nasiona marihuany

(0.49m2)(HPS-250w)(DESTROYER by Zacier + AK47 RQS)(FEM)

Wyszukiwarka Forumowa:

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Witajcie


Witam wszystkich growerów w moim trzecim i jakże interesującym growlogu
zapytacie dlaczego taki interesujący ???
BO SĄ TU DESTROYERY OD ZACIERA
a Wy chcecie zobaczyć co z nich wyrzeźbię .
Zacznę od tego że z czterech pestek od Zaciera do wczoraj wyszły dwa kiełki , dziś po pracy dojrzałem
trzeciego a czwarty nawet nie myśli o wyjściu na świat , tak więc kiełkuje jeszcze cztery
ak47 , nie wiem jeszcze ile czego będzie w boxie miejsca mam na 6 roślin jak wyjdzie ostatni destroyer
to będzie stosunek 4/2


dane techniczne

Bohaterki baśni - DESTROYER BY ZACIER
AK47 RQS
Podłoże - 90% Canna terra pro + 10% kokos
Oświetlenie - HPS 250w
Donice - 11l air pot samoróbka
Wentylacja - wlot - pasywny
wylot - went.kanałowy 190m3/h
+ filtr węglowy samoróbka
Nawozy - Biohumus
Canna terra flo
PK 13/14 Bionova
Hesi boost
Asahi SL
Ripen w najgorszym wypadku
Trening - lst , fim

Dwa Destroyery leżą już w ziemi

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]


displayimage.php
[/URL][/IMG]


AKacze

displayimage.php
[/URL][/IMG]

POZDRAWIAM >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
No to będziesz musiał je ostro trenować, żeby zmieścić jeszcze inne odmiany ;), ale za to na Sylwka będziesz miał fajne palonko <lol>

Powodzenia <peace>
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Do sylwestra? :D nie przerażaj mnie, bo właśnie wsadzam do wody pestki destroyera od dutch passion i liczyłem, że do końca października się uwinę z nimi. :D
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
No to będziesz musiał je ostro trenować, żeby zmieścić jeszcze inne odmiany ;), ale za to na Sylwka będziesz miał fajne palonko <lol>

Na Sylwestra Uracze gości czystą sativą
Będziesz musiał mi pomuc w kwestii fimu , chce aby to nie były miotły tylko grube pały


Do sylwestra? :D nie przerażaj mnie, bo właśnie wsadzam do wody pestki destroyera od dutch passion i liczyłem, że do końca października się uwinę z nimi. :D

Też się przerazilem jak się do wiedziałem że kwitnie ok 12 tyg ale czego się nie robi dla dobrej Mary

jaka wysokośc boxa ?

160 cm a później podał ile jest wysokości na krzaki

Pozdrawiam
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Zasiadam i oglądam! <peace> Zobaczymy na co stać te Destroyery :yeahh: Powodzenia!
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
jak nie chcesz mioteł z milionem odrostów to rób ciecie Wuja bena i dodatkowo lollipopping :)

tylko nie każ mi tłumaczyć.. poszukaj sobie o tych treningach :)
 
K

K2

Guest
160 cm a później podał ile jest wysokości na krzaki

Pozdrawiam

hej, nic nie musisz, widze na czym robisz i potrafię sobie to obliczyć - masz góra 120 cm, mało trochę. ( Mówię tak a sam mam 90 , no góra 100 - ale to do samej cooltuby.

Już się nie mogę doczekać co będziesz mówił za 50 dni :D ...

i żeby to się skończyło na 50 dniu ... ale to rośnie ponad 70 dni. Powiem Tobie tak po przełączeniu na 12/12 podrosły jeszcze pewnei ze 100 cm , dlatego musiałem je łamać.
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Dwa destroyery dziś wyszły z ziemi za raz wrzucam trzeciego bo już jego czas , no i wreszcie przyszła paczka z hpsem 250w już jestem ciekaw ile wyciągnę z tej lampy i jak mi pójdzie cięcie fajnie jakby ktoś coś poradził w tej kwestii i na co zwrócić szczególną uwagę.
Łamanie yeż biorę pod uwagę jak mus to mus

Pozdrawiam i z fartem ryje
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Pierwsze koty za płoty

Witam i z radością ogłaszam że dwa pierwsze Destroyery wyszły na powierzchnie ale dziwne bo są żółte jak kukurydza , resztę pestek dzisiaj wrzuciłem do ziemi , niestety czwatry Destroyer nie wykiełkował poprostu zgnił od środka . Tak więc będzie
3x Destroyer
3x Ak47


A tu dwa rozpie****acze

displayimage.php
[/URL][/IMG]


displayimage.php
[/URL][/IMG]


Pozdrawiam
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Nie poddam się a jak będą za bardzo wariować to nie będę się z nimi pie****ił biorę teleskopowe i będzie łamanie
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Ja bym puscił swobodny wzrost w góre bez fimu czy toppingu. potem łamał bym za 2 piętrem i giął w 90 stopni i potem sam koniec znowu 90* w góre.
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Ja bym puscił swobodny wzrost w góre bez fimu czy toppingu. potem łamał bym za 2 piętrem i giął w 90 stopni i potem sam koniec znowu 90* w góre.

Pomysł może i dobry ale nie zapominajmy że w boxie jest 6 roślin i nie mam miejsca żeby je tak układać a po
drógie musze wypróbować wszystkie treningi i przyszedł czas na cięcie właśnie w tej uprawie .

Rzut na boxa

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 
K

K2

Guest
kiedy chcesz to przełączyć na 12/12 ?

najlepiej to zróbić dzisiaj :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół