nasiona marihuany

Są jakieś ciekawe produkty w magicznym ogrodzie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Preclu

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
Witam, słyszałem że dawniej w magicznymogrodzie można było kupić jakieś fajne specyfiki, ale czy teraz jest coś ciekawego tam?
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
zostaw te specyfiki w spokoju dla własnego dobra, gdybyś miał oleju w głowie byś nie zadawał tutaj tych głupich pytań :)

w dzisiejszych czasach już nie ma jak to mówia fajnych środków/substancji moim zdaniem, a jak są to nielegalne już dawno
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
i właśnie te nielegalne są już najfajniejsze <coolpalacz>
 

Preclu

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
zostaw te specyfiki w spokoju dla własnego dobra, gdybyś miał oleju w głowie byś nie zadawał tutaj tych głupich pytań :)

w dzisiejszych czasach już nie ma jak to mówia fajnych środków/substancji moim zdaniem, a jak są to nielegalne już dawno

Ok, czyli nic ciekawego, pytam, bo używam tylko zielonego, a żadnej chemi nie chce brać, a na hypperealu pisali często o tym sklepie, że nie raz coś ciekawego tam jest z natury.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Nie koniecznie na magicznym ogrodzie, ale kava kava, yerba mate, dereń jamajski, różaniec górski, żeń szeń, guarana, afrykańskie ziele snów i pewnie wiele innych
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
szalwie spróbuj ale nie polecam zwala z nóg dosłownie
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
guarana daje dobrego kopa, polecam zamiast picia kawy :)
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Nie koniecznie na magicznym ogrodzie, ale kava kava, yerba mate, dereń jamajski, różaniec górski, żeń szeń, guarana, afrykańskie ziele snów i pewnie wiele innych

kava kava, nie wypowiem się
yerba mate, słabizna w sumie ok kilka kilo przerobiłem, jak herbata działa zdrowe więc pić śmiało można
różeniec górski, polecam. super sprawa, trochę pobudza, zwieksza możliwości poznawcze, redukuje stres, zdrowe. przedawkowanie, zeżarłem z 7-10g nie wiem na oko mówię, cały się trząsłem kilka godzin. spokojnie pół łyżeczki raz dziennie wystarczy
guarana fajny zamiennik kawy, lżejszy
afrykańskie ziele snów... bez odpowiedniego nastawienia, dziennika snów i mobilizacji, nic nie da. trochę pomoże, ale na pewno roboty za Was nie odwali w dziele LD/OOBE. kwestia indywidualna
żeń szeń super sprawa, lepsze samopoczucie, pobudzenie itd polecam
 

Preclu

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
kava kava, nie wypowiem się
yerba mate, słabizna w sumie ok kilka kilo przerobiłem, jak herbata działa zdrowe więc pić śmiało można
różeniec górski, polecam. super sprawa, trochę pobudza, zwieksza możliwości poznawcze, redukuje stres, zdrowe. przedawkowanie, zeżarłem z 7-10g nie wiem na oko mówię, cały się trząsłem kilka godzin. spokojnie pół łyżeczki raz dziennie wystarczy
guarana fajny zamiennik kawy, lżejszy
afrykańskie ziele snów... bez odpowiedniego nastawienia, dziennika snów i mobilizacji, nic nie da. trochę pomoże, ale na pewno roboty za Was nie odwali w dziele LD/OOBE. kwestia indywidualna
żeń szeń super sprawa, lepsze samopoczucie, pobudzenie itd polecam

a czemu o kava kava sie nie wypowiesz xd?, widziałem że zalegalizowano ją u nas w 2016, te w kapsułkach od biovea są dobre?
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Podobno warta uwagi, ale nie próbowałem osobiście. Stestuję jak bd zamawiał jakieś ziółka :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
gdzie dostanę kava kava? lub coś innego na pobudzenie <peace>
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
Nie cpam krysztalkow mam swoj rozum :) pytam o jakies malo znane produkty a dobre na pobudzenie bo kawa na mnir slabo dziala :crazy:
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nie chodzi mi o żadne kryształki typu mefe it.., bo to straszny szajs:zombi:, tylko dobrą normalną fete.<coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół