nasiona marihuany

[AF] [46W] [CFL] [17x25x47] Northern Lights Auto Sensi Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Ja bym tak gwałtownie nie zwiększył odległości od lampy, tym bardziej, że to CFL. Jeśli założeniem nie jest ograniczanie wzrostu wzwyż, a wyciągnięcie roślinki na maxa można: opuścić doniczkę ale o połowę pokazanej odległości, prysnąć Superplonem K na stres i dać pannie parę dni. Po co ją stresować nagłą zmianą intensywności oświetlenia. Sam zmieniam oświetlenie w obie strony stopniowo (po 2cm) - nigdy skokowo. No ale co grower to inny styl i w sumie tak ma być! Dzięki temu możemy porównywać swoje techniki i "rękę" do roślin. Pozdro! <peace>
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
ja do tej pory trzymałem stałą odległość od zarówki +/- 10cm obniżałem tyle tyle ile roslina urosła np. jak w 2 dni urosła 2 cm to 2 cm dawałem niżej nie wiem czy dobrze ale podświadomie to robilem wydalo mi się to tak jakby oczywiste :D
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
ja do tej pory trzymałem stałą odległość od zarówki +/- 10cm obniżałem tyle tyle ile roslina urosła np. jak w 2 dni urosła 2 cm to 2 cm dawałem niżej nie wiem czy dobrze ale podświadomie to robilem wydalo mi się to tak jakby oczywiste :D

dobrze dobrze ale na flo jednego dnia moze sporo urosnac nie zauwazysz tego albo np. przez 4 dni nie otwierasz boxa i pala ci sie szczyty bo lampa za nisko teraz roslina bedzie sie wyciagac bo zmieniles jej godziny naswietlania a wiec naturalnie bedzie sie wyciagac jesli nei masz boosteraz to potrwa to jakies +/- 10 dni pozdro!
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
wiele z niej nie będzie w porównaniu do ak z mojego out ale rosnie zdrowo ;)

DSC_0104.JPG


DSC_0099.JPG


DSC_0100.JPG


DSC_0101.JPG


DSC_0103.JPG


DSC_0105.JPG


DSC_0102.JPG


leje 3/4 dawki canna ale od jutra 100%

pozdrawiam ...
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
ona jest taka ciemna czy to tylko foty nie dawaj juz azotu podaj wiecej pk bedze dobrze
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Jest taka ciemna. Wiem że ma w h*j azotu ale to tylko z ziemi nic na weg nie dawałem teraz tylko terra Flores leje
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Który masz dzień łącznie i flo? Nie mogłem się doczytać dokładnie. Roślina poszła w ładny german style - nisko i szeroko! :freak: Faktycznie liście ciemnozielone, ale jak nie podajesz jej azotu to spoko - widać taka już jest. :queen: Zapasu w boxie dużo Ci zostało? Dasz radę? Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
To jest 28 dzień dzisiejszy zapasu mam z 7 cm jeszcze wiec może być problem.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bedzie problem, o ile tak odbierasz lamanie krzaka... chyba, ze ladnie bedziesz rozkladal na glebie to moze zie zmiescisz - chociaz male trzaskanie lodygami nie jest wcale takie zle ;)

Dasz rade :)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Na glebie już nie ma jak kłaść myslalem bardziej nad podwiazywaniem sznureczkami żeby ich nie łamać nigdy tego nie robiłem i wydaje mi się to jak na automaty dość drastyczne bo każdy mały stres punktuje na ostatecznym wyniku
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
łąmanie jest za***iste ja zawsze łamie, roslina sie goi robia sie kolanka i roslina wypie****a z 2x wieksza sila
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Może i racja ale nie wiem jak to zrobić czy lekko scisnac lodyge i ugiac czy poprostu złamać ktoś mi wytłumaczy? Fajnie było by mieć jakąś opcje ratunkową.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Sa rozne metody lamania i kazda jest dobra, nie ma zadnej filozofii. Mozesz zgniesc lodyge i zgiac; mozesz zgniesc, przekrecic dookola osi i zgiac albo tylko zlamac. Ja robilem na wszystkie trzy sposoby i nie widzialem zadnej roznicy w stresie czy pozniejszym przyroscie topow.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dziękuję serdecznie w razie wypadku jakoś to będzie tylko martwi mnie to że te topy trochę wolno rosną albo mi się tak wydaje za kilka dni wrzucę zdjęcia to może wy zobaczycie różnice
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół