nasiona marihuany

Siemanderko 3m2 Help

Wyszukiwarka Forumowa:

Wujekzlo

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
47
Buchów
0
Witam Panow i Panie .. Mam mankament jeden co do oswietlenia moze ktos dorzuci mi swoje dwa slowa bo nie moge sie zdecydowac ..

Sytuacja wyglada tak powierzchnia to 3m2 120x250 wysokosc 150 ale ma skosy nie jest to kwadrat bo to strych i teraz sie nasuwa Pytanie czy wgl dzialac z Hpsem w cooltubie badz tym odblysnikiem pro ale przy odblysniku pro boje sie ze nie doswietli mi calej powierzchni ze wzgledu na wysokosc bo jego rozpietosc to 51 x 42 cm - [h=1]HPS 400W PRO x2 dlaczego 400w? poniewaz zdaje mi sie ze w kontakcie mam 1,5 mm przewod i + inne rzeczy moze nie wytrzymac obciazenia a przy LEdach bedzie tam 820 ~ W poboru rzeczywistego tak jak producent pisze[/h] ... czy zainwestowac w ledy te MARS Hydro 960w reflektor x2 .. Wiec Prosze o jakies konkrety bo ciezka sytuacja hehe :D
Wyskosc tutaj gra glowna role a nie chce robic nic na odpie**** zeby bylo

Bede wkładał siatke gdzies mniej wiecej na 80 cm ale kazda roslina osobna siatka 0,5x0,5 mniej wiecej zebym mogl je w razie w wyciagnac

roslin bedzie z 20-25 mysle ze automaty na pierwszy raz zeby sprawdzic sytuacje ogolnie jak to wygladałoby :D
Z wyliczen wyglada na to ze potrzebowałbym 150,000 lumenow czyli przy 2x400 w straciłbym 40,000 Lumenow na powierzchni .. a przy tych ledach to ja nie wiem jak to wyliczac nawet dlatego tutaj problemik tez lezy
Prosze o konkreciki Panowie
 
Ostatnia edycja:
R

ruski wentylator

Guest
jeśli msz tyle kasy na reflektror 960 - 2 szt to zmow u kogos z forum leda który będzie kosztowal tyle samo lub nawet taniej a zrobi robote i nie bedzies miał problemów z temperatura ( masz poddasze ) , albo sam sobie ogarnij temat, wiem ze to czasu pochłonie a marsy masz od reki...

dużo osob narzeka na mars hydro , większość niepoleca lub ewentualnie na weg daje...

ale ja byłem zadowolony, miałem mars hydro tylko ze 240w ( pobor 105 w) w namiocie 60x60x180 i jak miałem 4-5 krzakow to za***iscie spoko dawaly rade
ale nie w twoim przypadku 3 m2 ,
za 4 tys zl będziesz miał mniejsza moc na cxb lub citi ale rozpierduche zrobisz ladna, niecofaj się w rozwoju do starych mars hydro, to już lepiej weź hps ale pamiętaj o dobrej wentylacji i problemach z temperatura i slono zabulisz za prad...
popytaj o led cxb lub citizen , poważnie to rozwaz
 

Wujekzlo

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
47
Buchów
0
jeśli msz tyle kasy na reflektror 960 - 2 szt to zmow u kogos z forum leda który będzie kosztowal tyle samo lub nawet taniej a zrobi robote i nie bedzies miał problemów z temperatura ( masz poddasze ) , albo sam sobie ogarnij temat, wiem ze to czasu pochłonie a marsy masz od reki...

dużo osob narzeka na mars hydro , większość niepoleca lub ewentualnie na weg daje...

ale ja byłem zadowolony, miałem mars hydro tylko ze 240w ( pobor 105 w) w namiocie 60x60x180 i jak miałem 4-5 krzakow to za***iscie spoko dawaly rade
ale nie w twoim przypadku 3 m2 ,
za 4 tys zl będziesz miał mniejsza moc na cxb lub citi ale rozpierduche zrobisz ladna, niecofaj się w rozwoju do starych mars hydro, to już lepiej weź hps ale pamiętaj o dobrej wentylacji i problemach z temperatura i slono zabulisz za prad...
popytaj o led cxb lub citizen , poważnie to rozwaz

Okey kumam kumam no wlasnie teraz rozkminiam jak to zrobic chyba zrobie z 2xhpssami jak mowisz ze ludzie narzakaj na te marsy a nie bede wypie****al 8 tysiecy na same panele .. zrobie bezposrednio wylot ciepla z pod lamp na dwor i tyle osobne podlaczenie niz to wentylacji pomieszczenia .. w takim razie zostane przy tych hpsach .. dziena za odp
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Przewód 1,5mm w kontakcie wyrobi 2x600w pod warunkiem, że dodatkowo nie będziesz uruchamiał na tym samym obwodzie innych prądożernych urządzeń.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół