nasiona marihuany

[KONKURS] AutoWypas 2017 - konkurs na najładniejszego automata

Wyszukiwarka Forumowa:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
:weed-2::weed-2::weed-2: Siema outdoorowcy!!! :weed-2::weed-2::weed-2:

Jak co roku mamy dla Was kolejną propozycję konkursową.
Tym razem walczycie o mistrza autofloweringu [AF] na oucie! :smokee:

Jeżeli posiadacie w swoim ogródku okazy jak poniżej i chcecie się nimi pochwalić zachęcamy do udziału w konkursie AutoWypas.





Zasady konkursu AutoWypas [AW]:



1.Każdy uczestnik ma prawo zgłosić jedną roślinę (1 szt.)

  • Pełne AF! Żadnych półautomatów!
  • osoba biorąca udział w zabawie zobowiązana jest do podania odmiany i breedera.

2.Należy pokazać cały cykl wzrostu rośliny (faze weg jak i flow)
  • Jeśli zgłaszana roślina w momencie rozpoczęcia konkursu jest jeszcze w fazie wzrostu, należy zaktualizować zgłoszenie mniej więcej raz na 2tygodnie, poprzez wrzucenie posta ze świeżymi zdjęciami (max.5-7 fotek)moderacja potem sklei każde zgłoszenie w jeden post.

  • jeżeli roślina jest już w fazie flow (należy obowiązkowo ukazać wcześniejszy etap wzrostu rośliny w taki sam sposób czyli poprzez wrzucenie max 5-7 fot na 2 tyg.)

  • ograniczenia wrzucania fot są obowiązkowe – ułatwi to przejrzystość zgłoszeń

3.Przynajmniej na jednym zdjęciu w zgłoszeniu konkursowym musi znajdować się kartka z nickiem użytkownika który bierze udział w danym konkursie.
  • Dobrze również dodać coś do porównania wielkości (butelka, puszka, baniak itp.) - ułatwi to ocenę wielkości Waszego automata jak i wpłynie na końcową fazę oceny.

4.Rośliny oceniane będą przez użytkowników #.com w ankiecie ogólnej po zakończeniu konkursu.

5.Zdjęcia suszu robimy na wadze z kartką potwierdzającą swój nick.

6.Konkurs zaczyna się od dziś (tj.03.VII.2017) i kończy 15.X.2017.
Do tego dnia (włącznie) można zgłaszać swoje wypasione automaty.


Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia, im fajniejsze foty i sposób zamieszczania postów tym większa szansa na wygraną!!!


Wymagania do uczestnictwa w konkursie

  • min.3 miesiące na forum, 50 sensownych postów


Wymagania do głosowania w konkursie

  • min.6 miesięcy na forum oraz 100postów


WSZELKIE OSZUSTWA BĘDĄ NAGRADZANE BANEM !!!






Nagrody:


I miejsce - 300zł. do GrowShopu i 200zł. do Seed Shopu

II miejsce - 200zł. do GS i 200zł. do SS

III miejsce - 200zł. do GS i 100zł. do SS



Dziękujemy sponsorom!

mixmixmix.jpg


Zapraszamy do rywalizacji !!!
Życzymy dużo słońca, mało pleśni i jak największych krzaków.

ekipa #.com


 
Ostatnia edycja:

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Witam. Jestem zainteresowany wzięciem udziału, ale nie bardzo zrozumiałem punkt 2. Mam jednego automata na out, prowadzę fotorelację na tym forum i chciałbym go zgłosić. Tylko na czym polega zgłoszenie, mam tu wkleić link do fotorelacji czy tutaj mam wrzucać fotki z fotorelacji? Jeśli tutaj mam wklejać to czy wkleić wszystkie po kolei które robiłem mniej więcej co tydzień? Trochę tego będzie, bo mam fotki od wczesnego wega a roślina ma już 70 dni, więc tych fotek trochę jest. I czy już w pierwszym poście zgłaszającym roślinę mają być zdjęcia z czymś do porównania (np. butelka) oraz fotka z kartką i moim nickiem z forum? Bo jeszcze takich zdjęć nie zrobiłem. Z góry dzięki za info, nie chcę nic wrzucać zanim nie będę pewny jak dokładnie należy tutaj pokazywać tego automata.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak dojdziecie do tego ze konkretna roślina to automat a nie semi?
Mam akurat ostatni rzut auto w wegboxie i sie zgłaszam.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Rozwinąłem punk2.regulaminu AW ponieważ pojawiło się kilka pytań i niejasności.

2.Należy pokazać cały cykl wzrostu rośliny (faze weg jak i flow)

  • Jeśli zgłaszana roślina w momencie rozpoczęcia konkursu jest jeszcze w fazie wzrostu, należy zaktualizować zgłoszenie mniej więcej raz na 2tygodnie, poprzez wrzucenie posta ze świeżymi zdjęciami (max.5-7 fotek)moderacja potem sklei każde zgłoszenie w jeden post.
  • jeżeli roślina jest już w fazie flow (należy obowiązkowo ukazać wcześniejszy etap wzrostu rośliny w taki sam sposób czyli poprzez wrzucenie max 5-7 fot na 2 tyg.)
  • ograniczenia wrzucania fot są obowiązkowe – ułatwi to przejrzystość zgłoszeń


nie bardzo zrozumiałem punkt 2. Mam jednego automata na out, prowadzę fotorelację na tym forum i chciałbym go zgłosić. Tylko na czym polega zgłoszenie, mam tu wkleić link do fotorelacji czy tutaj mam wrzucać fotki z fotorelacji? Jeśli tutaj mam wklejać to czy wkleić wszystkie po kolei które robiłem mniej więcej co tydzień? Trochę tego będzie, bo mam fotki od wczesnego wega a roślina ma już 70 dni, więc tych fotek trochę jest.


fotki wrzucamy z ograniczeniem- max 5-7 najlepszych zdjęć/ujęć na 2tygodnie (czyli w miesiącu będzie to maksymalnie 10-14 zdjęć tak żeby nie powielać-zaśmiecać zgłoszenia identycznymi kadrami)

jeżeli nie macie zdjęć z fazy wegetatywnej – niestety ale nie możecie wziąć udziału w konkursie ponieważ należy ukazać cały cykl rośliny .

czy już w pierwszym poście zgłaszającym roślinę mają być zdjęcia z czymś do porównania (np. butelka) oraz fotka z kartką i moim nickiem z forum? Bo jeszcze takich zdjęć nie zrobiłem. Z góry dzięki za info, nie chcę nic wrzucać zanim nie będę pewny jak dokładnie należy tutaj pokazywać tego automata.


Przynajmniej na jednym zdjęciu musi być wasz nick z forum #.com, niekoniecznie zamieszczony w pierwszym poście. Natomiast brak takiego zdjęcia dyskwalifikuje was w zabawie.


Jak dojdziecie do tego ze konkretna roślina to automat a nie semi?
.

Mamy zaufanie do naszych stałych użytkowników:) natomiast podejrzane zgłoszenia będziemy weryfikować na bieżąco.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Witam wszystkich.
Zgłaszam swojego automata do konkursu. Roślina to Moby Dick XXL od Dinafem. Wyszła z ziemi w kubeczku i rozłożyła listki 29 kwietnia, poszła na out 8 maja, gdy miała około 9 dni. Było trochę z nią problemów z kiełkowaniem i w dniach 9-11 maja były mrozy, które trochę przemroziły jej liście co widać na zdjęciu. Wysokość rosliny około 100cm.
Dołek 30x30cm, dałem około 16-18L ziemi Canna Terra Pro zmieszanej z dolomitem. Nawozy jakich używam to zestaw Try Pack Bio Bizz Outdoor i czasem dodaję Biohumus Extra organiczny. Miejsce bardzo suche na górce, ziemia wokół taka lipna leśna jakiś szary piasek.
Nie bardzo mam jak cudować z kadrami, bo musiałbym sporo wydeptać wokół krzaka a trochę przypałowe miejsce, może ktoś tam wejść.

Zdjęcia:

17.05, dzień 18:


22.05, dzień 23:


05.06, dzień 37:


12.06, dzień 44:



26.06, dzień 58:



11.07, dzień 73:


 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
KONKURS ROZDZIEWICZONY :D:smokee::spalony:


czekamy na kolejne zgłoszenia !!!
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Witam
Również chciałem zgłosić swojego automata do konkursu.
Pestki otrzymałem od Jim Carrey z Osa nie wiem jaka konkretnie jest to odmiana ponieważ podał kilka odmian w nazwie mam nadzieje ze mnie to nie zdyskwalifikuje. Obecnie jest w wiadrze 11L z druga roślinką obecnie jest na flo i już ładnie kwitnie.
W najbliższym czasie postaram się zrobić zdjęcie w którym będzie oddzielona od innych bo w tle sa inne;)
i foteczki




główny top
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
No hej, odmiana auto amnesia od Grzesia wykonane lekkie LST podlewana tylko wodą ma około 30 dni jeszcze nie kwitnie



 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Witam mały up roślinka już ładnie napuchła podlewana burza kwiatów:)






 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Witam ponownie.
Roślina została wyrwana 25 lipca w 87 dniu życia. Po otrymowaniu wisiała 6 dni w ciemnym i suchym pomieszczeniu w temp. około 16-20 stopni. Wyschła w sam raz, topy szeleszczą i dobrze się palą. Można przyjąć, że wyszło około 55g, bo ciut wyjarałem. Ale jeśli liczy się to co na zdjęciu, no to wyszło 53,7g :). W słoik 1L nie dało się tego zmieścić, ale weszło w 1,5L.
Pozdrawiam.

P.S. Zdjęcia:
24.07:





Bez brązowych liści, zdjęcia z lampą:




Dzień ścinki 25.07 (te liście żółte zostały wycięte już po zrobieniu zdjęć):




Po wysuszeniu 31.07 (topki dobrze oddzielone od łodyg):










 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Witam progres widać gołym okiem amnesia dalej na wegu



 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Ostatni UP juz scieta liczyłem na więcej ale za to efekt super;)





Pozdrawiam i powodzenia
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Witam, jako że i mój automacik AK47 od SeedBay w tym roku zaskoczył mnie i zobaczyłem kilka dni temu ten konkurs to skoczyłem na spocika zrobić zdjęcia to może i was zaskoczy. Następnym razem za gdzieś tydzień max 2 dołączę zdjęcie z kartką z nickiem teraz nie miałem niestety jak bo musiałem na szybkości jechać. Ma 52 dni i dopiero od gdzieś tygodnia zaczął kwitnąć, myślę że do połowy max końca września damy radę i wszystko się uda tak jak powinno. Dałbym zdjęcia jak był na weg ale niestety nie posiadam bo nie myślałem że będę je gdzieś wstawiał.
displayimage.php
[/url][/IMG]




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół