nasiona marihuany

Poliversum na szarą pleśń ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Hejo. Opieral ktoś z was może ochrone roślin na outdoorze przeciw szarej plesni tylko i wyłacznie na tym środku naturalnym ? Dziala ? W internecie jest duzo reklamy a chcialbym poznać opinie osób ktore stosowaly go solo.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ja uważam,że za drogi na większą ilośc plantów,a 100% ochrony nie daje.
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Ja wiele na oucie nie mam, wiec mozna by zainwestowac, ale skoro pewnosci ze dziala nie ma to nie widze jednak sensu. Szkoda.
 

aabbccddeeffg

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2014
Postów
133
Buchów
1
w tamtym roku spota miałem w trzcinowisku dookoła było mokro a sadziłem na takiej "wysepce"
chciałem stosować polyversum wp zapobiegawczo, ale przed pleśnią się nie ustrzegłem więc potwierdzam słowa Doctora Susza ;)
teraz szukam czegoś innego
 

blackdomina

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2011
Postów
79
Buchów
0
Miałam posadzone automaty bodajże ak47 przy trzcinach, oprysk prewencyjny z mythos 300sc i pleśni nie złapały. Natomiast wysoki durban z DP złapał od połowy głównej łodygi pleśń. Nie pryskałam go ponieważ sądziłam, że nie jest to konieczne - błąd.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Nie ma to jak chemia, topsin czy miedzian we wszesnej fazie flo i powinno byc elegansik
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
To czy złapie pleśń zależy od wielu czynników np. w jakim miejscu rośnie roślina, czy jest przewiew, pogoda, czy jest zadbana i zdrowa, wszystkie uszkodzenia mechaniczne też mają spory wpływ (nawet urywanie sampelków pod koniec flo i nie zabezpieczenie tych miejsc może zaszkodzić. Najlepiej zacząć opryski od wczesnego flo, co i tak nie da pewności że się nam upiecze.
Tak na prawdę nie ma nawet drogiego środka który by w 100% nas ochronił, jeśli by tak było to wszyscy by o tym pisali :)
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Na plesn nie ma srodka w 100% skutecznego ale tez zauwazylem ze im wczesniej zaczynas pryskac praktycznie od poczatku flo to plechy jest mniej
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Silna chemia zawsze jest skuteczniejsza. Ale trzeba sobie zadać pytanie, czy chcemy konsumować tą "skuteczność". Myślę, że stosowanie Polyversum WP ma sens jeśli stosujemy również organiczne nawozy. Wtedy nie zabijamy tych "pożytecznych" grzybów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół