nasiona marihuany

Polne Miedze i inne krzaki 55 sezon/30 pół auto/ 70 auto

Wyszukiwarka Forumowa:

ile da z pierwszego rzutu automatów ?

  • 200

    Głosów: 0 0.0%
  • 400

    Głosów: 0 0.0%
  • 600

    Głosów: 1 14.3%
  • 800

    Głosów: 0 0.0%
  • 1000

    Głosów: 6 85.7%

  • Łącznie głosujących
    7
P

PolnaMiedza

Guest
A więc jak postanowił tak zrobił. Wróciłem z porcją zdjęć. Jest to moja pierwsza fotrelacja no forum więc proszę o wyrozumiałość(nie miałem świadomości jaką ilość czasu pochlania zabawa z robieniem zdj i prowadzeniem fotorelacji). Jak wspomniałem wyżej jest to 7 outdoor i 7 rok z forum # ale pierwsza fotorelacja. Z obietnicy wywiązałem się w 50 % bo nie ma nazwy odmian ani pełnej relacji (brakuje sezonów). Wracając do meritum sprawy :

Spot nr.1 oraz pytanie ankietowe (27 automatów od DP,Orion... i innych... mam 190 wzrostu)











Spot nr.2 (około 75 roślin)

Jest to mieszanka auto/półauto sadzone z uwzględnieniem czasu zbioru tzn. prawo strona lewa strona. Wiem, że jeśli chodzi ten spot to pojawi sie fala hejtu tzn. za gęsto..., srutu tutu rolka drutu ale ja wiem swoje i za 3 tygodnie bedzie tam dywan szczytów i tyle. Ukarz mnie Boże jeśli tak nie będzie:lol3:
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Już jest dobrze a super dopiero będzie, jeśli los nie zechcę inaczej<lol>
 
P

PolnaMiedza

Guest
Mała porcja zdjęć sezonówek. Trosze późno wysadzone ale jeszcze bedą z nich potworki.:pr:


 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Grubo będzie byle tylko nie przyplątał się jakiś

konfident.jpg
 
P

PolnaMiedza

Guest
Widzę, że zainteresowanie fotorelacją jest takie jak zeszłorocznym śniegiem :lol3: Na dniach nowe foty <rotfl>
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
Ziomka dawno nie było jak myślicie ?
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Elo wszystko super git . Ale zastanawiam się czy nie za ciasno?
Jak się w***ie pleśń to nie ogarniesz. Nie przeglądniesz tez dokładnie roślin.
Widać od razu ze robota pod zbyt, nie dla siebie . Ale oby Ci się farciło;)
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
NO ja też jak najbardziej czekam na UP
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
coś tu się dzieje w końcu czy nie? bo jak czytałęm co pisał już się miałem zapytać ile będzie z krzaka. - całkiem podobny styl w każdym razie, tylko gość jakby chudszy :D
 
L

Lord of Bhang

Guest
właśnie tez sie podpisuje pod kolegami dzieje się tu co kiedy up :D?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Spokojnie nie było żadnego przypału ani nic w tym stylu. W początkowej fazie zdemotywowała mnie ilość osób zainteresowanych ową fotorelacją a potem bieg zdarzeń spowodował iż idea jej dalszego prowadzenia straciła dla mnie sens.
Pierwszym epizodem była pleśń która zniszczyła 40 % pierwszego rzutu auto.
Żeby nie był za miło po kilku dniach dziki przeorały spota i zniszczyły następne 10 auto.
Sumując z pierwszego rzutu dało ostatecznie 400 g.

Drugi rzut ( ten gęsto posadzony) miał nad sobą jeszcze większą klątwe matki natury.
12.08.2017 spot został zmieciony z powierzchni ziemi razem z całym otaczającym go lasem.

Jeśli są tu jeszcze jacyś zainteresowani moją nie profesjonalną fotorelacją dajcie znać bo mam jeszcze sezony ale nie wiem czy jest sens dalej to ciągnąć.

Pozdro600
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Oczywiście, że jest sens, trzeba kończyć co się zaczęło hehe dawaj fotki sezonów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół