nasiona marihuany

2x Shaman + Purple Maroc, 2nd time out

Wyszukiwarka Forumowa:

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Siemanko wszystkim, tak wiec zaczynam fotorelacje późno bo dopiero panny wywiozłem, seedy bodajże z Maroc FS a shamany od DP.
Na spocie dolki ok. 40l zasypane Canna terra prof. teren wmiare podmokly w tym okresie co sprzyja pannom gdy wegetują. Przejdzmy do zdjecia.
W środku rośnie Maroc po bokach Shamany, wie ktoś może czemu mi liście od doły troche zżółkły?
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
o matko co to za plotek
nie mow ze sam to zrobiles prosisz sie o przypal
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hehe niezła zagroda:freak:ale siatka chyba była by mniej przypałowa jednak.Powodzenia i pozdro<peace>
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Spójrz dokładniej i się wypowiadaj, zagroda jest niższa niż te knieje do okoła, nie widac tego z daleka
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
Spójrz dokładniej i się wypowiadaj, zagroda jest niższa niż te knieje do okoła, nie widac tego z daleka

no dobra ziomeczku ale chyba taki plotek przyciaga bardziej uwage niz jakas losowa roslinka imo prosisz sie o przypal
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Tez tak myślę mordo. Na twoim miejscu bym tego nie stawiał a jak już musisz mieć jakieś ogrodzenie to albo żyłka albo chociaż zmniejsz to swoje ogrodzenie i zetnij to górne przęsło 3 kondygnacje też wystarczą
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Tez tak myślę mordo. Na twoim miejscu bym tego nie stawiał a jak już musisz mieć jakieś ogrodzenie to albo żyłka albo chociaż zmniejsz to swoje ogrodzenie i zetnij to górne przęsło 3 kondygnacje też wystarczą

Czyli Mówisz kolego, żeby chociaż sciąć jeden stopień, a jakieś rady co do obrony przed zwierzyna i różnymi insektami, co polecacie?
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
kawalek zwyklej siatki lesniczowki i po problemie!!
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Czyli Mówisz kolego, żeby chociaż sciąć jeden stopień, a jakieś rady co do obrony przed zwierzyna i różnymi insektami, co polecacie?

Na temat obrony przed zwierzętami nie mam zbyt dużego doświadczenia, bo też zaczynam. Nic mi jeszcze nie ruszyło moich pomidorków(i oby tak dalej), ale to może zasługa tego, że od początku oblewam dookoła spot anti-bissanem. Jedyna moja przygoda ze szkodnikami to wielki ślimak kręcący się koło panienek. Poleciał na księżyc ekspresowo i od tego czasu sypie też ślimacol.
Mam jednak wyobraźnię i trzeźwe myślenie i taki płot to po prostu głupota ( nie obraź się :) ).
Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo, bo lepiej, żeby sarna ci to zjadła niż psiarnia wpadła. Teraz ciężkie czasy... Lataja dronami, helikopterami i trzeba uważać a nie się im wystawiać jak na tacy. Z fartem
 
L

Lord of Bhang

Guest
Chłopie wypier...ten płotek.
Kolego o przypał się prosisz :LOOL:
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Polecam po przysłaniać suchą trawą dołki z ziemią, i tak płotek widac sporo roboty było, ale jak Ci ktoś za***ie krzaki przez niego to już takiego nigdy nie postawisz :freak:
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Spoko roślinki. A co do płotka to koledzy juz wszystko wyjasnili <piwofuck>
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Siemano Pany i Panie, byłem dziś na spocie bo pogoda do nerwicy mnie doprowadza, sprawy mają się tak, na ta chwilę płotek został trochę obniżony ale jak w końcu będzie ładna pogoda, zamienię ten 'projekt' na siatkę mniej rzucającą się w oczy albo kupie jakiś specyfik na sarny które grasują w tamtych okolicach. Przejdźmy do zdjęć, nie pokojące są te żółknące liście od dołu roślin, co to za nie dobór będzie? Zobaczcie co się dzieje z jednym shamanem? czy przez te deszcze on ma za mokro i dlatego te liście opadły? wykopałem dzis krzaka z korzeniem i podsypalem trochę ziemi, z jakieś 5cm roślina się uniosła, jeśli ten nie ciekawy wygląd to wina za mokrej gleby to jadę tam z 6 workami porobić kopce, proszę o szybką pomoc, z FARTEM ludziska !
Tu mamy pierwszego shamana który lepiej wygląda jak ten drugi:



Tu mamy Purple Maroca, który też lepiej wygląda lecz też mu żółkną liście :(


I tu mamy drugiego Shamana który mnie nie pokoi:


A tutaj mamy wszystko razem:




Proszę o szybką podpowiedz co do tych deficytów, nie chciał bym żeby pomidorki mi po umierały.
 

impero

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2013
Postów
71
Buchów
0
Żółte liście to oznaka niedoboru azotu. Jak masz coś co zawiera azot (np biohumus) to zrób oprysk dolistnie. Pod krzaki podsypałbym dolomitu, bo może niedobory związane są ze złym ph gleby.
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Żółte liście to oznaka niedoboru azotu. Jak masz coś co zawiera azot (np biohumus) to zrób oprysk dolistnie. Pod krzaki podsypałbym dolomitu, bo może niedobory związane są ze złym ph gleby.

Ziemia od Canny wiec z ph nie powinno byc problemów, mam ph metr ale nie bardzo w niego wierze bo kosztowal 35zl. Dostają BioGrow i BioHeaven, wyczytałem, że dzieją się takie rzeczy wtedy kiedy jest za mokro, a jak dla mnie to jest tam za mokro, ten deszcz ***aaaa*y non stop pada można powiedzieć, chora jest ta pogoda.. :/ jadę dziś kupić po dwa worki 50l na kazdą rośline, usypie kopce i je podniose wyżej dopóki mają małą bryłę korzeniową bo później może być za późno na takie ekperymenty, na moje oko tam powoli robi sie bloto, bo jak dziś tą najmniej zdrowa podkopałem zeby unieść wyżej to normalnie ziemia jak błoto... Niski teren tam jest i bagnisty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół