nasiona marihuany

[KONKURS] AutoWypas 2017 - konkurs na najładniejszego automata

Wyszukiwarka Forumowa:

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Szybki up, poszła ostatnia dawka nawozu do storczyków NPK 3-5-7 i oprysk z topsinu, za 2 tyg kolejny up. Fotki:
Dzień 54:

Dzień 57:


Dzień 60:

Dzień 61:

Dzień 63:





Wiem że zdjęć trochę więcej powinno być ale i tak wybierałem tylko najładniejsze, reszta foto w mojej galerii, kartkę z nickiem dam przy którymś foto jak będę robił up za 2 tyg, pozdro
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Hej.
Chciałem zgłosić do konkursu swojego AutoDiesla od GGS. W sumie to nie będę się rozpisywał bo nie ma za bardzo o czym...rósł na glebie piaszczysto-gliniastej z dodatkiem obornika bydlęcego, wermikulitu, dolomitu i Azofoski. Na wega zapodane YaraMila Hydrocomplex, a na flo YaraMila Kristalion PK w oprysku. Słońce przez większą część dnia.
Wybaczcie, że nie mam wszystkich fotek indywidualnych i od samego początku ich życia, ale jakoś czasu nie było na takie drobiazgi.

Ten na środku z samego przodu będzie moim konkursowym gościem ;)

14.06


21.06


04.07




15.07


24.07 Sądny dzień :lol:




Dzień ważenia...wynik średni, ale jakość pierwszorzędna!




Pozdrawiam wszystkich!<wodna>
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Żniwa
Ciężko napisać że to był udany sezon, na pewno był lepszy niż poprzedni ale i tak nie mogłem pozwolić im spuchnąć kwiatom tak jak powinny, do końca, bo niestety zaczęła wchodzić pleśń i musiałem interweniować żeby cokolwiek z niej zostało. Automacik zdążył dożyć do 68 dnia, więc geny AK47 Auto od Seedbaya raczej nie są stworzone pod nasz Polski klimat, gdyby była posadzona na wiosnę to by coś z tego było, początek był dość późny bo w lipcu więc miała prawo nie napuchnąć tak jak powinna. Wszystkiego razem wyszło trochę więcej niż 24g, mała część poszła na makumbę, a duża wpi**u bo spleśniała. Z połowy liści przytopowych zrobiłem kosteczkę haszu, klepał ostro, AK47 to odmiana dość obfita w thc, lecz na pewno dużo lepiej spełnia się w roli odmiany indoorowej.
Dzień 66:



Dzień 68 czyli ścinka:



Tutaj już wysuszone:






Pozdro dla wszystkich.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ostatni tydzień konkursu !!!
Czekamy na zgłoszenia :spalony:


ekipa haszysz.com
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ostatni tydzień konkursu !!!
Czekamy na zgłoszenia :spalony:


ekipa haszysz.com

jasny gwint... możemy przedłużyć konkurs ? oczywiście za zgodą administracji jak i uczestników wszystko przez pogodę krzak jest po prostu nie dojrzały nie będę przecież kosił niedojrzałego skuna :scratch:

---------- Post Zaktualizowany 10:12 ---------- Data pierwszego postu 09:21 ----------


 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Z UWAGI NA MAŁĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ POSTANOWILIŚMY PRZEDŁUŻYĆ KONKURS DO OSTATNIEGO DNIA PAŹDZIERNIKA tj. 31-10-2017r.


Czekamy na dalsze zgłoszenia.


ekipa haszysz.com
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
no pizgło śniegiem :harvest: jutro podam wynik suszu



 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
A ja myślałem że wczoraj był post Z głosowaniem i później został usunięty he
Dobrze że dałeś szansę innym na wzięcie udziału i przedluzyles i coś się ruszyło :)

Pozdrawiam
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Panowie BlackMan i remo2
wstawcie wynik suszu dzis do godziny 23:59 -w przeciwnym razie zgloszenia nie będą pełne.
Najlepiej z kartką z nickiem i jutro ruszamy z glosowaniem...

Dodatkowo moderacja rozlosuje bon o wartości 100zl dla osob biorących udział w głosowaniu.
Pozdro:spalony:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
148gr. nowy rekord sadzenie automatów dużo później ma sens

 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Kończymy konkurs i ruszamy z głosowaniem, zapraszam:

https://www.forum.haszysz.com/showt...ypas-2017-konkurs-na-najładniejszego-automata






kilka słów wyjaśnienia co do zgłoszeń:
Niestety ale użytkownik remo2 nie zakwalifikował się do wzięcia udziału w głosowaniu
nie spełnił (nawet)w połowie wymagań konkursu, brak wstawionych fot z fazy weg, kartka z nickiem czy chociażby wynik końcowy suszu (fota)...

natomiast warunkowo moderacja haszysz.com przyjęła zgłoszenia użytkowników:
DUKU – brak wymaganej kartki z Nickiem
Prezes- brak podania odmiany
zgłoszenia wiarygodne, prowadzenie fotorelacji.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół