nasiona marihuany

Co sie dzieje

Wyszukiwarka Forumowa:

jack_herer

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
clear.gif
Siemano czy moglibyśmycie mi powiedzieć czy wszystko jest ok bo mi sie wydaje ze chyba nie rośliny maja 7 dni ( lemon auto , auto kazar , Purple auto , mazar auto ) nie które nic nie rosną a nie które bardzo powoli i niewiem dlacZego tak jest lampę miałem na wysokości 20 cm ale ja podniaslem zeby barwy światła sie lepiej mieszały od wczoraj rownież jest wytwórnik co2 wilgotność 50-60%
Temp 27-28
Lampa phytoled 192w[COLOR="







Sory za te zdjęcia niewiem jak przekręcić bo przy przekręceniu na telefonie wgrywają sie przekręcone w druga stronę .. Chciałbym tylko wiedzieć co mam z nimi zrobić bo chyba są zamale jak na swój wiek żadnych nawozów nie lalem mam zestaw canna . Rośliny wcześniej były w małych doniczkach 3 dni temu przesadziłem je do torfowych czekam aż podrosną i chce je wyj***c na dwór a do boxa wstawić pelnosezonowe
 
Ostatnia edycja:

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Jak masz windosa to otworz zdjecie na komputerze i obroc podgladem zdjec powinno sie zapisac bynajmniej tak jest na xp. Jak je przesadzales mogly doznac szoku i stoja przez chwile ja bym jeszcze poczekal dzien gora dwa
 

jack_herer

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Prosto z telefonu wrzucałem i próbowałem obrócić i wstawić ale nic to nie dawało . Zanim je na out wyrzucę to jeszcze z 4-5 dni tylko mnie nie pokoi ich wielkość zrobiłem błąd ze napoczatku były w małych doniczkach takich do kiełkowania i za długo je tam przytrzymałem bo nie sadziłem ze tak szybko korzeń urośnie , mam rizothonic canna podlać je 1/3 co producent zaleca czy narazie czekać ? Jest to mozliwe ze są takie małe bo lampa za blisko była ? Niektóre maja listy przypalone no ale to led jest wiec chyba nic sie stać nie powinno ? Lampa teraz jest na wysokości 50 cm zobaczymy moze cos sie zmieni no wilgotność moze troche zwiększę , nawozem na veg chyba tez narazie nie ma co lac bo nie ma oznak żadnych niedoborów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół