nasiona marihuany

PK13/14, Ripen, CannaBoost, Overdrive, Melasa, Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
W

WarrSeeds

Guest
podbijam i pytam sie was jezeli jestem na flo 17 dzien i leje planton k co drugie podlanie,co jeszczce moge podac do powiekszenie objetosci topów jakiminerały/nawóz?przewiduje minimum jeszce 7 tyg flo

wszystko co potrzebne
 
S

sub

Guest
Spulchniacz napisał:
Prawdziwe kozaki kozaków :

może samo PK ?

http://www.e-hortico.pl/fosforan-monopotasowy-mkp-prayon-hortipray-25kg.html

25 kg powinno wystarczyć na długo.. chyba..

1.jpg


Fosforan monopotasowy Hortipray MKP jest w pełni rozpuszczalnym nawozem mineralnym, do stosowania we wszystkich systemach fertygacji. Stanowi główne, a często jedyne źródło fosforu dla roślin uprawianych w systemach bezglebowych, dlatego tak ważna jest jakość, czystość i pewny skład, którymi charakteryzuje się ten produkt. Hortipray MKP jest całkowicie wolny od chlorków, sodu i metali ciężkich oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Nawóz dostępny w opakowaniach 25 kg lub big bag 1000 kg.
 
D

delete

Guest
Trochę się naczyłem o ripienie i skutkach jego stosowania i coś mi się wydaje, że wiekszość narzekań spowodowane jest nieumiejętnym używaniem ripenu.

Napisałem pytanie do GHE o to jak ripenu używać, czy z innymi nawozami i boosterami , czy samą wodą. Spytałem też o dawkowanie i wpływ na smak i aromat.

Odpowiedź z GHE
Hello,
just with water and booster (if you want).
It can't affect flavor and taste. It's only a specific dosage for the end of flowering.
Best regards
Frédéric D.
Sales Dpt
Na stronie GHE pisze jak wół, że stosuje się go w ostatnich 10 dniach życia rośliny, czyli np lejąc raz w zalecanej dawce 10 dni przed ścinką , potem po 3 - 4 dniach można zrobić flusza , odczekać 3 dni i wstawić do ciemni na 48 h i nie powinno się czuć pozostałości po ripenie czy nawozach w ogóle.
 
Ostatnia edycja:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Tak ale na tym forum sa takie Jany co podlewaja 2-3 razy przed scinka i kosa, mowie raczej o out
 

nienajarany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
489
Buchów
0
Mam pytanie cwaniaki(wypiłem 5 browarków i niestety jak u większości Polaków animusz poszedł w górę;))

Jak wiadamo Ripen podaje się pod koniec kwitnięcia. Wpadłem na pomysł, aby np. podawać go podczas kwitnięcia w dawce 3ml na litra do każdego podlania. A np. tydzień przed ścinka zaprzestać, aby roślinka pozbyła się tego szitu. Jak by to wpłynęło na bobki? Czy ten sławny Ripen rzeczywiście przyśpiesza kwinięcie? Prócz zwiększonego poziomu magnezu i siarki, jakiś innych związków się nie doszukałem.

Czekam na odp, szczególnie Kabanosa, sub'a i 5n35, bo widzę, że rządzą na ośce<lol>
 
G

Gość

Guest
Poszukaj w tematach o ripenie, ktoś pisał że podlewał właśnie tak "po trochu" i był zadowolony.
 
D

delete

Guest
Hmm, to tak juz ghe dostało opinii, że sam zdecydowałem sie na spróbowanie ~lepszych~ niż one part GHE, proszę o pomoc: jaki zatem najlepszy zestaw sugerujecie?
Zestaw różnych specyfików, nie z jednej zagrody, bowiem, jak przypuszczam, każda stajnia ma najlepszego rumaka w rekawie....? No ne? podzielcie się więdzą tak jak ja się dziele staffem po harweście. AVE

EDIT:kupiłem zestaw:

NAWÓZ DO GLEBY, KWITNIENIE, BLOOM COMPLEX, 1 Litr - kod: HESI-BLOOM COMPLEX 1L -
ORGANICZNA ODŻYWKA DOLISTNA PLAGRON PHYT-AMIN 100ml - kod: plag-phytamin 100ml -
DODATKOWY NAWÓZ, KWITNIENIE, PK13/14, 0,25 litra - kod: CANNA-PK 13/14 0,25L -
A pytanie to takie czy to będzie współgrało dobrze ze sobą?
 
Ostatnia edycja:

EEbaka :D

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2011
Postów
29
Buchów
0
Witam. wyczytałem na forum o stosowaniu Topmax , zakupiłem na stronce producenta i moje pytanie jest takie: czy moge stosowac go podczas kwitniecia plantów (jakis 3 tydzien flo) razem z nawozem NPK 5,9+3,0+6,5 (Bio florin) i w jakich proporcjach je mieszać hmm? miał ktoś podobną sytuacje? :jaraczz:
 

Handlarz

Active member
Rejestracja
Maj 28, 2011
Postów
36
Buchów
0
Mam takie pytanie:
Jaki będzie efekt końcowy jeżeli będę nawoził krzak AF pod świetlówkami następującymi specyfikami:
Weg:

  • Canna Terra Vega
Flo:

  • Canna Terra FLores
  • Canna PK13/14
  • Canna Boost
  • Ripen

Wszystko na przemian z wodą i kilkudniowym flushem.
 
U

Usunięty 12614

Guest
Jak wiadamo Ripen podaje się pod koniec kwitnięcia. Wpadłem na pomysł, aby np. podawać go podczas kwitnięcia w dawce 3ml na litra do każdego podlania. A np. tydzień przed ścinka zaprzestać, aby roślinka pozbyła się tego szitu. Jak by to wpłynęło na bobki? Czy ten sławny Ripen rzeczywiście przyśpiesza kwinięcie? Prócz zwiększonego poziomu magnezu i siarki, jakiś innych związków się nie doszukałem.
Śmierdzi, ale próbować możesz :)

kupiłem zestaw:

NAWÓZ DO GLEBY, KWITNIENIE, BLOOM COMPLEX, 1 Litr - kod: HESI-BLOOM COMPLEX 1L -
ORGANICZNA ODŻYWKA DOLISTNA PLAGRON PHYT-AMIN 100ml - kod: plag-phytamin 100ml -
DODATKOWY NAWÓZ, KWITNIENIE, PK13/14, 0,25 litra - kod: CANNA-PK 13/14 0,25L -
A pytanie to takie czy to będzie współgrało dobrze ze sobą?

może być

Witam. wyczytałem na forum o stosowaniu Topmax , zakupiłem na stronce producenta i moje pytanie jest takie: czy moge stosowac go podczas kwitniecia plantów (jakis 3 tydzien flo) razem z nawozem NPK 5,9+3,0+6,5 (Bio florin) i w jakich proporcjach je mieszać hmm? miał ktoś podobną sytuacje? :jaraczz:
możesz, dawaj tyle ile na butelce, sam nawóz za słaby na flo

Mam takie pytanie:
Jaki będzie efekt końcowy jeżeli będę nawoził krzak AF pod świetlówkami następującymi specyfikami:

to zależy od Ciebie
 
G

Gość

Guest
Canna boost akcelerator to lepiej dawać dolistnie czy doglebowo?
 

KrychaTHC

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
120
Buchów
0
Co kupić jak do ścinki zostało mi jakieś 2,5 tygodnia???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół