nasiona marihuany

Płeć roślinki

Wyszukiwarka Forumowa:

Next4

New member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam, mam pytanie odnośnie poniższej roślinki o płeć do bardziej doświadczonych, taka roślinka:

Oraz kolejne pytanie odnośnie innej, poniższej roślinki, czy powinienem jej uciąć te największe wystające liście?
 
H

HCT

Guest
1- nie widac tam nic, jak dasz zdjecie z blizej albo wieksze to moze cos bedzie widac

2 - w niczym nie przeszkadzaja, nie zaslaniaja przeciez tych marnych topkow


wrzucajcie dalej zdjecia przez fotosik a potem placzcie ze przez zdjecie na forum wpadliscie <rotfl>
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
pierwsze zdjecie pedał :D mozesz sobie herbatke zrobic :D
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Next4 usuń te foty jak najszybciej, o ile już nie jest za późno. Chciałem sobie wejść w zdjęcie żeby je powiększyć a tu otwiera się fotosik i 404 not found. Pchacie się na minę i to na dodatek z indorem. Mimo marnych dwóch karłów smerfy mogą się wysilić dojść i odwiedzić właściciela.
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Witam, mam pytanie odnośnie poniższej roślinki o płeć do bardziej doświadczonych, taka roślinka:

Oraz kolejne pytanie odnośnie innej, poniższej roślinki, czy powinienem jej uciąć te największe wystające liście?

Na pierwszym zdjęciu facet.
a na drugiej zostaw liście same opadną jak będą nie potrzebne.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Czyli jaja :p ? To herbatę już robić, czy najpierw przysuszyć?

Nie musisz suszyć. Wystarczy 2-3 razy wygotować w wodzie (po jakieś 5min wystarczy po czym nalać nowej wody) pozbędziesz się wtedy ewentualnej chemi i chlorofilu. Później dajesz mleko + tłuszcz i gotujesz min 30min do 1h. Polecam dodać oleju kokosowego. Ostatnio tak robiłem i nawet nie dałem szczypty cukru, a i tak wywar był słodki i bardzo smaczny.
 
L

Lord of Bhang

Guest
1- nie widac tam nic, jak dasz zdjecie z blizej albo wieksze to moze cos bedzie widac

2 - w niczym nie przeszkadzaja, nie zaslaniaja przeciez tych marnych topkow


wrzucajcie dalej zdjecia przez fotosik a potem placzcie ze przez zdjecie na forum wpadliscie <rotfl>

Zgadzam sie z tobą w100% ale niekturzy są nie kumaci bez kitu.
 

Next4

New member
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
3
Buchów
0
Dzięki za troskę. 404 jest bo je zaraz po założeniu posta usunąłem ;). A tak poza tym to do holandii chyba nie przyjadą po mnie :) Dzięki za rady. Narazie męskacza zostawiam, niech sobie rośnie. Ładny jest <sex>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół