nasiona marihuany

PK13/14, Ripen, CannaBoost, Overdrive, Melasa, Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Co kupić jak do ścinki zostało mi jakieś 2,5 tygodnia???

Buch dla ciebie "babum"

Co chcesz lac, nie mamy nawet konca wrzesnia a rosliny dadza rade bez rippena (nie polecam psuje smak)


Teraz tylko czysta woda i smacznego palonka nie bede musial zyczyc
 

gandiganda22

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2010
Postów
57
Buchów
0
Czy jak bede lał ripen na zapylony krzak (ok 30%), to nie popsuja sie nasionka ??
 
G

Gość

Guest
kupilem guanokalong w proszlu, wysypywac go na wierzch donicy czy mieszac z nawozami?

edit:

no wiec wymieszam na wierzchu z ziemia ;d czy musze przy przesadzaniu?
 
Ostatnia edycja:

babum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
839
Buchów
4
Ostatnia edycja:

bhang

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2011
Postów
234
Buchów
2
witam , odświeże temat z pytaniem o kilka specyfikow myśle ze info przyda sie nie tylko mi , a wiec interesuja mnie :

Alg-a-mix - plagron
ionic booster
Big bud powder od AN
Bud Blood od AN
CarboLoad od AN
Organic Iguana Juice Bloom/grow od AN
Biobug, BioWeed, DiamondBlack,Urtica - czy to po prostu nowy BIO zestaw od GE?

prosze o wypowiedzi osoby które juz maja doświadczenie z podanymi środkami , pozdrawiam
 

d3inx

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2008
Postów
184
Buchów
1
alga mix- algi tylko ze rozwodnione
ionic booster-smiech na sali->MARKETING

big bud to troche inny bud blood
oba zawieraja hormony roslinne
carboload-cukier

zazwyczaj nowe produkty to stare tylko z troszeczke inna formula
a juz napewno z AN
gh tez podobnie robi
part one np dodali humusow...
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
mam pytanie czy mozna mieszac ze soba nawozy takie jak big bud, cannabost, pk13/14, gmb ph perfect i bloombastic?
 
D

delete

Guest
A ja zaczne używać tego shooting powder ponoć jest lepszy od tego ripena bo tak smaku nie psuje mam go roślinka kwitnie podlewam mier planton k z 4 razy a pozniej ten shooting i 2 tyg przed scinka woda z miodem good?? :zjarany:
 

Vinci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2010
Postów
100
Buchów
0
Polecam alternatywy

weg:
-ACTIVE-GREENŽ www.intermag.pl (z algami)
-PENTAKEEPŽ super
flo:
-CompoŽ Basfoliar Aktiv (z algami)
-AdobŽ PK

stymulatory:
-tytanit
-Asahi SL
-Wuxal AminoPlus

organiczne:
-Aktywit PM (melasa)
-Sapropel
-Obornik granulowany zamiast guano
 
Ostatnia edycja:

xxxkatxxx

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2010
Postów
419
Buchów
0
Osobiscie uzywam canny od lat calutkiego zestawu chemicznego
od gleby canna tera pro
przez
canna rizhotonic
cannazym
canna tera flowers
canna pk
canna boost actelerator

omijam canna tera vega gdyz to wszystko mam w glebie a vega jest na dwa podlania powiedzmy uzywa sie go przy slabej glebuni.

smialo mozna lac boost z cannazym nawet do trzech dni przed scinka roznica miedzy podlewaniem a plukaniem jest taka ,ze mniej przeplukane rosliny strasznie gryza w pluco, bardziej przeplukane prawie wcale, ostatnie 4 dni to odstawiam wszystko lub stosuje tylko cannazym rozklada mi wszystko w glebie

musze pochwalic nawozy chemiczne canna bo daja swietny smak i pokazny plon



zauwazylem ze lepiej jest stosoowac canna tera profesional bez dodatku skladnikow na wzrost niz stosowanie gleby kwiatowej z dodatkami typu canna tera vega, rosliny do konca zielone i zdrowe i plon naprawde zaskakujacy

podlewalem zazwyczaj do 3 razy z wiekszymi dawkiami ,troche blad popelnilem wystarczy dwa razy w tyg, zalecane dawki, juz przy zwiekszeniu dawek o 30 procent zauwazylem przenawozenie, 2 razy wystarczy w zupelosci i tak leje teraz przykladowo wtorek i sobota kazdego tyg

po przelaczeniu na flo lalem bosterem krzaczki nie zauwazylem by lepiej to robilo dla kwiatow i zwiekszalo ich mnogosc, moze i tak ale w nizszych partiach mi sie zawsze krzewi gdzie przy mocach lamp jakie stosuje jest to uporczywe (150 -250 w) z tego zazwyczaj prawie nic nie ma i trzeba to ciac, zatem lejmy boost dopiero jak widzimy jakies wloski i to tez nie mnogo tylko oszczednie, wczesne i obfite przelewanie nawozem naprawde nie przyspieszy i powiekszy wczesnego kwitnienia

podsumowujac zestaw chemicznych nawozow od canny ktorych uzywam od 4 lat spisuje sie tak dobrze ze nie ma sensu go zmieniac, robie sobie palenie smakowe ktore bardziej lub wcale niegryzie, w zaleznosci od kaprysu, ten smak od canny no jeszcze nikt mi nie powiedzial ze to gowno, smakuje swietnie fakt slodko i poprosru czujemy ze palimy zi,

widzialem swietne rezultaty z bioocanny w polaczeniu z hesi supervit kolega z forum mieszal 400 w hps + 250 w mh( z tego co pamietam) wlasnie uzywajac biocanna i hesi supervit wiec i ja sprobuje

testowalem ghe part one szkoda zachodu lepiej dolozyc i kupic cos pozadnego

oczywiscie nie twierdze ze to najlepsze nawozy tylko moja opinia pogladowa dla interesantow

najtaniej canne znajdziecie na cannabis , nie podaje kompletnego url zeby nie bylo ,ze to reklamowy spam poprostu tam jest tanio wiec po co przeplacac?

takie btw: koledze powyzej ja moge polecic na start canna boost 0,25l + canna pk13/14 i canna tera flo na start w zupelnosci do puchniecia styknie to wyniesie ponad 150pln jak
przy next grow kup glebe cannazym i rizhotonic , w pozniejszym okresie zainwestuj w boost 1l bo kosztuje 210 zeta w przeliczeniu na 4x butelka 250 ml za 80 zl nie ma sensu =)

miejmy nadzieje ze sie do czegos przyda txt
pozdr all xkat
 
Ostatnia edycja:

Palacz.THC.DC

Member
Rejestracja
Lip 14, 2011
Postów
10
Buchów
0
Sporo jest w tym temacie jak i na forum na temat ripena. Dorzuce jeszcze coś od siebie ;) - w moment rozpoznam każdy kwiat, który był traktowany ripenem. Zapach jest bardzo charakterystyczny i przypomina geranium (nawet po porządnym flushu). do tego tak jak pisało wiele osób, ciężki gryzący w gardło dym. Zaobserwowane na dwóch różnych plantach + kilka razy trafiło się takie kupne.
Mimo, że jestem przekonany o zapachu geranium spowodowanym przez ripena, fajnie by było jak by potwierdził to ktoś kto też używał tego preparatu.
 
G

Gość

Guest
Elo na outdoora pod shaman i passion1 mam przygotowane Biohumusa forte (WEG) i Planton K (FLO) zastanawia mnie jedno czy jeszcze dokupić Canna Boost ???????????

Słyszałem że shaman i passion jest bardzo łatwa w uprawie więc z tego co mi się wydaje nie potrzebuje wyjątkowo dobrych nawozów. Chyba że jakieś polecicie jeszcze ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół