nasiona marihuany

Czy LST robi się do końca?

Wyszukiwarka Forumowa:

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Szukałem mocno i nie znalazłem na ten temat ani słowa.
Jak w temacie. Robi się do harvestu czy uwalnia się ją w którymś momencie?
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Po jakims czasie lodyga twardnieje i pozostaje w takiej formie jak podczas lst. Bez problemu mozna puscic lub odslaniac kolejne odrosty i tak w kolko :)
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Sznurków nie popuszczaj, one stabilizują roślinę.
LST (low stres trening)jak sama nazwa mówi mało stresuje roślinę i możesz to robić nawet kilka razy choc w praktyce dla mnie to za duzo pie****enia. U mnie LST na poczatku dla rozkrzaczenia (to raptem jedno nagiecie) a potem to juz tylko supercroping na gałązkach które wystają ponad krzaczory.
Oczywiście każdy spot jest inaczej prowadzony wiec zwróć uwagę by trenować tak by topy były skąpane w słońcu a jaka metodę wybierzesz i na jakiej wysokości zrobisz trening zależy od ciebie.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
LST jak najbardziej można stosowac do końca żywota rośliny. Pamiętajmy że w trakcie kwitnienia roślina także rośnie i szczyty się wypiętrzają , także jakiekolwiek naginanie rozchylanie na pewno będzie na plus:zjarany:
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam a jak moje automaty już kwitną z 3 tyg to mogę je trochę ponaginac żeby doszło światło pliss help
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
Ja mam sznurki do końca żywota rośliny. Jak się powoli główna łodyga podnosi to podciągam sznurki, żeby ją obniżyć. Pozostałe wyginam na boki, żeby więcej słońca docierało do pozostałych liści, które są na spodzie.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Lolek prosto z mostu
P
1-szczyt wyginasz do samej ziemi
2-jak sie rozrosną boczne odrosty to ich szczyty tez do samej ziemi
3-1 i drugi punkt tylko jak szczyty pójdą bardziej proste co nie?
Niema filozofii dużej
A tu mój po raz drogi wykonałem w życiu lst i po mistrzowsku moim zdaniem :D


I dalej będe działał z l s t tylko nie ze wszystkimi szczytami bo nie mam jak :D

Także nie buj żaby dasz rade to jest proste jak pierdo... :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół