nasiona marihuany

Sejm przegłosował - Medyczna marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Naprawdę jest to dla mnie wielka duma... Jak 5 lat temu mówiłem z przekonaniem, że to ma właściwości lecznicze, każdy wyśmiewał mnie i uznawał za "ćpuńską gadkę". Warto wierzyć w prawdę, bo na końcu nigdy się nie zawiedziesz! Szkoda, że to kosztuje tyle bólu/zła, jednak cieszę się bardzo, że powoli święta roślina jak mniemam odzyskuje należyte imię. Max 10 lat i marihuanę będzie mógł uprawiać każdy. Ludzie w końcu zaskoczą i zakorzenią, że to Wielki dar natury.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
550
Buchów
112
Naprawdę jest to dla mnie wielka duma... Jak 5 lat temu mówiłem z przekonaniem, że to ma właściwości lecznicze, każdy wyśmiewał mnie i uznawał za "ćpuńską gadkę". Warto wierzyć w prawdę, bo na końcu nigdy się nie zawiedziesz! Szkoda, że to kosztuje tyle bólu/zła, jednak cieszę się bardzo, że powoli święta roślina jak mniemam odzyskuje należyte imię. Max 10 lat i marihuanę będzie mógł uprawiać każdy. Ludzie w końcu zaskoczą i zakorzenią, że to Wielki dar natury.

Bylo by pieknie? trzeba wierzyc ze tak bedzie
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Może i tak będzie, kiedy te omnibusy odkryją że nie ma na świecie niemedycznej marihuany.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Na bóle kręgosłupa też dają receptę?
Jak to ma wyglądać? Komisja, badania, decyzja?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół