nasiona marihuany

PK13/14, Ripen, CannaBoost, Overdrive, Melasa, Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Old School

Guest
Mam zamiar stosować na ostatnie 2 tygodnie ripen czy odstawić wtedy nawóz biobiz biobloom czy stosować razem z ripenem?

Ripen jest przereklamowany 2 tygle przed scinką proponuje wgl nawozow nie dawac jak chcesz miec dobry smak palenia
 

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
Ripen jest przereklamowany 2 tygle przed scinką proponuje wgl nawozow nie dawac jak chcesz miec dobry smak palenia


Nie zależy mi na smaku chce jak najwięcej wyciągnąć a rośliny moga stać jeszcze z 3 tygodnie a brakuje im sporo do końca czy lać sam ripen czy ripen z biobloom z biobizz?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Nie zależy mi na smaku chce jak najwięcej wyciągnąć a rośliny moga stać jeszcze z 3 tygodnie a brakuje im sporo do końca czy lać sam ripen czy ripen z biobloom z biobizz?

Akurat tak się składa że wczoraj przewertowałem forum i stronę producenta na temat ripena.
Ripen lejesz sam z wodą, jego zadanie to przyspieszenie metabolizmu nawozów dzięki czemu roślinki powinny pozbyć się nadmiaru azotu z liści i spuchnąć jeszcze bardziej. Nie wolno go dawać z nawozami i nie stosuje się nawozów po ripenie.
Leje się go do ziemi około 21 dni przed scinką. 4ml/1L. Potem sama woda i najlepiej płukanie.
Czy przyśpieszy kwitnięcie sam sprawdzę bo go dziś kupiłem ale kilka poważnych osób pisało że to prawda, między innymi Orion na początku tego wątku. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół