nasiona marihuany

Garść pytań, pierwsza uprawa, pierwsze problemy.

Wyszukiwarka Forumowa:

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
Witam!

Rośliny to auto ak-47
Ziemia compo-sana z perlitem.
Około 17 dnia od wykiełkowania.

Problem taki, że widocznej na zdjęciu roślince żółknie dosyć mocno listek, końcówka jest już mocno brązowa.
Przed zrobieniem zdjęcia roślina ani razu nienawożona, stanowisko słoneczne.
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Tutaj na fotach wszystkie roślinki, kolejna prawy górny róg też przybiera żółtych barw:
displayimage.php
[/URL][/IMG]


i ostatnie pytanie, nie za małe jak na 17 dzień? Wiem, że na 100% z***ałem dając za płytko ziemie ale już na to nic nie poradzę, najwyżej ewentualny plon będzie mniejszy.
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Dobrze wyglądają, żółtym listkiem zbytnio się nie przejmuj będzie git. :thumright:
 

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
Prewencyjnie wlałem im trochę pierwszej porcji Plagronu alga grow. Ogólnie rośliny podlałem przez ten czas ze 2 razy bo co drugi dzień pada lub jest burza, dostały ponad tydzień temu solidny wpei**** około 3cm gradem ale jakimś cudem powstawały, a już mało brakowało by moje łzy po nich zrosiły glebe :D Chyba największym problemem będzie to, że mają tylko 50 litrów ziemi i spot przekopany tylko na jakieś 30-40 cm, a pod spodem piach. System korzeniowy konopia ma palowy ale chyba nie przeszkodzi mu to pójść bardziej poziomo?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
50 litrów styka w zupełności. Teraz masz już z górki jak rośliny podrosły, najważniejsze żebyś doprowadził grow do końca i nie popalił ich nawozami :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół