nasiona marihuany

Jaki wykrywacz kamer?

Wyszukiwarka Forumowa:

HardkorowyFarmer

Active member
Rejestracja
Kwi 19, 2017
Postów
25
Buchów
0
Czesc Fanatycy MJ. Obawiam się jeden z moich spotów jest obserowany przez niebieskich i powiedzcie mi ludzie jak znalesc taką kamerke na drzewie idzie ją dostrzec nie wiedząc gdzie jest chyba nie? Dlatego prosilbym o pomoc w wyborze wykrywaczu kamery leśnej. Do 300zł mogę kupić taki wykrwacz w razie wu.



znalazlem takie cos.

https://901.pl/pl/p/Laserowy-wykrywacz-kamer-i-podsluchow-RX700/127?gclid=Cj0KCQjwy4zLBRCOARIsADfss34ziN8na05cVSn6XhTZQ7tOZIVtTLn0a60zWtPIhNJsH7-SqA5A_dgaAnieEALw_wcB
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Najtansze rozwiazanie to isc w ciemna noc i wlaczyc aparat w telefonie. Promienie emitowane przez kamere w nocy nie sa widoczne dla oka ludzkiego ale aparat je wykrywa.
 

HardkorowyFarmer

Active member
Rejestracja
Kwi 19, 2017
Postów
25
Buchów
0
Najtansze rozwiazanie to isc w ciemna noc i wlaczyc aparat w telefonie. Promienie emitowane przez kamere w nocy nie sa widoczne dla oka ludzkiego ale aparat je wykrywa.


Ja też mam jedną kamerkę leśną która leży sobie i moge sobie sam zrobić taki eksperyment wlasnie ze sprawdzeniem czy telefon wykryje diody :D
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Ktoś na forum już to sprawdzał. Z tego co pamiętam, trzeba by było podejść dość blisko kamerki i dość dokładnie wycelować w nią aby cokolwiek zobaczyć. Także ten patent słaby trochę :(
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jakie kamery? To jakieś Twoje wymysły. Beznadziejny pomysł z tym wykrywaczem kamer. Owszem montują kamery, ale to w sprawach kradzieży drewna a raczej nie obchodzą ich aż tak bardzo Twoje grządki, żeby mieli kamere montować. Musiał Byś mieć tego bardzo dużo, żeby taką opcje z kamerą zrobili.. Ciekawe, czy by Cie poznali w czapeczce z daszkiem i kapturze. Raczej wątpię. Skąd Wiesz, że Twój spot jest obserwowany? Jak zechcą, to przyczają się jak przyjdziesz na spota w dzień i Cie zawiną.
Lepiej z nikim o tym nie gadaj.

https://www.forum.haszysz.com/showt...la-początkujących-outdoorowców-moja-historia)
 
Ostatnia edycja:

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Ktoś na forum już to sprawdzał. Z tego co pamiętam, trzeba by było podejść dość blisko kamerki i dość dokładnie wycelować w nią aby cokolwiek zobaczyć. Także ten patent słaby trochę :(
Ten patent jest dobry pod warunkiem ze nie masz telefonu z aparatem 1.3 mp bo do tego celu potrzebny jest lepszy. Jdz w las na sklad metrow i polataj aparatem po drzewach to na pewno znajdziesz kamere bez zadnego wykrywacza
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Policja używa zagłuszaczy GSM , rejestrowane numery , wykaszanie nieuzytkow rolnych z dotacji UE, drony



co wam to mówi ?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Mają ciche nowoczesne helikoptery, ale to raczej do łapania złodziei drewna i poważniejszych spraw. Myślę, że nawet jak by lecieli nad skromną ilością grządek którą Autor ma na własne potrzeby, to by to olali i polecieli dalej.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Lepiej dmuchac na zimne i zwracac uwage na drony - mj w umyslach wiekszosci polakow jest mocnym narkotykiem, a niebiescy chcac sie wykazac moga chciec zlapac barona narkotykowego z dwoma krzakami: pozniej zrobi sie hipotetyczne 400g z krzaka i pierdyliard porcji narkotyku. Warto aprobowac z aparatem, pokrecic sie po okolicy kilka razy bez wchodzenia na spota, itp. Jezeli wyjdzie na to, ze popadasz a paranoje to dokomczysz grow, jezeli jednak cos cie martwi to lepiej odpuscic kilka g zamiast ogladac swiat przez brudna szybe z kratami.

Btw, mozesz tez pobawic sie w detektywa i zalozyc fotopulapke i/lub inne zabezpieczenia
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Jakie kamery? To jakieś Twoje wymysły. Beznadziejny pomysł z tym wykrywaczem kamer. Owszem montują kamery, ale to w sprawach kradzieży drewna a raczej nie obchodzą ich aż tak bardzo Twoje grządki, żeby mieli kamere montować. Musiał Byś mieć tego bardzo dużo, żeby taką opcje z kamerą zrobili.. Ciekawe, czy by Cie poznali w czapeczce z daszkiem i kapturze. Raczej wątpię. Skąd Wiesz, że Twój spot jest obserwowany? Jak zechcą, to przyczają się jak przyjdziesz na spota w dzień i Cie zawiną.
Lepiej z nikim o tym nie gadaj.

https://www.forum.haszysz.com/showt...la-początkujących-outdoorowców-moja-historia)

Mają ciche nowoczesne helikoptery, ale to raczej do łapania złodziei drewna i poważniejszych spraw. Myślę, że nawet jak by lecieli nad skromną ilością grządek którą Autor ma na własne potrzeby, to by to olali i polecieli dalej.

a ty dalej pie****isz jak potłuczony...

fotokomórka dla psów jest po to aby dać znać że podejrzany się pojawił na spocie...i może mieć nawet kominiarkę na głowie...taniej to wychodzi niż postawienie tajnego patrolu przy spocie który może i miesiąc czekać na delikwenta

Mają ciche nowoczesne helikoptery? <lol> Macierewicz dobrego sprzętu do armii nie potrafi ogarnąć a ty piszesz że psy ufo latają i łapią złodziei drewna <lol2>
 
M

Manto

Guest
Czesc Fanatycy MJ. Obawiam się jeden z moich spotów jest obserowany przez niebieskich i powiedzcie mi ludzie jak znalesc taką kamerke na drzewie idzie ją dostrzec nie wiedząc gdzie jest chyba nie? Dlatego prosilbym o pomoc w wyborze wykrywaczu kamery leśnej. Do 300zł mogę kupić taki wykrwacz w razie wu.



znalazlem takie cos.

https://901.pl/pl/p/Laserowy-wykrywacz-kamer-i-podsluchow-RX700/127?gclid=Cj0KCQjwy4zLBRCOARIsADfss34ziN8na05cVSn6XhTZQ7tOZIVtTLn0a60zWtPIhNJsH7-SqA5A_dgaAnieEALw_wcB

Jak się obawiasz to zostaw tego spota , bo w razie czego to ci nie pomorze wykrywacz ani adwokat , jak sam napisałeś " ze jeden z moich spotów " jest obserwowany to nie problem olewając jednego masz inne <peace> .
 

HardkorowyFarmer

Active member
Rejestracja
Kwi 19, 2017
Postów
25
Buchów
0



nie gadam z nikim tylko chodzi o to ze gosc mnie prawdopobobnie widzial!! O 17 godzinie bylem na spocie i zostały mi dwa krzaki do posadzenia a zaraz slysze kroki to ja gleba w trawe i przeczekalem 2min i spie****ilem ze spota bo nie wiedzialem czy gosc mnie widzial z 15metrow ale sadze ze tak ale w moja strone nie szedl tylko dalej przed siebie i zauwazylem ze jakis starszy gosc szedl po 50+

---------- Post Zaktualizowany 12:20 ---------- Data pierwszego postu 12:17 ----------

a ty dalej pie****isz jak potłuczony...

fotokomórka dla psów jest po to aby dać znać że podejrzany się pojawił na spocie...i może mieć nawet kominiarkę na głowie...taniej to wychodzi niż postawienie tajnego patrolu przy spocie który może i miesiąc czekać na delikwenta

Mają ciche nowoczesne helikoptery? <lol> Macierewicz dobrego sprzętu do armii nie potrafi ogarnąć a ty piszesz że psy ufo latają i łapią złodziei drewna <lol2>

ja mam fotopulapke i wyprobujemy ja czy dziala wykrywanie kamerki przez telefon !! xDD

---------- Post Zaktualizowany 12:23 ---------- Data pierwszego postu 12:20 ----------

Jak się obawiasz to zostaw tego spota , bo w razie czego to ci nie pomorze wykrywacz ani adwokat , jak sam napisałeś " ze jeden z moich spotów " jest obserwowany to nie problem olewając jednego masz inne <peace> .

no mam jeszcze jednego spota :D i tam na chwile obecna sarna wpie****ila krzaka jednego i zostalo 4 sztuki :D Ale ziomek i tak tam sie przejde na tamtego spota co bedzie to bedzie wy***ane zaryzykuje. Ale pierw obejrze spota z boku tak jak szedl ten gosc co mnie mogl widziec i krzaki powinno byc wydać i dodam ze tam malo drzew jest tak zeby ktos mogl zalozyc tam kamerke
 
R

rolnikdolpasz

Guest
a ty dalej pie****isz jak potłuczony...

fotokomórka dla psów jest po to aby dać znać że podejrzany się pojawił na spocie...i może mieć nawet kominiarkę na głowie...taniej to wychodzi niż postawienie tajnego patrolu przy spocie który może i miesiąc czekać na delikwenta

Mają ciche nowoczesne helikoptery? <lol> Macierewicz dobrego sprzętu do armii nie potrafi ogarnąć a ty piszesz że psy ufo latają i łapią złodziei drewna <lol2>

Tak tylko żeby opłacało im się montować fotokomórkę, to by musiała być jakaś mega duża planta, żeby się zainteresowali a nie skromna ilość grządek na własny użytek.

Oj i tu mylisz się grubo. Mają takie wypasione i ciche helikoptery, że głowa mała. Tylny wirnik jest jakby obudowany - izolowany akustycznie. Sam widziałem na własne oczy. Praktycznie ich nie słychać.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Daj no linka do tych cichych helikopterow albo bedzie ban za permanentne pie****enie glupot. Masz czas do polnocy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół