nasiona marihuany

Azofoska 1l w roztworze a faza weg

Wyszukiwarka Forumowa:

Sahtaro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
91
Buchów
0
Witam, ostatnio spotkałem się z opinią ,że azofoska wpływa nie celowo ale w skutek przypadku na długość dni weg zwiększając je przy autokwitnacych odmianach. Sam podlewałem moje AF w doniczkach na outdoorze i zaczęły one kwitnąć dopiero po 35 dniach od wyjścia z ziemi.

Pierw były przez 2 tygodnie w boxie na clf bez żadnych odżywek, następnie dostały woda + biohumus (1/2 dawki) po 14 dniach i już na outdoorze w docelowej doniczce. W tym czasie robiłem oprysk tytanit 3x do około 35 dnia. Mniej więcej co 10 dni. Około dnia 20 dostały azofoska w płynie 1/2 dawki prod i następnie około dnia 31 także azofoska ale 2/3 dawki. 35 dostały już planton K.

Medium : ziemia do ziół 6 - 7 ph + kermazyt warstwa na spodzie 2cm + dolomit około 4kg na 8x 11l doniczek.


Rośliny to : Easy Plant XXL af , ak 47 af, 1 szt. kings kush, 2 white widow (pełno sez) . Ogólnie mix zrobiłem więc nie więc która to która ale zaczęły kwitnąć równo. Z 11 roślin, dwie odpadły na chusteczkach, jedna nie wyszła z ziemi.

Czy miał ktoś taki przypadek używając Azofoski w roztworze? Nie było to celowe więc jestem ciekaw waszym spostrzeżeń.
 

Sahtaro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
91
Buchów
0
Podałem 10ml na 5l, za drugim razem 15ml na 5l wody. Brałem przykład z tabeli o nawozeniu interwencyjnym. Na 100% są 4ml na litr wody.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół