nasiona marihuany

Growbox 60x60x120

Wyszukiwarka Forumowa:
B

biohujus

Guest
Filtr podwieszasz w boksie, łączysz z rurą, rura idzie do wentylatora wylotowego w otworze u góry i tyle (tylko nie pomyl kierunków). Możesz też dać filtr na zewnątrz, ale wtedy podobno szybciej się zużywa. Przejściówki (redukcje) kupuje się, gdy wymiary nie pasują.
 

Grigorstunt

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2017
Postów
35
Buchów
0
Filtr podwieszasz w boksie, łączysz z rurą, rura idzie do wentylatora wylotowego w otworze u góry i tyle (tylko nie pomyl kierunków). Możesz też dać filtr na zewnątrz, ale wtedy podobno szybciej się zużywa. Przejściówki (redukcje) kupuje się, gdy wymiary nie pasują.

Czyli ten co jest w aukcji nie ma ani redukcji ani tej rury, prawda? Jak mam wentytlator wyciagajacy na górze z boku to filtr pod niego podpinam, dobrze mowie? http://allegro.pl/filtr-weglowy-300-wentylator-prom-fi150-growbox-i5434278954.html#imglayer
To moze lepiej takie cos juz zamowic i bylo by na gotowo? jak myslisz ? Sory ze tak mecze ale jestem mega poczatkujacym ktory zlapal zajawke:)
 
B

biohujus

Guest
Powiem ci, że mam podobny sprzęt i w takim boksie nie instalowałbym drogich rzeczy, bo nie trzeba. To co podałeś jest ok, choć przydałby się wentylator z większą mocą (mój ma coś w granicach 40-50W). I na miłość boską - nie kupuj takich rzeczy przez aukcje. Pojedyncze przedmioty przeważnie nie posiadają elementów do montażu, także trzeba dokupić, chyba że jest zaznaczone, że to jest zestaw. Filtr podepnij najlepiej do kawałka rury, a dopiero potem do wentylatora. Powinna być wtedy większa szczelność. Nie zapomnij też o opaskach zaciskowych. Niby można połączyć taśmą naprawczą, ale ja używam tych dwóch rzeczy i jest szczelnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół