nasiona marihuany

[AF] [46W] [CFL] [17x25x47] Northern Lights Auto Sensi Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
cześć i czołem
rosną i ani myślą się zatrzymać

DSC_0109.JPG


DSC_0110.JPG


główny szczyt:
DSC_0111.JPG


DSC_0112.JPG


DSC_0113.JPG


DSC_0114.JPG


DSC_0115.JPG


DSC_0116.JPG


DSC_0117.JPG


DSC_0119.JPG



teraz sobie tak mysle ze mogłem mniejszą doniczke chyba wybrać. przydało by mi się tez wymienić ten z***any koc ratunkowy na mylar bo już nwm jakby się wytarł temperatura mi tez spadła do max 30

pozdrawiam
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
To jest wiatrak wpuszczajacy powietrze a co do łamania to narazie się wstrzymam chyba bo przestały rosnąć a jest spora odległość od lampy jeszcze i dodatkowo wiatrak pcha powietrze prosto na lampy no równo pod więc narazie jest ok.
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
To jest wiatrak wpuszczajacy powietrze a co do łamania to narazie się wstrzymam chyba bo przestały rosnąć a jest spora odległość od lampy jeszcze i dodatkowo wiatrak pcha powietrze prosto na lampy no równo pod więc narazie jest ok.

looknij na moje krzaki zobacz jak urosly mowie ci lamaj poki mozesz bo pozniej rozbudowanego topa nie zlamiesz tak czy siak to moja opinia zycze powodzenia i bede wpadal bo zdaje sie ze lampe masz juz przy suficie czy masz jeszcze jakies pole manewru?
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Właściwie to lampy były cały czas przy suficie poprostu doniczka stała na podwyższeniu i ją obnizalem co do zapachu nic nie czuć znaczy czuć coś tam ale zwykły zapach do kontaktu maskuje zupełnie sama roślina nie wydaje jakiegoś specjalnego zapachu to co czuć to jest raczej podgrzane drewniane pudło zmieszane z zapachem rośliny potwierdzam to że ten Nl nie wytwarza mocnego zapachu zobaczymy pod koniec ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
witam zdecydowałem złamać dwa odrosty co wybiły ponad szczyt główny i jakos drobne ma te topy w porównaniu do głownego który prawie od podstawy już jest cały:

DSC_0121.JPG


DSC_0120.JPG


trochę ją przystrzygłem z liści bo kompletnie nie miałem jak nawet reki wsadzić a co dopiero położyć szczty. nie wiem czy dobrze to zrobiłem? ktoś cos doradzi jeszcze główny zostawiam jak jest w najgorszym wypadku przypnę go do boku wiec nawt jakby dorósł do wysokości lamp będzie od zarówek ok 7 cm plus chlodne powietrze z wiatraka
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Jest okej, chociaż ja złamałem w dwóch miejscach robiąc z łodygi 'S' - szczyt był niżej jak chciałem i od razu rósł w stronę słonka, zamiast tracić energię i czas na podniesienie się ku lampie. Każdy ma swoją technikę i nie twierdzę, że mój sposób jest lepszy - po prostu bardziej mi pasował i łamane odrosty nie zmuliły specjalnie, a zrównały się z resztą. :yeahh:

Pozdrawiam!
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
bardzo ładnie za 2-3 dni obetni jeszcze liscie ktore nawet najmniejsze topki p[rzyslaniaja i lecisz dalej :)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
właśnie tez się zastanawiałem nad zrobieniem `S` tylko dam jej ze dwa dni na regeneracje. a co do liści nwm dziwnie się czuje obrywając je a co jeśli bym jej pozbawił wszystkich wiatraków?
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
moze miec ciezko z fotosynteza
na S to sie decyduj juz teraz bo po ch*j dwa razy stresowac ten szczyt moze sie pozniej okazac ze odrosty przewyzsza- zaslonia odrosty ktore byly lamane i bedzie mniejszy plon a pozniej lamac odrosty zeby odslonic wczesniej lamany szczyt mija sie z celem bo cala uprawe bedziesz lamal rosline zapewniajac jej cale zycie w sadomasochistycznych klimatach ;)
zrob S a jak to nei wystarczy to juz zgniatasz łodygi nad S bez łamania i tym sposobem ( zgniataniem lodyg) kontrolujesz wzrost szczytu zgniatanego ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
no ok ale jeśli ją złamie jeszcze raz teraz to powinienem ją jakoś podeprzeć na początek żeby trzymala się w pionie czy nie i jaką to robi różnice miedzy S i tak jak jest?
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Dokładnie tak! Przemyślane LST + SC to moim zdaniem świetne połączenie. Wszystko w treningu jest proste i daje widoczne rezultaty bez niepotrzebnego stresu. W końcu to hobby ma dawać radość - nie stres. <peace>


Edit:

Ja zrobiłem 'S' i pomogłem łodydze utrzymać planowany kształt i wysokość za pomocą drucika. Po paru dniach nie był już potrzebny i dalej rosła sama. Co do różnic to fundujesz pannie jeden stres zamiast dwóch i szczyt od razu skierowany jest w stronę światła - nie musi się ku niemu odginać. Ale to MOJE zdanie... :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół