nasiona marihuany

Bezpieczeństwo w sieci

Wyszukiwarka Forumowa:

kacperc317

New member
Rejestracja
Lip 9, 2017
Postów
1
Buchów
0
Mordki jak wy podłaczacie socksy5 do tora
Pc-vpn-tor-socks5??
Ewentualnie dla bardziej fldoswiadczonych jak to zrobic na linuxie/whonixie
Pc-vpn-whonix(dodatkowa brama) - tor-proxy(socks5)
Orientujecie sie juz wszystko mam ale nie do konca ogarniam konsole udalo mi sie podlaczyc proxychain zebym mogl korzystac z zwyklej przegladarki a filtruje przez tora ale jak dodac wlasne socksy to juz nie wiem ktos cos?
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Wy ludzie Naprawde wierzycie ze cbs czy inne cia bedzie szpiegowac plotki? Ze tak sie cykacie kilku krzakow przez tory i inne gowna w chodza podejrzani proste i logiczne jak chcesz cos ukryc i mysle ze ktos kumaty ciagle obserwuje czujnym okiem takie przegladarki :) ale i tal maja wy***ane na te troche co tu mamy tylko w polsce tak ludzie sie sraja. Gooogle ci napewno pomoze pozdro
 

PsiQutas

Active member
Rejestracja
Sie 25, 2017
Postów
39
Buchów
0
Jeżeli zrobisz to na linuxie to powodzenia :) Ogólnie zeby pobrać samą przeglądarkę na linuxie, pewnie będziesz musiał użyć wina.
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
Wy ludzie Naprawde wierzycie ze cbs czy inne cia bedzie szpiegowac plotki? Ze tak sie cykacie kilku krzakow przez tory i inne gowna w chodza podejrzani proste i logiczne jak chcesz cos ukryc i mysle ze ktos kumaty ciagle obserwuje czujnym okiem takie przegladarki :) ale i tal maja wy***ane na te troche co tu mamy tylko w polsce tak ludzie sie sraja. Gooogle ci napewno pomoze pozdro

Fakt, przypał z ulicy badziej prawdopodobny niż namierzenie a samego tora
 

jokeeer

New member
Rejestracja
Sie 30, 2021
Postów
2
Buchów
1
Whonix działa na linuxie trzeba konfigurować w virtualboxie whonixa i linux a następnie ustawić na wewnętrzną sieć bramy problemy są takie że poczta normalna daje Ci bana trzeba z tymczasowej korzystać
 

qqto

Olej system sraj przez okno-kiblowa wena.
Rejestracja
Paź 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Przy małych ilościach uprawiania w PL. jesli tym sie nie chwalisz i ziomków nie zaopatrujesz to nawet jesłi ci wyżej wiedzą to szkoda ich czasu i papierologii. Tor i rozsądek w większości wystarcza. Można na wszelki dorzucić VPNa. Aktualnie większość cyber specjalistów jest zajętych cyberterrorystami i hakerami ze wschodu. Poza tym trzeba sie pilnować w swojej okolicy bo tam zazwyczaj jakiś młody Szczeniak chce zostać ulubieńcem psiarni i może się doczepić do 1 czy tam 5 krzaków. Jeśli nie masz przeszlosci notowanej to odkładają na bok nawet jak wiedzą, bo to kwestia czasu kiedy będzie tyle legalne.
Dla siebie i niewielkie ilości to mniej nerwów.
Pe@ce
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,968
Odznaki
11
@qqto bredzisz... dobrze rozumiem? sa sluzby ktorze wiedza o uprawie ale nic z tym nie robia bo uprawiasz na wlasny uzytek?
 

qqto

Olej system sraj przez okno-kiblowa wena.
Rejestracja
Paź 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Odnosze takie wrażenie, być może mylne. Ale w natłoku wielu ważniejszych spraw kiedy ciągle pojawiają się informacje o wolnych etatach dla cyberspecjalistów. Po rozmowie ze znajomym paulicjantem wiem, że dla nich też jest to zbedne zawracanie głowy. I jak juz pisałem jeśli jakiś młodziak chce się wykazac to się dopierdzieli, ale to na niskim szczeblu.
A jeśli służby, których tak sie boimy, mające siły i środki mogące wykryć taki proceder mają do wyboru Kolesia z 2 krzakami. i szajkę z hektarem albo co gorsza z białym proszkiem to na czym sie skupią twoim zdaniem?
Poza tym aktualnie trwające prace nad depenalizacją i/lub legalizacją mogą potem zniweczyć ich wysiłki.
Długa rozkmina i można by wieczór spędzić na dyskusji.
Nie bredzę jednak, a po analizie aktualnej sytuacji wyrażam swoją opinię. I jak pisałem wcześniej mówię o naprawde małych ilościach, z których już teraz często dałoby się wybronić w sądzie. A czy nic z tym nie robią,,, nie wiem, zapewne arhiwizują .
Moja wypowiedź miała na celu uspokojenie i nie panikowanie a rozsądek i spokój są ważne. Działajmy z głową.
Pe@ce
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół