nasiona marihuany

14x GGS by Dejw

Wyszukiwarka Forumowa:

Przewidywany plon

  • 100g

    Głosów: 1 20.0%
  • 200g

    Głosów: 0 0.0%
  • 300g

    Głosów: 0 0.0%
  • 400g

    Głosów: 0 0.0%
  • 500g+

    Głosów: 4 80.0%

  • Łącznie głosujących
    5

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Intensywne nawożenie azotem może opóźnić kwitnienie; rośliny są wtedy ciemno zielone. Posyp azot tylko tym które go potrzebują (są "blade" jasno zielone). Kwitnące rośliny również potrzebują azotu do budowy kwiatów w przypadku braków będą pobierać go z liści, które zżułkną i roślina je odrzuci. Jeśli boisz się przenawoźić podawaj nawozy organiczne, na kwitnące polecam melasę trzcinową możesz lać ją bezpośrednio pod krzaki a i tak nie przenawozisz. Z fartem brachu masz super krzaki; aby jesień była sucha i słoneczna a zbierzesz ponad klocka ze swojej plantacji.
 
D

dejw2213

Guest
Intensywne nawożenie azotem może opóźnić kwitnienie; rośliny są wtedy ciemno zielone. Posyp azot tylko tym które go potrzebują (są "blade" jasno zielone). Kwitnące rośliny również potrzebują azotu do budowy kwiatów w przypadku braków będą pobierać go z liści, które zżułkną i roślina je odrzuci. Jeśli boisz się przenawoźić podawaj nawozy organiczne, na kwitnące polecam melasę trzcinową możesz lać ją bezpośrednio pod krzaki a i tak nie przenawozisz. Z fartem brachu masz super krzaki; aby jesień była sucha i słoneczna a zbierzesz ponad klocka ze swojej plantacji.

Rzucę pod te 3 jaśniejsze trochę azofoski + burze kwiatów standardowo. Do tych mocniej kwitnących leci burza+ własnie melasa trzcinowa :) Dziękuje za dobre słowo, niech i Tobie się dobrze wiedzie :D
 
D

dejw2213

Guest
Witam, czy to w środku topa to pleśń? Trochę zaniedbałem bo rodzinka u mnie była i polowa krzaka mi spleśniała :D Najwidoczniej złe wyciąłem pierwsze ognisko pleśni. Na pozostałych 9 nie wykryłem pleśni, choć dziś i tak sprawdzę jeszcze raz, tak dla pewności.




edit: Eh chu*a widac :D Jutro zrobie lepsze zdjecia :)
 
D

dejw2213

Guest
Bylem na spocie wszystko gitarka, żadnych oznak pleśni, natomiast chyba przenawoziłem jedna pannę, zgadza sie ?

 
U

Usunięty 66767

Guest
Bylem na spocie wszystko gitarka, żadnych oznak pleśni, natomiast chyba przenawoziłem jedna pannę, zgadza sie?
Dokładnie ale nie ma tragedi<peace>
 
D

dejw2213

Guest
Witam witam, od razu przepraszam za z***ana składnie lub ortografie, gdyż jestem po kilku głębszych. A wiec jak wyżej pisałem, wszystko całkiem dobrze idzie. Jeden z dziesięciu, którego ściąłem dal ponad 100g suszu, pomimo, ze jakies 40% spleśnialo. Fotki :




























Przeżyje panna? Pie****nęła gdy sprawdzałem pleśń :/ Związałem ja jakaś folia, która miałem pod ręka :p

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Przeżyje. Taka rana to tylko draśnięcie :)
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
da rade :D u mnie czasami gałązki się trzymały na samych włoskach jak gdzieś przyhaczyłem albo jakaś dzika koza mi pokiereszowała, i w szoku nie raz byłem, a to Ci nawet na plus wyjść może jak się zgrubienie zrobi, chociaż przy tym stadium kwitnięcia nie koniecznie
 
D

dejw2213

Guest
Niestety Panowie, jakiś pajac z forum mnie okradł. Nie wiem po co zostawiał # na spocie, ale cóż. Do zobaczenia w następnym oucie, bo tez pewnie coś porobię :D Powodzonka Wam życzę.
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Zaczyna sie.Niestety forum to kopania wiedzy,zarówno dla ludzi z jakaś tam pasia,sale też dla złodziejskiej patologii.Ten #byla tam nie potrzebny
 
D

dejw2213

Guest
Witam, zrobiłem już taki temat w dziale dla początkujących, ale zapytam jeszcze tu bo zależy mi bardzo na czasie, a mianowicie:

Muszę jak najszybciej pozbyć się materiału z domu, mniejsza o to dlaczego. Moje pytanie brzmi : czy jak je wysuszę powiedzmy w dzień(wiatraki, suszarki i inne wszelakie sposoby, które znajdę na forum), a później w***ie to wszystko do słojów z bovedą i przeprowadzę curring to będzie ok ? Myślałem też żeby mokry temat wrzucić od razu do słojów z bovedą, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł, prawda? Doradźcie coś. Z góry dzięki za pomoc
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
lepiej już zasypać słoje ryżem jakby nie było ryż wyciąga wilgoć :spalony:
wysusz ile dasz rady oczywiście
 

kurwamac1222

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
135
Buchów
0
w dzien nie dasz rady wysuszuc! słoiki z ryzem i powinno byc ok!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół