleśń już wystąpiła to ciężko będzie w 100% organicznymi się jej pozbyć.

Wtedy trzeba by zadziałać chemią np Topsin Ale pozniej lepiej tego nie konsumowac przez miesiac jesli chcesz oszczedzic zdrowie.
 
Ostatnia edycja:

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Jakbym nie testowal to bym nie polecal :) zabilem tym preparatem skoczkonogi a mialem ich plage.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
No i co z tego? Jak chcesz sobie kurzaka dawac na in to prosze, smrod jest i nie wazne ze na opakowaniu jest napisane bezwonne jak smierdzi. Astvit nie ***ie, moze i jest to kurzak przerobiony ale nie ma zapachu i jest tani. Za 40zl masz 5litrow wiec nie mm sennsu sie bawic w kopiowanie astvitu. Amen!
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zapobiegawczo i do wystapienia juz szarego kurestwa polecam 100% bio opryski z gnojowicy z pokrzyw lub EM (efektywne mikroorganizmy)
Sprawdzałem działa tylko na plus!
Niestety jak juz roślina w późnym flo zacznie łapać pleche to tylko chemia
 
H

HCT

Guest
ale po co od razu z morda meduuza, chciales zobaczyc to ci pokazalem, moja to wina ? chyba jakis niezrownowazony psychicznie jestes <lol2>
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
ale po co od razu z morda meduuza, chciales zobaczyc to ci pokazalem, moja to wina ? chyba jakis niezrownowazony psychicznie jestes <lol2>

Jaka morda? To bylo spokojnie pisane :p ok, fajnie ze to znalazles - szacun. Jeszcze jakbys zdradzil tajemnice odnosnie konserwowania bakterii i ich wyselekcjonowania. Azotobakterie i pozytywne, jak je zamknac w butli zeby one tam byly zahibernowane i zeby zyly?
 
R

ruski wentylator

Guest
pleśń już istniejaca zatrzymać organika bardzo ciężko ,
trzeba od późnego weg pryskac często-profilaktycznie-zapobiegawczo czyms organicznym
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół