nasiona marihuany

Nie podlewać przed ścinką?

Wyszukiwarka Forumowa:
B

biohujus

Guest
Ziomek doradził mi, żeby 2 tygodnie przed ścinką wcale nie podlewać roślin. Podobno wtedy topy znacznie zyskują na wadze. Z drugiej strony to prawie 2 tygodnie bez jedzenia. Robił tak ktoś i może to potwierdzić? Co w przypadku roslin, które piją naprawdę mało wody i przerwa ponad tygodniowa im nie straszna?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Dwa tyg. Przesuszenia to trochę za dużo -raz,że przez ten czas roślina może jeszcze sporo nabierać masy więc woda jest potrzebna,a dwa to,że talie przesuszone wiotkie kwiatki ćiężej się trymuje.
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
a moze ci ziomek powiedzial ze na 2 tyg to tylko woda podlewac bez nawozow ?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ziomek doradził mi, żeby 2 tygodnie przed ścinką wcale nie podlewać roślin.

w takim razie go nie słuchaj, podlewaj czystą wodą do samego końca, może być tak jak rufus pisze, że źle zrozumiałeś.
JAk chcesz suszyć krócej to możesz kilka dni przed ściną nie lać wody ale 2tyg.to przegina
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Bez wody 2tygodnie rośliny pod lampą padną. Może by Ci to wyszło na outdorze, ale na pewno nie pod lampą.
Zapewne ziomek Ci powiedział, żeby samą wodą kranową bez nawozów ostatnie dwa tygodnie podlewać, żeby nie było chemicznego posmaku. Ogólnie nie podlewa się na kilka dni przed ścinką, żeby roślina wypiła z gleby wodę i nie trzeba było potem wynosić mokrej ciężkiej ziemi.
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Czytałem kiedyś o tym na naszym forum, było napisane coś podobnego z tym że to był okres chyba tygodnia bez podlewania, i wytłumaczone było to w ten sposób że roślina produkuje wtedy wiecej trichomów staje się bardziej żywiczna co za tym idzie waga rośnie, nigdy tego nie stosowałem, ale chyba zrobie testa na oucie, bo i tak muszę panienką namiot zrobić strasznie deszczowo w tym roku.
 
R

ruski wentylator

Guest
pewnie 2 tygodznie w upałach w indor padnie roslina, na qut jeszcze da rade ....
cos zle uslyszales ....
 
B

biohujus

Guest
Dobrze usłyszałem. Ziomek twierdził, że roślina wytwarza wtedy dużo żywicy.
 
P

ProfesorG

Guest
coś małego w duzych donicach np 25L ;) to i moze przezyje 2tyg bez wody ale gdyby nawet a jak ziomek razdzi sobie z trymowaniem wten czas ? bo wszystko oklapniete na maxa zapewne
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
lepiej scinac z lekko wilgotnym medium, roslina ma wiecej wody w sobie przez co mozna lekko wydluzyc proces suszenia. Jest to o tyle istotne, ze kwiaty maja ciut wiecej czasu na rozlozenie chlorofilu, co za tym idzie polepszenie jakosci (smaku w tym wypadku) palenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół