nasiona marihuany

Open Print Psilocybe Cubensis Golden Teacher i Z- strain

Wyszukiwarka Forumowa:

wojtashg

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2009
Postów
48
Buchów
0
Zostało może coś jeszcze dla chętnego żeby zacząć tą przygodę?
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Jak masz Jeszcze z train to ja bardzo chętnie. gt właśnie w ikubatorze. Pierwsza uprawa. Pozdrawiam.

---------- Post Zaktualizowany 15:04 ---------- Data pierwszego postu 15:02 ----------

W październiku mogę Ci podarować pestki.
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Jak masz Jeszcze z train to ja bardzo chętnie. gt właśnie w ikubatorze. Pierwsza uprawa. Pozdrawiam.

---------- Post Zaktualizowany 15:04 ---------- Data pierwszego postu 15:02 ----------

W październiku mogę Ci podarować pestki.

Sorki kolego ale nie mam juz zadnego printu z-strainu ..parokrotnie go uprawialem i prawda jest ze szybko kolonizuje ale potem juz nie jest taki szybki .. Na razie nie mam zamiaru jej uprawiac bo w porownaniu z innymi ktore miałem z-strain dawal najmniej owocników gdy GT dawal rade 6 flushy ten po 2-3 brało zakażenie.Szybko kolonizuje ale pinuje dosc powolnie i w sumie to nie widze w moim przypadku oplacalnosci jego uprawy bo po prostu daje maly zbiór choc musze przyznać ze w dzialaniu full power! :)
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
sorki ze pisze tu ale nie mogę się odnaleźć na forum

Sorki kolego ale nie mam juz zadnego printu z-strainu ..parokrotnie go uprawialem i prawda jest ze szybko kolonizuje ale potem juz nie jest taki szybki .. Na razie nie mam zamiaru jej uprawiac bo w porownaniu z innymi ktore miałem z-strain dawal najmniej owocników gdy GT dawal rade 6 flushy ten po 2-3 brało zakażenie.Szybko kolonizuje ale pinuje dosc powolnie i w sumie to nie widze w moim przypadku oplacalnosci jego uprawy bo po prostu daje maly zbiór choc musze przyznać ze w dzialaniu full power! :)

Mam taki problem że tydzień po zaszczepieniu ciastek i kuku przez GT w sloikach nic się nie dzieje, temp z kablem grzewczym ok27 stopni, ciemno czysto. Zrobiłem tak że na słoik nalozylem folie Alu potem nakretke z dziurkami potem znowu folie może brakuje tam tlenu? Nie wiem co jeszcze mogłem zrobić źle. St rzykawka była z grzyby.nl. Doradz coś proszę bo na psylosopphy nie mogę dodawać postów i zostałem z tym sam. Ryż brązowy zmielimem i zrobiłem ciastka w proporcji 1.5cz mąki, 4 wermikulit, 2 wody. Z tym że wrzuciłem wszystko razem do miski a woda chyba powinna zostać dodawana stopniowo. Przepraszam jeszcze raz ze w złym dziale ale nie mogę się tu odnaleźć. Jestem mało "internetowy" pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

---------- Post Zaktualizowany 07:38 ---------- Data pierwszego postu 07:36 ----------

Oczywiście wysterylizowalem wszystko. A słoiki są owiniete w koc ratunkowy, czujnik termoregulatora pod sloikiem. Gdzie szukać błędu? Skąd najlepiej zamówić kolejna strzykawke? Może ta była słaba

---------- Post Zaktualizowany 07:41 ---------- Data pierwszego postu 07:38 ----------

A i sterylizowalem jednego dnia i słoiki przez noc stały w zamkniętym szybkowarze. Może to jest przyczyną? Ciastka wyszły trochę jakby rozwarstwione
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
przy drugiej próbie po długim czasie pojawiała się meduza.... oby za miesiąc było co pokazywać ;p tak tylko daję znać że działam ^^ pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół