nasiona marihuany

gural ,peja,gandzior

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Bhang

Guest
Siema ekipa jest jeszcze ktos tu na forum kto słucha wyzej wymienionych raperów .
Jakie kawalki wasze ulubione mogą byc nawet stare kawalki tak z ciekawości pytam :D??
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Peja - 997
a Piotra Marca słuchacie scyzoryki?
 
L

Lord of Bhang

Guest
Peja - 997

Za***iste bez kitu;)

---------- Post Zaktualizowany 13:10 ---------- Data pierwszego postu 13:08 ----------

Peja głucha noc wymiata :)

Gural al Bundy, 5/5

Agandzior gęste chmury klasyk;)
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
szczerze to nie słucham za dużo polskiej muzyki, ale jak już to wole, np fisza



***anie policji to nie mój klimat
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Publiczne przyznawanie się do słuchania peji powinno zostać nagrodzone karnym kut*sem, jego jedyni fani to najprawdopodobniej ostatni wielcy wojownicy jp100%, hawudepowców, sebów i karyn :D
serdecznie współczuję :)

co nie zmienia faktu że twórcy tacy jak O.S.T.R, gural, tede czy zapomniany już ŁONA tworzyli swojego czasu prawdziwy rap który był nieśmiertelny
a nie jakieś słonie czy kękę (co to w ogóle jest ku**a KĘKĘ ? :D ) którzy są tzw. "gwiazdami jednego kawałka" i zostaną zapomnieni i wymazani z pamięci...
prawdziwy i porządny rap umarł dawno temu śmiercią naturalną niestety i to co dzieje się obecnie na polskiej scenie hiphopowej to jeden wielki żal.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Publiczne przyznawanie się do słuchania peji powinno zostać nagrodzone karnym kut*sem, jego jedyni fani to najprawdopodobniej ostatni wielcy wojownicy jp100%, hawudepowców, sebów i karyn :D
serdecznie współczuję :)

co nie zmienia faktu że twórcy tacy jak O.S.T.R, gural, tede czy zapomniany już ŁONA tworzyli swojego czasu prawdziwy rap który był nieśmiertelny
a nie jakieś słonie czy kękę (co to w ogóle jest ku**a KĘKĘ ? :D ) którzy są tzw. "gwiazdami jednego kawałka" i zostaną zapomnieni i wymazani z pamięci...
prawdziwy i porządny rap umarł dawno temu śmiercią naturalną niestety i to co dzieje się obecnie na polskiej scenie hiphopowej to jeden wielki żal.

Jestem fanem Rycha Pe, a Ty widzę chu*a wiesz na jego temat.
Peja, Liroy, Magik, Nagły Atak Spawacza to początki rapu chłopaku.

Prześledź "karierę" Peji, był zerem, blokersem, a teraz jest na wierzchu i doszedł do tego od zera. Wychowywał się na ulicy, bez rodziców i doskonale wie jak to jest być na dnie.
Upadaĺ wiele razy, ale zawsze się podniósł. Za to go szanuję.
A jak wyglądałoby Twoje życie w jego sytuacji?

ku**a tede? Góral? Oni tylko śpiewają o swoich hajsach i jakimi kozakami nie są.
Tede zawód syn, ja pie***le nie wiesz nic, a gadasz głupoty. Tede sprzedawczyk TVNu.

Ja pie***le. Ide zapalić, bo mnie wk***iĺeś :)
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Peja zawsze był komercyjny, jak pipf paf srata ta ta przestało się sprzedawać, przestawił się na styl ulicy... zawsze ustawiał się pod rynek, nigdy go nie kreował. Tede od początku mówił że chodzi mu o hajs. Polski rap miał tylko dobry początek, ale jak to mówia ? Dobre złego początki ? ech światełko zgasło.
 
O

OdcieńZieleni

Guest

jak juz wspomniał o ostrym to zapodam nutki do których ciagle chce sie wracac i są ponadczasowe :)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Klasyk :cigar-smoker:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8

K L A S Y C Z N I E %%%
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół