nasiona marihuany

Taki tam foliak, co myślicie?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Elo, bede w tym roku 70-dniowe automaty (myśle że zdążą dojść) a na nastepny sezon juz normalne,w takim oto foliaku zamówionym za 40 funciaków z Argosa,

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Wymiary: H187, W121, D185cm
za donice bedą robić 40 litrowe kosze na ubrania kupione po 4 funty
(takie jak ten niebieski na zdjęciu)
Rosnać to bedzie na mieszance ziemi ogrodowej włókna kokosowego i perlitu. nawozów jeszcze nie kupiłem ale coś z Kana
Co wy na donice wystarczająco duże?
Myślę i mam nadzieję że foliak zatrzyma zapach, co wy o tym myslicie?
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Fajnie to wygląda i myślę że będzie im tam bardzo dobrze. 40l na AF ? to chyba trochę dużo w 15l dadzą radę.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Moim zdaniem donice trochę za duże. Jestem zwolennikiem wiekszych bo sam sadziłem w 25l autosy. Wszyscy mówili za duże, ale bryła korzeniowa wykorzystała cała przestrzeń. Mimo to 40l to już przesada.

Nie wiem ile bedzie tych autosów ale jestem pewień, że byle foliak tej woni nie zatrzyma. Ja miałem 3 kwitnące auto na podwórku i z 50 metrów dało się wyczuć że coś rośnie. Idąc dalej za zapachem było wiadomo gdzie to rośnie.
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
Ja bym sie nie odważył mieć takie cos na podwórku
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Co do donic to niczego nie mogę dostać pośredniego, albo jakieś małe doniczki na kwiatki albo wiaderka 10 litrowe jak szukam nawet na ebayu 25 litrrowych donic to pokazuje mi tylko jakies ozdobne gówno.
A co do zpachu to ten foliak jest zapinany na zamek a spód jest całkiem dobrze spasowany więc powinno zatrzymać w śroku smrodek.

---------- Post Zaktualizowany 20:58 ---------- Data pierwszego postu 20:54 ----------

To nie jest nieprzemyslana akcja, ogród jest całkowicie odcięty od ulicy, można sie do niego dostać tylko przez dom, jest osłonięty domami i posesjami sąsiadów a sami sąsiedzi to w wiekszosci emeryci.
A an dodatek jestem w UK gdzie za 5 czy 6 roslin wystawią mi mandat i skonfiskują kwiatki.
ogólnie to nie ma się czego bać ale i tak wolałbym zostać niewykrytym.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Co za problem wsadzic do takiej 40l 2-3szt automatow. Przeciez musisz miec przewiew w srodku takze nie bedziesz mogl tego tunelu zamknac szczelnie
 

guyfawkes

Active member
Rejestracja
Sie 9, 2016
Postów
27
Buchów
0
I jak ci to tam idzie? tez jade pierwszy raz w folii, i teraz ciezko z plesnia na flo u automatów :X pomimo wietrzenia, miedzianu i topsinu..
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
I jak ci to tam idzie? tez jade pierwszy raz w folii, i teraz ciezko z plesnia na flo u automatów :X pomimo wietrzenia, miedzianu i topsinu..

Wejdź w fotorelacje i będziesz wiedział.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Śmierdziec będzie.
Takie coś to tylko na automaty 3maks.
Jak dasz więcej to przejścia nie będzie.
Na sezony? Nie ma takiej możliwości każdy jeden liść który się oprze o folie będzie w h*j widoczny.
Ta folia trochę lipa bo jak na moje to sąsiad będzie widział co tam mąż przez ta folie.
Ale to tylko ja tak widzę z fartem
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół