nasiona marihuany

[AF] [46W] [CFL] [17x25x47] Northern Lights Auto Sensi Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
tylko nie specjalnie mam pomysl jak ją podeprzeć spróbuje nwm może snurkiem i pinezką do boku
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
nei nei musisz jej podpierac nawet jak bedzie lekko skrzywiona to sie podneisie do slonca pamietaj tylko zeby orzy S naprawde zgniesc lodyge "pomemlac ja pomemlac" zeby byla wiotka na maxa bo bardzo latwo zlamac i zrob cos takiego jak ja


jak nie masz drutu to jakas tasma czy czymkolwiek
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
nie dam rady tak zrobić nie ma jak już top przy topie wiec jej nie zegne w ten sposób. Dobra sostaje jak jest i tak się wyprostuje troche

Odbijając lekko od tematu: pochwale się wam moją szafą po przeprowadzce :D raczej nie wykorzystam jej możliwości

DSC_0122.JPG



DSC_0123.JPG



DSC_0124.JPG



Mam jeszcze do oddania to oto maleństwo. Ja go nie potrzebuje a może komuś się przyda.

DSC_0125.JPG


With ratios of 1:1 and up to 1:2, we'd like to present to you the CBD version of our Marmalate strain, which is, as you know, a cross between Critical Mass, a mainly Sativa looking strain with marked Indica characteristics, with an Indica looking plant with important Sativa traits – the famous Lavender – and which we've named CBD JAM.

CBD JAM is a cross between Marmalate with our own Carmen, which adds hints of sweet pineapple although the delicious taste and smell of the Marmalate still stand out. The main difference between Marmalate and CBD JAM is in CBD production, which, for CBD JAM, can reach up to 13%.

Exclusively for medicinal use and with ratios of up to 1:2 THC:CBD, this plant has low levels of psychoactivity and is therefore suitable for daytime use as it will let you go about your daily business without any kind of psychodelic interference.

True Natural Medicine.

SEX: FEM
LINEAGE: CARMEN X MARMALATE
GROW METHOD: INDOORS/ OUTDOORS
HARVEST TIME: INDOOR- 60 DAYS / OUTDOORS - MID OCTOBER
YIELDS: 600G INDOORS, OUTDOORS 1000G/ PLANT
TASTE: SWEET PINEAPPLE
SMELL: PINEAPPLE
EFFECT: MEDICINAL
RATIOTHC/CBD : FROM 1/1 TO 1/2
MEDICINAL VALUE: VERY HIGH. CBD VERSION

PS musze tylko ogarnąć jak się wysyła listy z Anglii :D
 

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
Poczta. Tylko na poczcie powiedz ze chcesz znaczek International. Tylko czy to ma sens bo za znaczek zapłacisz tyle co za nasionko. Jak go nie chcesz to mieszkam w UK możesz wysłać lokalnie ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Siema :)

Zrobilem kilka fotek. Roślina myśle że rośnie dobrze ładnie kwitnie nie ma zadnych niedoborów itp. Nigdy nie mierzylem ph ani wilgotności w sumie wszystko na oko. Dostaje co 3 dni Canna Terra Flores 100% dawki.

DSC_0150.JPG


DSC_0149.JPG


DSC_0147.JPG


DSC_0146.JPG


DSC_0145.JPG


DSC_0142.JPG


DSC_0141.JPG


DSC_0139.JPG


DSC_0138.JPG


DSC_0137.JPG


DSC_0136.JPG


DSC_0135.JPG


DSC_0134.JPG


DSC_0133.JPG


DSC_0132.JPG


DSC_0130.JPG


DSC_0129.JPG


myślicie ze mogę trochę liści poobrywać? czy już wystarczy? to jej 45 dzień i tak się zastanawiam ile jeszcze :D ze 3 tyg pewnie może będzie pięć g :D
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Ja bym ponaginał liście na boki i usunął tylko te, które zasłaniają topy. Jak masz trochę miejsca w boxie, to możesz lekko rozchylić łodygi na boki i więcej światła spenetruje ten gąszcz. Ładnie to wygląda, liście trochę ciemne, ale może u mnie tak te zdjęcia wyglądają. Też miałem u siebie mega gęsto, ale sukcesywnie usuwając po 2-3 pożółkłe liście - zrobiło się luźniej z czasem... :thumright:
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Nie za bardzo mam miejsce ale usunąłem trochę liści i jakoś to wygląda. Myślicie że zmieszcze tam pelnosezonowa roślinę?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie za bardzo mam miejsce ale usunąłem trochę liści i jakoś to wygląda. Myślicie że zmieszcze tam pelnosezonowa roślinę?

Zmiescisz, ale nie sativke. Szukaj malej indyjki, zrob fim/topping/wuja bena/mine lining i ogarniesz bez problemu ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Cześć i czołem szybki up bo nie mam narazie neta w chacie a tel długo schodzi. Kilka fotek. Fajnie puchnie wciąż ciemno zielona więc przestałem dawać terra Flores i leje samo pk zobaczymy co dalej.
DSC_0128~0.JPG


DSC_0127.JPG


DSC_0126.JPG


DSC_0125~0.JPG


DSC_0124~0.JPG


DSC_0123~0.JPG


DSC_0122~0.JPG


Macie może jakieś konstruktywne uwagi co i jak. Zastanawiam się jak długo jeszcze bo jest zieloniutka i wychodzą nowe pączki na topach czego nie widać na zdjęciach (sorry za jakość). pozdrawiam ze "słonecznej" Anglii.
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
jeszcze dlugo panie ja osobiscie nie podawalbym jej za duzo nawozow przelal ja woda poobcinal w ch*j lisci bo nei oszukujmy sie swiatlo to chyba ma tylko gorne szczyty topów tam na dole to chyba lipa ze swiatlem pomysl poczytaj popatrz i dzialaj ;) wiecej swiatla dla topów wiecej topów! wiecej swiatla dla lisci wiecej lisci proste :) powodzenia!


poobcinaj albo ponaginaj ale zanim poodginasz gałązki to przesusz mocno glebe bo taki troche karzel moze sie polamac jak bedziesz jej teraz hardcorowe lst robic ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół