nasiona marihuany

[9X Royal Gorilla] [450W LED CXB 3590 ] [1.44m2] [SCROG]

Wyszukiwarka Forumowa:

MansonPL

Member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
18
Buchów
0
Witam Wszystkich






To moja kolejna uprawa czyli druga i pierwsza fotorelacja na tym forum.
Słaby ze mnie pisarz więc od razu przejdę do rzeczy

Parametry Boxa

Mammoth Dark Room / Pro 120 x 120 x 200cm


Oświetlenie Led Cree CXB3590 450w


Zestaw wentylacyjny KSDD 250m3/h Phresh Filter


Doniczka kwadratowa 31x31x31cm, 18L x9


Ziemia Canna Terra Professional Plus


Nawozy Canna Rhizotonic, Boost Accelerator, pk13/14, Cannazym, terra vega, terra flores, cal-mag, mono fosfor


Nasionka 9xRoyal Gorilla od RQS


Trening: FIM + Siatka pierwszy raz



Niestety nie miałem czasu szybciej rozpocząć fotorelacji i nie jestem pewien czy wszystko jest ok,
chyba trochę za długo czekałem ze mianą na flo ale zobaczymy.
No i siatka jest nie bardzo odpowiednia bo oczka mają chyba 10cm ale prze przypadek kupiłem 100m i trzeba wykorzystać ;)



Do tej pory roślinki dostawały wodę z Rhizotonic i Cannazym z ph 6,5
A ostatnim razem
terra flores 25ml/10l + 5ml cal-mag




dzisiaj roślinki mają 44 dzień życia i 12 dzień 12/12



Roślinki zaczęły kwitnąć na przełomie 8/9 dnia 12/12

Temperatura w dzień 26* i 60% wilgotność
Temperatura w nocy do 36* i wilgotność 45%



I kilka zdjęć jak wyszło

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]


Następne fotki za kilka dni
Narka​
 
D

DarkMessiah

Guest
no super i wypas i inne tego typu slowa ktorych nawet nie umiem wypowiedziec pogratulowac! A mogl bys duze fotki wstawaic ?? kibicuje
 
R

ruski wentylator

Guest
tez mam gorille z RQS, ciekawa ile prawdy w tej mocy...
u mnie po 28 dniach weg , dzisiaj 2 dzień swiatelka 12/12, powiem ze większe od ww czy critical

będę patrzyl z ciekawoscia na ta fotorelacje
pozdrawiam
tez mam 1.44m2 i tez mam 520 w led, tylko dales mi do myslenia czy doniczek nie zmienić tak jak ty na 18 l, jakie miałeś wcześniej? te lepsze? bo ja mam 11l ale pare dni krótszy weg. chyba następnym razem zmienie
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Mammoth Dark Room / Pro 120 x 120 x 200cm


Oświetlenie Led Cree CXB3590 450w


Zestaw wentylacyjny KSDD 250m3/h Phresh


Temperatura w dzień 26* i 60% wilgotność
Temperatura w nocy do 36* i wilgotność 45%



Wyciąg masz za słaby, uważaj na pleśń bo jak Ci to wszystko napuchnie to będzie pozamiatane
 
D

DarkMessiah

Guest
Wyciąg masz za słaby, uważaj na pleśń bo jak Ci to maluch nie wszystko to będzie pozamiatane

A czemu sadzisz ze ten wyciag nie da rady?

Temperatura w dzień 26* i 60% wilgotność
Temperatura w nocy do 36* i wilgotność 45%

a toz to dziwne jest jakies?
 

MansonPL

Member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
18
Buchów
0
no super i wypas i inne tego typu slowa ktorych nawet nie umiem wypowiedziec pogratulowac! A mogl bys duze fotki wstawaic ?? kibicuje

Następne foty będą duże

tez mam gorille z RQS, ciekawa ile prawdy w tej mocy...
u mnie po 28 dniach weg , dzisiaj 2 dzień swiatelka 12/12, powiem ze większe od ww czy critical

będę patrzyl z ciekawoscia na ta fotorelacje
pozdrawiam
tez mam 1.44m2 i tez mam 520 w led, tylko dales mi do myslenia czy doniczek nie zmienić tak jak ty na 18 l, jakie miałeś wcześniej? te lepsze? bo ja mam 11l ale pare dni krótszy weg. chyba następnym razem zmienie

Poprzednio miałem takie same donice i byłem bardzo zadowolony jak na pierwszy raz bo 700g plonu było ;)

Mammoth Dark Room / Pro 120 x 120 x 200cm


Oświetlenie Led Cree CXB3590 450w


Zestaw wentylacyjny KSDD 250m3/h Phresh


Temperatura w dzień 26* i 60% wilgotność
Temperatura w nocy do 36* i wilgotność 45%



Wyciąg masz za słaby, uważaj na pleśń bo jak Ci to wszystko napuchnie to będzie pozamiatane


przy poprzedniej uprawie też miałem dość wilgotno ale używałem canna cure i bylo ok, tylko temperatury były niższe bo teraz straszne upały i noc mam w dzień a dzień w noc
 
R

ruski wentylator

Guest
może głupie pytanie ale w nocy tez masz wlaczony wentylator wyciagajacy i mieszający ?
bo te 36 stopni to trochę za dużo pomimo ze to noc i fotosynteza ciemna faza...
 

MansonPL

Member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
18
Buchów
0
może głupie pytanie ale w nocy tez masz wlaczony wentylator wyciagajacy i mieszający ?
bo te 36 stopni to trochę za dużo pomimo ze to noc i fotosynteza ciemna faza...

Wyciąg i mieszające wiatraczki chodzą bez przerwy. Mnie tez martwi ta tamp ale jeszcze ze 2 dni i będzie lepiej, bez upałów było około 26*czyli prawie po równo w nocy i w dzień

Teraz w boxie 33*
 
R

ruski wentylator

Guest
mnie tez niepokoi ta temperatura...
1- a gdzie masz namiot chodzi o otoczenie- piwnica, poddasze ,garaz....
2 - ile metrow bieżących rury ( i jakie fi ) ten twój wentylator pcha, bo jak daleko to wiesz ze jego wydajność spada i zamiast 250m3/h okaze się ze masz 100m3/h bo do komina masz 3 metry i zwezenie i 2 zakrety.... i wtedy faktycznie dupa ze slaby wentyl...

---------- Post Zaktualizowany 21:04 ---------- Data pierwszego postu 20:59 ----------

tez miałem za duza temperaturę a zwłaszcza wilgotność na flo- a mam fi 150 i 358m3/h i hujowe nagrzewające się poddasze z wielkim czrnym dachem z blachy...
dolozylem wpychajaca zwykla knalowke fi 120 i 150 m3/h za 40 -50 zl, oba chodza w upaly caly czas.

---------- Post Zaktualizowany 21:07 ---------- Data pierwszego postu 21:04 ----------

fajny zewstaw ten Twój, trochę drogi
Kompletny zestaw wentylacyjny:

1szt. Wentylator VENTS MDF KSDD 250m3/h - 200mm

1szt. Filtr węglowy Phresh Filter 300m3/h - 100mm




Wentylator KSDD 250m3/h w obudowie MDF

-Wentylator typu BOX to najcichsze rozwiązanie do wentylowania pomieszczeń
-zbudowany z płyty o wysokim stopni kompresji
-świetnie współpracuje z filtrami węglowymi
-dodatkowo wyciszony pianką pochłaniającą dźwięki
-przyłącza: ssące 200mm x1szt. nadmuchujące: 200mm x1szt.
-wydajność: 250m3/h
-budowa skrzyni daje pewność mocnego ciągu (bez strat ciśnienia)
-zastosowano wentylator radialny charakteryzujący się wysokim ciśnieniem roboczym oraz bardzo cichą pracą

Wymiary (bez kolnierza): 35cm x 35cm x 35cm

Voltage [V/50HZ] 1-230
Moc [W] 30
Amperarz [A] 0.62
Maksymalna wydajność [m3/h] 250
RPM [obroty max] 1250
Wejście [mm] 200
Wyjście [mm] 200
Maksymalna temperatura pracy [0C] -20...+50
Standard zabezpieczenia IP 42

Idealny wybór dla tych, którzy potrzebują mocnego i cichego wentylatora.



Filtr węglowy Phresh Filter

- przepływ powietrza na godzinę: 300m3

- wielkość podłączenia wentylatora: 100mm

- wysokość filtra węglowego: 30cm

- waga: 4,5 kg

- przy odpowiednim wentylatorze filtr ma żywotnośc od 2 do 3 lat
 

MansonPL

Member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
18
Buchów
0
mnie tez niepokoi ta temperatura...
1- a gdzie masz namiot chodzi o otoczenie- piwnica, poddasze ,garaz....
2 - ile metrow bieżących rury ( i jakie fi ) ten twój wentylator pcha, bo jak daleko to wiesz ze jego wydajność spada i zamiast 250m3/h okaze się ze masz 100m3/h bo do komina masz 3 metry i zwezenie i 2 zakrety.... i wtedy faktycznie dupa ze slaby wentyl...


Namiot stoi na poddaszu ze skosami przez co bardziej się nagrzewa, ale jeszcze kilka dni i będzie lepiej. Mieszkam blisko morza i rzadko są takie upały. W weekend ma być tylko 22 wiec będzie lepiej ;)

A rura jest krótka jakieś 1.5m max.
Zależało mi na cichym wyciągu bo śpię zaraz za ściną a ściany cienkie i to bardzo

Temperatura na ten moment 28 i 41% wilgotności
a i puki co nie używam filtra, zostawiam bez do puki nie zaczyna pachnąć w całym domu ;)
 
R

ruski wentylator

Guest
doloz na dol na zewnątrz namotu wentylator wpychający taki za 40-50 zl , powinien dużo pomoc- 1-2 stopnie w dol i dużo wilgotnosi spadnie, tak po prostu na jakims stelażu ( wiaderku lub czyms podpbnym) bez zadnych rur- taki goly wpychający kanalowy - lazienkowy nawet
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Dopiero to przerabialem mozesz poczytac w grandfathera fotorelacji :) nie zbijesz temp w boxie jak wlot masz z pokoju do ktorego wylatuje cieple powietrze zataczasz tym kolko i sie ciagle nagrzewa daj maly ven jak koleszka tu radzi na wlot ale powietrze chlodne z innego pokoju inaczej nie ogarniesz bez okien otwartych :) tez mieszkam nad morzem tylko w centrum wiochy z 300M od mozna east coast rulez :D jak mozna zapytac o hrabstwo Lincs?
 
R

ruski wentylator

Guest
nie no pewnie jakby dal powietrze zimniejsze do namiotu spoza pokoju w którym jest namiot to cud malina ideal...
ale nieraz to jest niemożliwe lub bardzo trudne ,kosztowne,przebijanie scian, duże odleglosci...i nawet czasem nie ma skad wziąć tego zimnego powietrza jak u mnie... wszystkie pokoje na "gornym piętrze " jest cieplej, co mam pietro nizej zejść do salonu z zaileniem powietrza ? to będzie glosno i zdemaskuje się... wole 2 wentytlatory typ. biurowe stojące mieszające w pokoju
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
No mozesz probowac klucic sie nie bede ale mieszajace to nie klima temp ci nie zbija :p tez mam na pokoju 2 duze tower fan jak nie mozesz tak jak mowie to ciagnij z pod okna albo wyjmij dachuwke czy 2 poluzuj zeby zimne powietrze lecialo do srodka i powino byc git ja w ostatnio 29 na zewnatrz 35 w namiocie wyloty na strych zimny wiatr z dworu 26stopni wciagam przez inny pokoj i zawiele nie pomaga 32.5 mam tez mam na poddaszu slonce nak***ia caly dzien to nastryszku mam 40 stopni gdzie wywiewa z cool tube i juz tego nie zbije chyba ze klima prosiles o rady to je dalem sam dopiero to przerabialem i masz juz wchuj ulatwione bo ci to powiedzialem i dach moj nie ma jakies turbo izolacji czy czarnej blachy a brazowe dachuwki :p ale na logike masz w pokoju 22stopnie wlacza sie box po 3h wywiewu na pokok masz 27 w boxie 33 i zasysasz z tego sameto pokoju 27 to nigdy nie zbijesz tych 33 bedzie tylko roslo :) ale jak dzis jest 18 i popaduje to mam napewno bajlando w namiocie :)
 
D

DarkMessiah

Guest
Plastikowe zamykane pudło połączyć z boxem dać went żeby zasysał powietrze i wsypać dużo lodu ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół